Zmiana rozmiaru tekstu

-A A +A

Space

 

I ETAP KONKURSU JĘZYKA ANGIELSKIEGO I NIEMIECKIEGO

I ETAP KONKURSU JĘZYKA ANGIELSKIEGO I NIEMIECKIEGO ROZSTRZYGNIĘTY

1 lutego 2013 r. odbył się w Liceum Ogólnokształcącym w Wolsztynie I etap Konkursu Języka Angielskiego i Niemieckiego, który organizowany jest co roku przez Nauczycielskie Kolegium Języków Obcych w Starym Tomyślu.

 

 

W pierwszym etapie  Konkursu Języka Niemieckiego uczestniczyli następujący uczniowie:1. Katarzyna  Bajserowicz  2.  Margareta Ceblowska 3. Marlena  Czernecka 4. Magdalena  Dworczak  5.  Julita Dziwis  6.     Joanna  Hajduk  7.  Sebastian Jąder  8.    Karolina   Konieczek  9. Agata  Kusa  10. Martyna  Lewandowska  11.  Anna Łozińska  12. Tomasz  Markowski 13. Julita  Michalska  14.  Małgorzata Matysiak 15.  Marta Murawska 16.  Daniela Orwat  17.  Natalia Stroińska  18. Patrycja  Śmidoda  19.  Alicja Sznydel  20.  Natalia Tomiak  21.  Kinga Waśko  22.  Renata Werner  23.  Urszula Wita  24.  Konrad Żok .

Najlepsze wyniki w tym etapie osiągnęli kolejno zgodnie z punktacją:  Sebastian Jąder, Magdalena Dworczak, Natalia Tomiak, Agata Kusa, Margareta Ceblowska, Kinga Waśko, Julita Michalska, Julita Dziwis, Patrycja Śmidoda,  Marlena Czernecka.

 

 

W pierwszym etapie  Konkursu Języka Angielskiego uczestniczyli następujący uczniowie: 1. Jakub Barski  2.      Ewa Filipiak  3. Agnieszka Sworowska 4. Olga Banaszyńska 5.  Szymon Filip 6. Adrianna Liczbańska 7.      Katarzyna Sarbak 8. Patrycja Humska 9.  Radosław Urbanowicz 10.  Beata Rychła 11. Marta Dauter 12. Anna Grześkowiak 13.   Zuzanna Rybicka 14.   Piotr Grabowski15.   Paulina Kędziora16.   Daria Początek 17.   Szymon Wieczorek 18.  Anna Stasiłowicz 19. Dawid Kula 20.Karolina Radzimska 21.Julia Domagalska 22.Zuzanna Magdans 23. Emilia Krawczyk 24. Izabella Suchojad  25.  Wojciech Mirek  26. Kornelia Kaczmarek 27. Paweł Kania28.   Marta Silska 29.Magdalena Łaciak 30. Anna Kwinto 31.Jakub Orwat 32.Tomasz Olec 33.Kinga Marciniak 34. Joanna Gabryelczyk 35. Agnieszka Kozubska 36. Łukasz Franek 37.Jakub Wajs 38. Monika Kulus 39. Adrian Walkowiak 40. Magdalena Sroczyńska 41. Marta Rolla 42.   Patrycja Hamrol 43.   Katarzyna Błoch 44.   Anna Dutka 45.Julia Peciak 46. Kamila Urbaniak 47. Marta Czechowska 48. Adam Rubczyński  49.Joanna Biskup 50 .Daria Kwinto  51. Martyna Olekszy 52.  Amanda Adamczak 53. Kasia Nowacka 54.Martyna Plenzler  55.   Natalia Pawłowska 56. Wiktoria Wieczorek.

Najlepsze wyniki w tej części osiągnęli kolejno zgodnie z punktacją:  Jakub Barski,  Ewa Filipiak     Agnieszka Sworowska  Olga Banaszyńska,  Szymon Filip,  Adrianna Liczbańska,  Katarzyna Sarbak, Patrycja Humska, Radosław Urbanowicz, Beata Rychła, Marta Dauter, Ania Grześkowiak, Zuzanna Rybicka,  Kornelia Kaczmarek,  Piotr Grabowski,  Paulina Kędziora,  Daria Początek ,  Szymon Wieczorek, Anna Stasiłowicz, Dawid Kula, Karolina Radzimska, Julia Domagalska,  Zuzanna Magdans, Emilia Krawczyk, Izabella Suchojad,   Wojciech Mirek.            

yes Gratulujemy serdecznie wszystkim uczestnikom konkursu, trzymamy kciuki za finalistów i życzymy dalszych sukcesów.

Informacje zwrotne o zakwalifikowaniu  uczniów do II etapu otrzymamy 25 lutego 2013 r. Drugi etap konkursu odbędzie się 21 marca 2013 r.

 

Nauczyciele języka angielskiego i niemieckiego