Zmiana rozmiaru tekstu

-A A +A

Space

 

Zastępstwa - blog

Przyjmowanie dokumentów od kandydatów do klas pierwszych Ogłoszenie

cz.
18

Kandydaci do klas pierwszych mogą składać dokumenty (świadectwo ukończenia szkoły i wynik egzaminu) w dniach 19,  24, 25 czerwca br. od godz. 7.30 do godziny 15.00 
oraz w piątek, 21 czerwca od godziny 8.00 do godziny 15.00.

Szkolna Komisja Rekrutacyjna przyjmuje dokumenty 

w sali 18  (parter) od kandydatów do liceum 4-letniego,

w sali 19  (parter)  od kandyadatów do liceum 3-letniego.

 

Posted By Zastępstwa czytaj dalej

Plan lekcji od 20 maja 2019 Ogłoszenie

maj
17

Matury dobiegają końca, przed nami tylko dwa dni matur.
Od 20 maja br. pracujemy według planu w załączniku.

Danuta Szpakowska

Posted By Zastępstwa czytaj dalej

Rekrutacja do klas pierwszych Ogłoszenie

lt.
04

W roku szkolnym 2019/2020 planujemy utworzyć dwanaście klas pierwszych:
a) 6 klas  dla absolwentów szkoły podstawowej,

b)  6 klas  dla absolwentów gimnazjum.

Posted By Zastępstwa czytaj dalej

zastępstwa w dniu 18 czerwca 2019

cz.
17

Klasa 1e - wycieczka
Dyżury nauczycieli:
dziedziniec po 4 lekcji  - Damian Sadza
dziedziniec po 5, 6, 7 lekcji -  Iwona Kozłowska
I piętro 7.45-8.00- Magdalena Strażyńska
I piętro po 1, 2 lekcji – Marcin Klessa
piwnica po 1, 2 lekcji – Ewa Kowalewicz

 

Posted By Zastępstwa czytaj dalej

zastępstwa w dniu 17 czerwca 2019

cz.
16

Klasa 1d – wycieczka.
 

Dyżury nauczycieli:
Świtezianka 8.30-8.35– Mateusz Kazubski,

piwnica 8.30-8.35- Monika Klessa
piwnica 9.05-9.15- Krzysztof Nieborak
piwnica 12.30-12.35- Ewa Wolnik

 

Posted By Zastępstwa czytaj dalej

zastępstwa w dniu 14 czerwca 2019

cz.
13

Dyżury nauczycieli:
piwnica 7.45-9.15 -  Ludmiła Lisiewicz
I piętro 9.45-10.00 - Weronika Kowalczak
I piętro 9.05-9.15- Michał Kut
II piętro 9.45-10.00- Magdalena Bartkowiak
II piętro 10.30-10.40- Jewgienija Czebanienko

 

Posted By Zastępstwa czytaj dalej

zastępstwa w dniu 13 czerwca 2019

cz.
12

Klasa 1b wycieczka po 2 lekcji.
Dyżury nauczycieli:
dziedziniec 14.05-14.10- Iwona Kozłowska
parter 7.45-8.0- Joanna Piosik
parter 8.45- 8.50- Krzysztof Nieborak

 

Posted By Zastępstwa czytaj dalej

zastępstwa w dniu 12 czerwca 2019

cz.
11

Na lekcji 6 klasy 1e, 1g, 1h, 1z  biorą udział  w koncercie filharmonii.
Dyżury nauczycieli:
dziedziniec 12.25-12.30 - Małgorzata Zaremba
II piętro 8.45 - 8.50 – Marek Laskowski
I piętro 10.30-10.45- Justyna Materna

Posted By Zastępstwa czytaj dalej

zastępstwa w dniu 11 czerwca 2019

cz.
10

Dyżury nauczycieli:
dziedziniec 11.30- 11.40 - Damian Sadza
dziedziniec 12.25-14.10- Iwona Kozłowska
I piętro 7.45-8.00- Magdalena Strażyńska
I piętro 8.45-9.45- Justyna Pawliczak

Posted By Zastępstwa czytaj dalej

zastępstwa w dniu 10 czerwca 2019

cz.
09

Dyżury nauczycieli:
Świtezianka 8.45-8.50 – Mateusz Kazubski,
I piętro 7.45- 9.45- Justyna Pawliczak
I piętro 10.30-10.45- Magdalena Strażyńska,
 

 

Posted By Zastępstwa czytaj dalej

Strony

Subskrybuj RSS - Zastępstwa - blog