Zmiana rozmiaru tekstu

-A A +A

Space

 

Blogi

zastępstwa w dniu 6 marca 2019

mrz.
05

Dyżury nauczycieli:
dziedziniec 10.30-11.40- Damian Sadza
 

Posted By Zastępstwa czytaj dalej

zastępstwa w dniu 5 marca 2019

mrz.
04

piwnica 7.45 - 8.50- Ludmiła Lisiewicz
 

Posted By Zastępstwa czytaj dalej

zastępstwa w dniu 4 marca 2019r.

mrz.
03

Dyżury nauczycieli:

piwnica 7.45-9.45- Ludmiła Lisiewicz

I piętro  10.30-10.45- Weronika Kowalczak

Posted By Zastępstwa czytaj dalej

Warsztaty dla gości z ERASMUSA.

mrz.
01

Podczas warsztatów, które w języku angielskim przeprowadziliśmy dziś dla grupy młodzieży uczestniczącej w projekcie ERASMUS, mieliśmy okazję zademonstrować proste eksperymenty i wykazać sie naszą wiedzą biologiczną. Izolację DNA z cebuli przeprowadzili Michał, Wojtek i Paweł, z właściwościami katalazy zapoznała uczestników Martyna, a wpływ pH na barwniki antocyjanowe przedstawiła Kornelia. Największe zainteresowanie wzbudziła wśród naszych gości szkolna hodowla patyczaków, których biologię przybliżyły Weronika i Jola.

Posted By SKP czytaj dalej

zastępstwa w dniu 1 marca 2019

lt.
28

Dyżury nauczycieli:

dziedziniec 7.45-8.00 - Ludmiła Lisiewicz
I piętro 9.35-9.45- Joanna Piosik
I piętro 10.30-10.45- Magdalena Strażyńska
I piętro 11.30-11.40- Weronika Kowalczak
budynek techniczny 7.45-8.00 - Szymon Ptak
budynek techniczny 8.45-8.50- Filip Arndt

Posted By Zastępstwa czytaj dalej

zastępstwa w dniu 28 lutego 2019

lt.
27

Dyżury nauczycieli:
I 7.45-8.50- Marzena Dechnik

Posted By Zastępstwa czytaj dalej

zastępstwa w dniu 27 lutego 2019r.

lt.
26

Dyżury nauczycieli:
parter 7.45-8.00- Joanna Piosik

budynek techniczny 14.05- 14.10- Izabela Jąder

II piętro 7.45-9.45-  Adrianna Gubernat

I piętro 11.30-12.30- Michał Kut

Posted By Zastępstwa czytaj dalej

zastępstwa w dniu 26 lutego 2019

lt.
25

Dyżury nauczycieli:
piwnica 7.45 - 8.50- Ludmiła Lisiewicz
aula 7.45-8.50- Marzena Dechnik
budynek techniczny 10.30-10.45- Szymon Ptak

Międzynarodowy konkurs matematyczny „Matematyka bez Granic”

odbędzie się 26 lutego 2019 godz. 9.00- 10.30

Udział biorą całe klasy 1a, 1b, 1d, 1e.

Lekcja

Klasa 1a 
sala 14

Posted By Zastępstwa czytaj dalej

zastępstwa w dniu 25 lutego 2019

lt.
24

Dyżury nauczycieli:

piwnica 7.45-9.45- Ludmiła Lisiewicz

piwnica 11.30-12.30 – Monika Klessa

budynek techniczny 7.45-8.50- Szymon Ptak

budynek techniczny 9.35-9.45- Izabela Jąder

Posted By Zastępstwa czytaj dalej

Wycieczka Berlin - Poczdam

lt.
21

 

Program wycieczki Berlin – Poczdam   28 – 29.03.

czwartek

     -     godz. 6.oo – zbiórka uczestników wycieczki w Wolsztynie (miejsce do uzgodnienia)

           spotkanie z pilotem, wyjazd w trasę do Berlina

Posted By j.niemiecki czytaj dalej

Strony

Subskrybuj RSS - blogi