Zmiana rozmiaru tekstu

-A A +A

Space

 

Blogi

zastępstwa w dniu 4 kwietnia 2019

kw.
03

Dyżury nauczycieli:
budynek techniczny 7.45-9.45- Filip Arndt
I piętro 7.45- 8.00 – Jarosław Stańko
I piętro 8.45-8.50- Weronika Kowalczak
aula 12.25-14.10- Justyna Pawliczak
piwnica 9.35-9.45- Katarzyna Cader
piwnica 8.45-8.50- Joanna Piosik
dziedziniec 11.30-11.40- Iwona Kozłowska
dziedziniec 12.25- 13.20- Damian Sadza
piwnica 14.05-14.10 – Jarosław Stańko

 

Posted By Zastępstwa czytaj dalej

zastępstwa w dniu 3 kwietnia 2019

kw.
02

Dyżury nauczycieli:
parter 7.45-8.50- Krzysztof Nieborak
piwnica 11.30-11.40- Ewa Wolnik
II piętro  10.30-10.45- Marek Laskowski
II piętro 14.05-14.10- Iwona Joksz
budynek techniczny 11.30-12.30- Filip Arndt
budynek techniczny 13.15-13.20- Izabela Jąder

 

Posted By Zastępstwa czytaj dalej

zastępstwa w dniu 2 kwietnia 2019

kw.
01

budynek techniczny 8.45-9.45- Izabela Jąder
I piętro 11.30-12.30 -  Weronika Kowalczak
I piętro 14.05-14.10- Jarosław Stańko
piwnica 7.45 - 8.50- Ludmiła Lisiewicz
aula 7.45 – 8.00 -  Justyna Pawliczak
aula 8.45-8.50- Marzena Dechnik
I piętro 13.15-13.20- Magdalena Strażyńska

Posted By Zastępstwa czytaj dalej

Wycieczka do Hiszpanii

mrz.
31

WYCIECZKA DO HISZPANII!

(KATALONIA)

 

Lloret de Mar, Barcelona, Montserrat, Girona, Figueres

TERMIN: 7-14.10.2019r.

1 tydzień

Posted By j.hiszpański czytaj dalej

zastępstwa w dniu 1 kwietnia 2019

mrz.
31

Dyżury nauczycieli:

piwnica  7.45-9.45 - Ludmiła Lisiewicz,
aula 9.35-9.45- Justyna Pawliczak
aula 10.30-10.45- Piotr Tomalik
piwnica 10.30-10.45 – Ewa Wolnik
piwnica 14.05-14.10- Ewa Kowalewicz
II piętro 11.30-11.40 – Marek Laskowski
II piętro  12. 25 - 13.20 – Magdalena Bartkowiak
piwnica 11.30 – 12.30- Monika Klessa
 

Posted By Zastępstwa czytaj dalej

zastępstwa w dniu 29 marca 2019r,

mrz.
28

dziedziniec 7.45-8.00 - Ludmiła Lisiewicz
II piętro 7.45-8.00 – Justyna Pawliczak
II piętro 8.45-9.45- Magdalena Bartkowiak
budynek techniczny 11.30-13.15- Izabela Jąder
parter 9.35- 9.45- Joanna Piosik
piwnica 13.15-14.10- Szymon Ptak
dziedziniec 8.45-9.45- Małgorzata Zaremba
dziedziniec 10.30-10.45- Iwona Kozłowska
 

Posted By Zastępstwa czytaj dalej

zastępstwa w dniu 28 marca 2019

mrz.
27

Klasa 1b – wycieczka. Uczniowie klasy 1b, którzy nie jadą na wycieczkę
mają zajęcia z klasą 1g.
 

Dyżury nauczycieli:
Świtezianka  7.50 - 8.00 - Mateusz Kazubski
dziedziniec 9.35 - 10.45 - Mateusz Kazubski
aula 9.35  - 9.45- Jewgienija Czebanienko
aula 10.30-10.45 -Jagoda Zawal
aula 11.30- 11.40  -Regina Lorenc-Popiół

 

Posted By Zastępstwa czytaj dalej

zastępstwa w dniu 27 marca 2019r.

mrz.
26

Dyżury nauczycieli:
budynek techniczny 9.35- 9.45  -  Katarzyna Cader
budynek techniczny 10.30-10.45 -  Szymon Ptak

W dniu 27 marca br. w auli szkolnej odbędzie się wykład dla klas trzecich Regionalny rynek pracy i jak się po nim poruszać - Powiatowy Urząd Pracy w Wolsztynie
lekcja 5 - klasy 3a, 3b, 3c, 3d
lekcja 4 - klasy 3e, 3f, 3g, 3h, 3z
Na lekcji 6 jest filharmonia - klasy 1e, 1g, 1h, 1z.

Proszę klasę 3z pod opieką  Moniki Klessy o przeniesienie krzeseł  na lekcji 3 (zastępstwo) z sali 49 do auli.

Posted By Zastępstwa czytaj dalej

Zebranie z rodzicami

mrz.
25

W środę 27 marca 2019r. o godz. 17.30 odbędą się zebrania z rodzicami.

Rodziców uczniów klas trzecich zapraszamy na 17.30 na spotkanie ogólne do auli szkolnej, a następnie spotkanie z wychowawcą i nauczycielami przedmiotów.

Rodziców uczniów klas pierwszych i drugich zapraszamy od razu na spotkania z wychowawcą w wyznaczonych salach i do rozmów indywidualnych z nauczycielami przedmiotów.

Ze względu na nieobecność nauczycieli wychowawców zebranie w klasie 3c poprowadzi Pani Weronika Kowalczak, w klasie 3z Pan Szymon Ptak

Posted By Jolanta.Mała czytaj dalej

Strony

Subskrybuj RSS - blogi