Zmiana rozmiaru tekstu

-A A +A

Space

 

Blogi

zastępstwa w dniu 5 marca 2020r.

mrz.
04

zastępstwa w załączniku

Posted By Zastępstwa czytaj dalej

Rekrutacja do klas pierwszych

mrz.
03

   Sapraszamy do zapoznania się z ofertą edukacyjną szkoły na rok szkolny 2020/2021r. 

Dzień otwarty szkoły w dniu 14 marca br. jest odwołany.
W załączniku prezentacja rekrutacja  na rok szkolny 2020/2021, terminarz rekrutacji.

Danuta Szpakowska

Posted By Zastępstwa czytaj dalej

zastępstwa w dniu 4 marca 2020r.

mrz.
03

                      Zastępstwa w dniu 4 marca  2020r.
Dyżury za nieobecnych nauczycieli:
dziedziniec 7.45-8.00- Damian Sadza
dziedziniec 8.45- 9.45 – Mateusz Kazubski
aula 7.45-8.50 – Magdalena Bartkowiak
aula 13.15-13.20- Joanna Piosik
II piętro 11.3-11.40- Marta Kasperska-Kliks

Zastępstwa w załączniku

Posted By Zastępstwa czytaj dalej

Spotkanie z absowentami studentami politechniki.

mrz.
02

W piątek 21 lutego zawitali do naszej szkoły absolwenci, obecnie studenci Politechniki Poznańskiej i Politechniki Wrocławskiej.

Posted By admin czytaj dalej

zastępstwa w dniu 3 marca 2020r.

mrz.
02

zastępstwa w załączniku

Posted By Zastępstwa czytaj dalej

zastępstwa w dniu 2 marca 2020r.

mrz.
01

                      Zastępstwa w dniu 2 marca  2020r.
Dyżury za nieobecnych nauczycieli:
budynek techniczny 13.15- 14.10- Szymon Ptak
parter 11.30-11.40- Katarzyna Rozynek-Ekiert
parter 12.25-12.30- Monika Klessa
piwnica 10.30-10.45- Małgorzata Buda
piwnica 14.05- 14.10- Ewa Kowalewicz
 

W załączniku:

1. zastęsptwa w dniu 2 marca 2020r.

2. plan klas III w dniu 2 marca 2020r.

 

Posted By Zastępstwa czytaj dalej

zastępstwa w dniu 28 lutego 2020

lt.
27

Dyżury za nieobecnych nauczycieli:
aula 7.45 - 8.00 -  Jagoda Zawal
aula 8.45 - 8.50 – Joanna Owsianikow
 budynek techniczny  9.35-9.45- Filip Arndt
budynek techniczny 10.30-10.45- Szymon Ptak
 

zastęsptwa w załączniku

Posted By Zastępstwa czytaj dalej

zastępstwa w dniu 27 lutego 2020r.

lt.
26

                     
Dyżury za nieobecnych nauczycieli:

aula 7.45-8.00 -  Aleksandra Nowak
aula 8.45- - 8.50 – Filip Arndt
aula 14.05.14.10 -  Magdalena Bartkowiak
 

 

Zastępstwa w załączniku

Posted By Zastępstwa czytaj dalej

zastępstwa w dniu 26 lutego 2020

lt.
25

Zastępstwa w dniu 26 lutego 2020r. w załączniku

Dyżury za nieobecnych nauczycieli:

I piętro 7.45-8.0-  Weronika Kaczmarek
I piętro 10.30-10.45- Magdalena Strażyńska
aula 10.30-10.45- Anita Pacholska
aula 11.30-11.40- Magdalena Bartkowiak
aula 12.25-12.30- Aleksandra Nowak
parter 7.45—8.00 – Marcin Klessa
parter 8.45-8.50- Katarzyna Wawrzyńska
parter 9.35-9.45- Ewa Kowalewicz
II piętro 12.25- 12.30- Adrianna Gubernat
II piętro 13.15-13.20 – Iwona Joksz

Posted By Zastępstwa czytaj dalej

Zmiany w planie lekcji od 24 lutego br.

lt.
23

Od 24 lutego  do 13 marca br.  zmienia się plan klas 2h oraz 1h3. W pozostałych klasach zmieniają się nauczyciele języka niemieckiego i hiszpańskiego. Szczegóły w załączniku. 
Danuta Szpakowska

Posted By Zastępstwa czytaj dalej

Strony

Subskrybuj RSS - blogi