Zmiana rozmiaru tekstu

-A A +A

Space

 

Blogi

zastępstwa w dniu 23 stycznia 2020

st.
22

Dyżury za nieobecnych nauczycieli:

budynek techniczny 11.30-11.40 – Izabela Jąder
aula 10.30-10.45- Anita Pacholska
Świtezianka 7.45-8.00- Iwona Kozłowska
 

 

Zastępstwa w załączniku

Posted By Zastępstwa czytaj dalej

zastępstwa w dniu 22 stycznia 2020

st.
21

Dyżury za nieobecnych nauczycieli:

aula 10.30-10.45- Jagoda Zawal
aula 11.30-11.40- Iwona Joksz
budynek techniczny 9.35-9.45 – Marcin Kosicki
budynek techniczny 10.30-10.45 – Marcin Kosicki
budynek techniczny 12.25-12.30-Filip Arndt
budynek techniczny 14.05 – 14.10  -Filip Arndt

 

 

Dyżury w załączniku

Posted By Zastępstwa czytaj dalej

Olimpiada Wiedzy o Turystyce

st.
20

W środę 8 stycznia 2020 roku w Poznaniu odbył się etap okręgowy VII Olimpiady Wiedzy o Turystyce.  Uczestniczyli w nim Krzysztof Szczepaniak z klasy 3f oraz Paweł Wawrzynowicz z klasy 3b.

Posted By geografia czytaj dalej

zastępstwa w dniu 21 stycznia 2020

st.
20

Dyżury za nieobecnych nauczycieli:

Budynek techniczny 12.25-12.30- Marcin Kosicki

Posted By Zastępstwa czytaj dalej

Sukces Laury Doulgeris w Olimpiadzie Języka Niemieckiego

st.
20
Z przyjemnością informuję, że nasza uczennica Laura Doulgeris z klasy 3z po części pisemnej 2.  etapu  43. Olimpiady Języka Niemieckiego zakwalifikowana została wraz z 27 olimpijczykami z całego okręgu województwa wielkopolskiego i lubuskiego do części ustnej olimpiady.
Posted By j.niemiecki czytaj dalej

Olimpiada Wiedzy Ekologicznej

st.
16

Paweł Wawrzynowicz z klasy IIIb uzyskał w etapie szkolnym OWE wymaganą liczbę punktów i tym samym zakwalifikowal sie do kolejnego etapu, ktory odbędzie się w kwietniu. Gratulujemy podwójnie, gdyz właśnie dzis przyszła wiadomość z Komitetu Głównego Olimpiady Biologicznej o pozytywnej weryfikacji pracy badawczej wykonanej przez Pawła i oficjalnym zakwalifikowaniu do etapu okręgowego. A ten już za tydzień we Wrocławiu! :) 

Posted By biologia czytaj dalej

zastępstwa w dniu 17 stycznia 2020

st.
16

zastępstwa w załączniku

Posted By Zastępstwa czytaj dalej

zastępstwa w dniu 16 stycznia 2020

st.
15

Dyżury za nieobecnych nauczycieli:

budynek techniczny 11.30-11.40 – Izabela Jąder
 

Posted By Zastępstwa czytaj dalej

zastępstwa w dniu 15 stycznia 2020

st.
14

Dyżury za nieobecnych nauczycieli:

dziedziniec 7.45-8.00 –Damian Sadza
budynek techniczny 9.35-9.45 – Marcin Kosicki
budynek techniczny 10.30-10.45 – Marcin Kosicki
budynek techniczny 12.25-12.30-Filip Arndt
budynek techniczny 14.05 – 14.10  -Filip Arndt

 

Posted By Zastępstwa czytaj dalej
Posted By Zastępstwa czytaj dalej

Strony

Subskrybuj RSS - blogi