Zmiana rozmiaru tekstu

-A A +A

Space

 

2018/2019

Olimpiady

Paweł Wawrzynowicz

2b

VI Olimpiada Wiedzy o Turystyce

etap centralny-finalista

Krzysztof Szczepaniak

2f

VI Olimpiady Wiedzy o Turystyce

etap okręgowy

Olga Lauba

2c

XLIX Olimpiada Literatury i Języka Polskiego 

etap okręgowy

Maria Krawczyk

2z

Olimpiada Solidarności. Dwie dekady Historii

etap okręgowy

Julia Mikołajczak

2z

Olimpiada Solidarności. Dwie dekady Historii

etap okręgowy

Agata Frąckowiak

2c

Olimpiada Solidarności. Dwie dekady Historii

etap okręgowy

Laura Doulgeris

2z

 42. Olimpiada Języka Niemieckiego.

etap okręgowy

Marta Skorupińska

3d

Olimpiada Wiedzy o Ubezpieczeniach

etap okręgowy

Martyna Skrzypczak

3d

Olimpiada Wiedzy o Ubezpieczeniach

etap okręgowy

Aleksandra Wojtkowiak

1a

Olimpiada Wiedzy o Ubezpieczeniach

etap okręgowy

Amelia Draga

1d

XLV Olimpiada Geograficzna

etap okręgowy

Franciszek Nasiłowski

3c

XLV Olimpiada Geograficzna

etap okręgowy

Maria Tomiak

2z

XLV Olimpiada Historyczna

etap okręgowy

Michał Wajs

3e

XLV Olimpiada Historyczna

etap okręgowy

Maksymilian Żabski

3c

XLV Olimpiada Historyczna

etap okręgowy

Maciej Czarny

3a

XVII Olimpiada Lingwistyki Matematycznej

etap okręgowy

Michał Nowak

3d

XXXII Olimpiada Wiedzy Ekonomicznej

etap centralny-finalista

Michał Nowak

3d

Olimpiada Przedsiębiorczości

etap okręgowy

Wojciech Mikołajewski

2b

XXXIV Olimpiada Wiedzy Ekologicznej

etap okręgowy

Jeremiasz Mielcarek

2b

XXXIV Olimpiada Wiedzy Ekologicznej

etap okręgowy

Paweł Wawrzynowicz

2b

XXXIV Olimpiada Wiedzy Ekologicznej

finalista etapu centralnego

Vadym Slesarev

2a

L Olimpiada Języka Rosyjskiego

etap okręgowy

Danylo Skrahlenko

2a

L Olimpiada Języka Rosyjskiego

etap okręgowy

Aleksandra Pietruszka

3z

III Olimpiada Statystyczna

etap okręgowy   XIXm.

Zuzanna Maniarska

3c

III Olimpiada Statystyczna

etap okręgowy   XIIm.

Bartosz Buda

3a

III Olimpiada Statystyczna

etap okręgowy   XIm.

Nikola Pempera

3b

65 Olimpiada Chemiczna

etap okręgowy

Martyna Płatników

2b

66 Olimpiada Chemiczna

etap okręgowy

Konkursy

 

Fimińska Wiktoria

2a

XVII edycja Wielkopolskiego Konkursu Matematycznego „Supermatematyk”

awans do finału –finał odwołany

Vadym Slesarew

2a

ćwierćfinał

Zuzanna Nowak

2a

ćwierćfinał

Dominika Biskup

2a

ćwierćfinał

Julia Paprocka

2a

ćwierćfinał

Natalia Grygus

2a

półfinał

Andżelika Florek

1a

awans do finału –finał odwołany

Maria Kranz

1a

ćwierćfinał

Zofia Maj

1a

ćwierćfinał

Michał Piatczyc

1a

ćwierćfinał

Hubert Nowak

1a

ćwierćfinał

Karolina Wacińska

1e

półfinał

Wiktor Konieczny

2d

ćwierćfinał

Patrycja Mayer

2d

półfinał

Filip Melerowicz

2d

ćwierćfinał

Martyna Paliwoda

1d

awans do finału –finał odwołany

Amelia Draga

1d

półfinał

Filip Bimkiewicz

1d

półfinał

Jan Komasa

1d

półfinał

Karolina Chybin

1d

półfinał

Agata Wożakowska

2b

ćwierćfinał

Paweł Wawrzynowicz

2b

ćwierćfinał

Agata Frąckowiak

2c

VII Rejonowy Konkurs Literacki „Myśli nieuczesane”

wyróżnienie w kat. proza; 1m.w kat. poezja śpiewana

Barbara Jundziłł

3c

2m. w kat. proza

Martyna Płatników

2b

1m. w kat. proza

Jan Jąder

3a

wyróżnienie w kat. poezja

Patryk Ratajczak

3z

3m. w kat. poezja

Karolina Jureczka

3c

2m. w kat. poezja

Julia Lewandowska

1h

3m. w kat. poezja śpiewana

Julia Nadolska

2f

wyróżnienie w kat. poezja śpiewana

Karolina Jureczka

3c

V Wojewódzki Konkurs Literacki  „Manufaktura Słowa”

1m.

Olga Lauba

2c

finał

Agnieszka Kulus

2c

finał

Marcin Luftmann

2c

1m.

Agata Frąckowiak

2c

finał

Jan Schonfeld

2c

finał

Maria Krawczyk

2z

1m.

Zuzanna Maniarska

3c

Konkurs UZ "Potyczki z polszczyzną"

1m.

Natalia Wieczorek

3c

1m.

Karolina Prządka

3c

2m. (dyktando)

Karolina Jureczka

3c

wyróżnienie (dyktando)

Olga Lauba

2c

1m. i 1m. (dyktando)

Wiktoria Stachowiak

2c

wyróżnienie (dyktando)

Julia Lewandowska

1h

Konkursu Poezji Irlandzkiej

2 m. w finale

Amelia Draga

1d

Konkurs monologu filmowego w kinie anglojęzycznym i piosenki anglojęzycznej

półfinał

Agata Frąckowiak

2c

2 m. w finale

Bartosz Buda

3a

X Wielkopolski Konkurs „Statystyka mnie dotyka”

IV m. w finale

Michał Wawrzynowicz

3g

IV m. w finale

Maciej Czarny

3a

V m. w finale

Weronika Czarna

1h

V m. w finale

Bartosz Buda

3a

Europejski Konkurs Statystycznyy

udział w II etapie

Michał Hordecki

3a

udział w II etapie

Maria Nowaczyk

3a

udział w II etapie

Michał Piatczyc

1a

6 m.

Weronika Czarna

1h

XX Konkurs Geologiczny

VI m.

Krzysztof Szczepaniak

2f

II m.

Martyna Markwitz

2b

Konkurs wiedzy o Francji - 23 Dni Frankofonii

3m. Drużynowo

Jeremiasz Mielcarek

2b

Jakub Konieczny

3c

Anna Błoch

2b

Konkurs Fotograficzno-Językowy                23 Dni Frankofonii

1m. drużynowo

Michał Bardan

2b

1m. drużynowo

Róża Łuczak

1c

wyróżnienie

Kinga Szaj

1c

wyróżnienie

Michał Hordecki

3a

Wielkopolskie Mecze Matematyczne

II miejsce w finale

Miłosz Grocholewski

3a

Grzegorz Piątek

3a

Jakub Zmuda

3a

Marta Skorupińska

3d

Martyna Nyga

3d

Maria Stachowiak

3d

Przemysław Augustyniak

3d

Krystian Cholewa

3d

Mateusz Pawelczak

3d

Maciej Czarny

3a

Międzynarodowy Konkurs Matematyczny "Kangur 2019"

wyróżnienie

Miłosz Grocholewski

3a

wyróżnienie

Martyna Paliwoda

1d

wyróżnienie

klasa 1d

 

XXX Matematyka bez granic

4 miejsce w rejonie/ 16 w kraju

klasa 1a

 

11 miejsce w rejonie/ 31 w kraju

klasa 1e

 

14 miejsce w rejonie/ 35 w kraju

klasa 1b

 

16 miejsce w rejonie/ 41 w kraju

Michał Wajs

3e

Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej

etap powiatowy

Dominik Kaźmierczak

3a

etap powiatowy

Milena Zaremba

1c

etap powiatowy

Kinga Lewandowska

2f

XIX Powiatowy Konkurs Młodych Talentów Literackich

2 m.

Julia Lewandowska

1h

1m.

Olga Lauba

2c

2m.

Jonasz Markiewicz

2c

IX Konkurs recytatorski "Poznańskie Dziewiątki"

udział

Julia Skorupińska

3b

1m.

Jakub Witke

1b

VIII Ogólnopolski Festiwal Piosenki Rosyjskiej

2m. w gali finałowej

Agata Frąckowiak

2c

Teresa Drgas

3d

Jakub Przybyła

3d

Agata Frąckowiak

2c

Ogólnopolski konkurs "Śpiewać każdy może"

Grand Prix

Agata Frąckowiak

2c

Konkurs Powiatowy "The vois of Wolsztyn"

1m.

Nikola Pempera

3b

XXIV Ogólnopolski Konkurs Chemiczny UAM Poznań

 II etap

Martyna Płatników

2b

 II etap

Anna Błoch

2b

XIV Katedra Uczniowska

1m. w finale

Oskar Muszyński

2b

1m. w finale

Wojciech Mikołajewski

2b

Ogólnopolski Konkurs Chemiczny "Alchemik"

złote wyróżnienie

Julia Strugała

2b

srebrne wyróżnienie

Agata Wożakowska

2b

Michał Bardan

2b

Dominik Tomaszewski

2b

Filip Gmerek

2b

Martyna Płatników

2b

Julia Rodewald

2b

Paweł Wawrzynowicz

2b

Jeremiasz Mielcarek

2b

Martyna Nagalska

2b

Anna Błoch

2b

Laura Romankiewicz

2b

Wojciech Kliks

2b

Filip Mellerowicz

1b

Jakub Witke

1b

Karolina Kuleczka

2g

Julia Waligórska

2g

Mikołaj Strauchmann

2d

Anna Dechnik

2b

Doulgeris Laura

2z

Konkurs  DACHL-Eulen

udział w II etapie

Kruszyńska Wiktoria

1e

udział w II etapie

Pacyna Patrycja

1e

udział w II etapie

Piatczyc Michał

1a

6m.

Rozynek Julia 

1g

udział w II etapie

Rozynek Waldemar

1e

udział w II etapie

Szulc Zofia

1e

udział w II etapie

Wawrzynowicz Paweł

2b

2m.

Julia Paprocka

2a

Ogólnopolski Konkurs Fizyczny Eureka

wyróżnienie

Zuzanna Nowak

2a

wyróżnienie

Wiktoria Fimińska

2a

wyróżnienie

Mikołaj Włodarek

2a

wyróżnienie

Natalia Grygus

2a

wyróżnienie

Bartek Lewandowski

2a

wyróżnienie

Vadym Slesarev

2a

wyróżnienie

Norbert Przybyła

2a

wyróżnienie

Sergiusz Adamczyk

2a

wyróżnienie

Dominika Biskup

2a

wyróżnienie

Joanna Cicha

2a

wyróżnienie

Szymon Koss

2a

wyróżnienie

Monika Ścipniak

2a

wyróżnienie

Maria Kowalska

2a

wyróżnienie

Julia Sawicka

2a

wyróżnienie

Maria Wyrwińska

2a

wyróżnienie

Olga Lauba

2c

XIX Powiatowy Konkurs Młodych Talentów Literackich

2m.

Klaudia Wyrwa

2z

Międzypowiatowa Olimpiada Wiedzy o AIDS i HIV

2m.

Julia Kuska

2z

V Międzynarodowy Festiwal Teatrów Frankofońskich

udział

Weronika Śnita

2b

udział

Julia  Śnita

2d

udział

Tymon Budzik

1c

udział

Martyna Kowalonek

1c

udział

Martyna Płatników

2b

udział

Jeremiasz Mielcarek

2b

udział

Emilia Gabler

2c

udział

 

Zawody sportowe

Klasa 1a

Chrzanowski Kacper

1 miejsce w Mistrzostwach Powiatu w sztafetowych Biegach Przełajowych

Udział w Finale Wojewódzkim Licealiady w Sztafetach Pływackich

8 miejsce w Finale Wojewódzkim  w pływaniu na 50 metrów stylem dowolnym

Florek Andżelika

II miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Piłce Koszykowej 

Przybyła Paulina

2 miejsce w XXVI Międzynarodowym Festiwalu Unihokeja Dzieci i Młodzieży o Puchar Bałtyku. Ogólnopolska Licealiada.

Nyczkowiak Kacper

IV miejsce w Finale Wojewódzkim XX Licealiady w Sztafetowych Biegach Przełajowych - Poznań 17.10.2018r

Złoty medal w Finale Województwa Wielkopolskiego w Drużynowych Biegach Przełajowych - Żerków 5 kwietnia 2019

Witke Jakub

5 miejsce drużynowo w Finale Wojewódzkim Szkolnej  Ligi  Lekkoatletycznej

2 miejsce w biegu na 100 m. i 5 miejsce w sztafecie 4x100 w Finale Wojewódzkim Szkolnej Ligi Lekkoatletycznej

 

Klasa 1b

Anna Rękoś

IV miejsce w Finale Wojewódzkim XX Licealiady w Sztafetowych Biegach Przełajowych - Poznań 17.10.2018r

 Marcelina Rychła

1 miejsce w Mistrzostwach Powiatu w sztafetowych Biegach Przełajowych

V miejsce w Mistrzostwach Rejonu w Piłce Siatkowej Dziewcząt

Śliczner Marcelina

II miejsce w Drużynowych Mistrzostwach Powiatu w Tenisie Stołowym Dziewcząt

Witke Jakub

I miejsce w Drużynowych Mistrzostwach Powiatu w Tenisie Stołowym Chłopców

Zwanzig Julia

IV miejsce w Finale Wojewódzkim Licealiady w Piłce Ręcznej

 

Klasa 1c

Kulus Matylda

IV miejsce w Finale Wojewódzkim XX Licealiady w Sztafetowych Biegach Przełajowych - Poznań 17.10.2018r

1 miejsce drużynowo w Finale Wojewódzkim Szkolnej  Ligi  Lekkoatletycznej

3 miejsce w skoku w dal i 1 miejsce w sztafecie 4x100 w Finale Wojewódzkim Szkolnej Ligi Lekkoatletycznej

VII miejsce w Finale Województwa Wielkopolskiego w Drużynowych Biegach Przełajowych - Żerków 5 kwietnia 2019

Rakowska Wiktoria

7 miejsce w Ogólnopolskich Mistrzostwach Szkół w Badmintonie

Szaj Kinga

V miejsce w Mistrzostwach Rejonu w Piłce Siatkowej Dziewcząt

Wachowska Aleksandra

1 miejsce drużynowo w Finale Wojewódzkim Szkolnej  Ligi  Lekkoatletycznej

8 miejsce w skoku w dal w Finale Wojewódzkim Szkolnej Ligi Lekkoatletycznej

I miejsce w Mistrzostwach Województwa Wielkopolskiego w Unihokeju Dziewcząt

 

Klasa 1d

Ciesielski Bartosz

3 miejsce w Mistrzostwach Rejonu Leszczyńskiego w piłce ręcznej

Chojnacka Agnieszka

II miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Piłce Koszykowej 

Derwich Katarzyna

9 miejsce w Finale Wojewódzkim Licealiady w Sztafetach Pływackich:

Draga Amelia

7 miejsce w Ogólnopolskich Mistrzostwach Szkół w Badmintonie

Fudali Katarzyna

V miejsce w Mistrzostwach Rejonu w Piłce Siatkowej Dziewcząt

Jasiński Bartosz

III miejsce w Mistrzostwach Rejonu w Piłce Ręcznej

Paliwoda Martyna

IV miejsce w Finale Wojewódzkim Licealiady w Piłce Ręcznej

V miejsce w Mistrzostwach Rejonu w Piłce Siatkowej Dziewcząt

Przybylski Tobiasz

5 miejsce drużynowo w Finale Wojewódzkim Szkolnej  Ligi  Lekkoatletycznej

18 miejsce w biegu na 100 m. w Finale Wojewódzkim Szkolnej Ligi Lekkoatletycznej

Wieczorek Jordan

III miejsce w Mistrzostwach Rejonu w Piłce Ręcznej

 

Zając Magdalena

IV miejsce w Finale Wojewódzkim XX Licealiady w Sztafetowych Biegach Przełajowych - Poznań 17.10.2018r

VII miejsce w Finale Województwa Wielkopolskiego w Drużynowych Biegach Przełajowych - Żerków 5 kwietnia 2019

1 miejsce w Finale Wojewódzkim Licealiady w Drużynowych Biegach na Orientację w kategorii Dziewcząt.

 

Klasa 1e

Broniszewska Maja

IV miejsce w Finale Wojewódzkim Licealiady w Piłce Ręcznej

Doering Wiktor

IV miejsce w Finale Wojewódzkim XX Licealiady w Sztafetowych Biegach Przełajowych - Poznań 17.10.2018r

Piątyszek Karol

Udział w Mistrzostwach Rejonu w Tenisie Stołowym Chłopców

 

Klasa 1g

Dominiczak Marika

II miejsce w Drużynowych Mistrzostwach Powiatu w Tenisie Stołowym Dziewcząt

 Komczyńska Kaja

IV miejsce w Finale Wojewódzkim XX Licealiady w Sztafetowych Biegach Przełajowych - Poznań 17.10.2018r

1 miejsce drużynowo w Finale Wojewódzkim Szkolnej  Ligi  Lekkoatletycznej

1 miejsce w biegu na 1500 m. w Finale Wojewódzkim Szkolnej Ligi Lekkoatletycznej

Maciaszczyk Michał

IV miejsce w Finale Wojewódzkim XX Licealiady w Sztafetowych Biegach Przełajowych - Poznań 17.10.2018r

Złoty medal w Finale Województwa Wielkopolskiego w Drużynowych Biegach Przełajowych - Żerków 5 kwietnia 2019

Przybyła Karolina

II miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Piłce Koszykowej 

Rozynek Julia

IV miejsce w Finale Wojewódzkim Licealiady w Piłce Ręcznej

 

Klasa 1h

Kędzierska Nadia

1 miejsce w Finale Wojewódzkim Licealiady w Drużynowych Biegach na Orientację w kategorii Dziewcząt.

Złoty medal w Finale Wojewódzkim w Indywidualnych Biegach na Orientację.

 

Klasa 1z

Bajon Adrianna

2 miejsce w XXVI Międzynarodowym Festiwalu Unihokeja Dzieci i Młodzieży o Puchar Bałtyku. Ogólnopolska Licealiada.

Ciesielski Paweł

II miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Unihokeju chłopców

Herzog Klaudia

2 miejsce w XXVI Międzynarodowym Festiwalu Unihokeja Dzieci i Młodzieży o Puchar Bałtyku. Ogólnopolska Licealiada

Jarosz Anna

2 miejsce w XXVI Międzynarodowym Festiwalu Unihokeja Dzieci i Młodzieży o Puchar Bałtyku. Ogólnopolska Licealiada.

Paliwoda Julita

IV miejsce w Finale Wojewódzkim Licealiady w Piłce Ręcznej

V miejsce w Mistrzostwach Rejonu w Piłce Siatkowej Dziewcząt

Radna Klaudia

2 miejsce w XXVI Międzynarodowym Festiwalu Unihokeja Dzieci i Młodzieży o Puchar Bałtyku. Ogólnopolska Licealiada.

Ratajczak Zuzanna

2 miejsce w XXVI Międzynarodowym Festiwalu Unihokeja Dzieci i Młodzieży o Puchar Bałtyku. Ogólnopolska Licealiada.

 

Klasa 2a

Kluj Bartosz

IV miejsce w Mistrzostwach Rejonu w koszykówce

 May Przemysław

IV miejsce w Finale Wojewódzkim XX Licealiady w Sztafetowych Biegach Przełajowych - Poznań 17.10.2018r

III miejsce w Mistrzostwach Rejonu w Piłce Ręcznej

Nowak Zuzanna

9 miejsce w Finale Wojewódzkim Licealiady w Sztafetach Pływackich:

Piechowiak Wiktor

II miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Unihokeju chłopców

Przybysz Szymon

III miejsce w Mistrzostwach Rejonu w Piłce Ręcznej

Ruta Wiktor

II miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Unihokeju chłopców

Ścipniak Monika

II miejsce w Drużynowych Mistrzostwach Powiatu w Tenisie Stołowym Dziewcząt

Wiśniewski Igor

II miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Unihokeju chłopców

Wyrwińska Maria

IV miejsce w Finale Wojewódzkim XX Licealiady w Sztafetowych Biegach Przełajowych - Poznań 17.10.2018r

1 miejsce drużynowo w Finale Wojewódzkim Szkolnej  Ligi  Lekkoatletycznej

3 miejsce w biegu na 1500 m. w Finale Wojewódzkim Szkolnej Ligi Lekkoatletycznej

Włodarek Mikołaj

I miejsce w Drużynowych Mistrzostwach Powiatu w Szachach Dziewcząt i Chłopców 

 

Klasa 2b

Adamczak Sandra

V miejsce w Mistrzostwach Rejonu w Piłce Siatkowej Dziewcząt

Bardan Michał

Udział w Finale Wojewódzkim Licealiady w Sztafetach Pływackich

Dechnik Anna

9 miejsce w Finale Wojewódzkim Licealiady w Sztafetach Pływackich

5 miejsce w Finale Wojewódzkim Licealiady w pływaniu na 50 metrów stylem klasycznym

Grześkowiak Julia

II miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Piłce Koszykowej 

Kliks Wojciech

Udział w Finale Wojewódzkim Licealiady w Sztafetach Pływackich

Udział w Finale Wojewódzkim Licealiady w pływaniu na 50 metrów stylem motylkowym

Michalak Jolanta

II miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Piłce Koszykowej 

Rodewald Julia

I miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Piłce Siatkowej Dziewcząt

Rogozińska Daria

9 miejsce w Finale Wojewódzkim Licealiady w Sztafetach Pływackich:

Romankiewicz Laura

IV miejsce w Finale Wojewódzkim Licealiady w Piłce Ręcznej

Siczyńska Sara

V miejsce w Mistrzostwach Rejonu w Piłce Siatkowej Dziewcząt

Strugała Julia

V miejsce w Mistrzostwach Rejonu w Piłce Siatkowej Dziewcząt

Wożakowska Agata

V miejsce w Mistrzostwach Rejonu w Piłce Siatkowej Dziewcząt

Wróbel Marta

I miejsce w Półfinale Licealiady w Unihokeju Dziewcząt.

 

Klasa 2c

Babuszkiewicz Zuzanna

I miejsce w Mistrzostwach Województwa Wielkopolskiego w Unihokeju Dziewcząt

Bimkiewicz Oliwia

9 miejsce w Finale Wojewódzkim Licealiady w Sztafetach Pływackich

3 miejsce w Finale Wojewódzkim Licealiady w pływaniu na 50 metrów stylem motylkowym

Idziejczak Martyna

II miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Piłce Koszykowej 

Kujbida Agata

IV miejsce w Finale Wojewódzkim Licealiady w Piłce Ręcznej

Markiewicz Jonasz 

Udział w Mistrzostwach Rejonu w Tenisie Stołowym Chłopców

IV miejsce w Mistrzostwach Rejonu w koszykówce

Pikuła Patrycja

II miejsce w Półfinale Wojewódzkim Licealiady w Piłce Ręcznej

 

Klasa 2d

Połetek Dominik

II miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Piłce Ręcznej

III miejsce w Mistrzostwach Rejonu w Piłce Ręcznej

Prządka Monika

IV miejsce w Finale Wojewódzkim Licealiady w Piłce Ręcznej

Rybicka Kornelia

1 miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Sztafetach Pływackich

 

Klasa 2f

Andrys Izabela

II miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Piłce Koszykowej 

Klupsz Marta

II miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Piłce Koszykowej 

Kocąka Zofia

9 miejsce w Finale Wojewódzkim Licealiady w Sztafetach Pływackich:

Pawłowska Natalia

II miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Piłce Koszykowej 

 

Klasa 2g

 Bochinski Filip

IV miejsce w Finale Wojewódzkim XX Licealiady w Sztafetowych Biegach Przełajowych - Poznań 17.10.2018r

5 miejsce drużynowo w Finale Wojewódzkim Szkolnej  Ligi  Lekkoatletycznej

4 miejsce w biegu na 400 m. i 5 miejsce w sztafecie 4x100 w Finale Wojewódzkim Szkolnej Ligi Lekkoatletycznej

II miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Piłce Siatkowej Chłopców

Złoty medal w Finale Województwa Wielkopolskiego w Drużynowych Biegach Przełajowych - Żerków 5 kwietnia 2019

Hruświcki Wojciech

5 miejsce drużynowo w Finale Wojewódzkim Szkolnej  Ligi  Lekkoatletycznej

9 miejsce w rzucie oszczepem w Finale Wojewódzkim Szkolnej Ligi Lekkoatletycznej

III miejsce w Mistrzostwach Rejonu w Piłce Ręcznej

Krzyżańska Klaudia

II miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Piłce Koszykowej 

 

Nadobnik Weronika

II miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Piłce Koszykowej 

Nowak Krzysztof

III miejsce w Mistrzostwach Rejonu w Piłce Ręcznej

Mielcarek Maja

1 miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Sztafetach Pływackich

 Skwierzyński Jakub

Udział w Finale Wojewódzkim Licealiady w Sztafetach Pływackich

IV miejsce w Mistrzostwach Rejonu w koszykówce

Spławska Sylwia

IV miejsce w Finale Wojewódzkim XX Licealiady w Sztafetowych Biegach Przełajowych - Poznań 17.10.2018r

1 miejsce drużynowo w Finale Wojewódzkim Szkolnej  Ligi  Lekkoatletycznej

7 miejsce w biegu na 800 m. w Finale Wojewódzkim Szkolnej Ligi Lekkoatletycznej

Szafran Tomasz

5 miejsce drużynowo w Finale Wojewódzkim Szkolnej  Ligi  Lekkoatletycznej

7 miejsce w pchnięciu kulą i 5 miejsce w sztafecie 4x100 w Finale Wojewódzkim Szkolnej Ligi Lekkoatletycznej

III miejsce w Mistrzostwach Rejonu w Piłce Ręcznej

Waszkowiak Kinga

I miejsce w Drużynowych Mistrzostwach Powiatu w Szachach Dziewcząt i Chłopców 

2 miejsce w XXVI Międzynarodowym Festiwalu Unihokeja Dzieci i Młodzieży o Puchar Bałtyku. Ogólnopolska Licealiada.

Wiktoria Weiss

IV miejsce w Finale Wojewódzkim XX Licealiady w Sztafetowych Biegach Przełajowych - Poznań 17.10.2018r

1 miejsce drużynowo w Finale Wojewódzkim Szkolnej  Ligi  Lekkoatletycznej

1 miejsce w biegu na 200 m. i 1 miejsce w sztafecie 4x100 w Finale Wojewódzkim Szkolnej Ligi Lekkoatletycznej

IV miejsce w Finale Wojewódzkim Licealiady w Piłce Ręcznej

VII miejsce w Finale Województwa Wielkopolskiego w Drużynowych Biegach Przełajowych - Żerków 5 kwietnia 2019

Zofia Żok

1 miejsce w Mistrzostwach Powiatu w sztafetowych Biegach Przełajowych

1 miejsce drużynowo w Finale Wojewódzkim Szkolnej  Ligi  Lekkoatletycznej

2 miejsce w biegu na 100 m. i 1 miejsce w sztafecie 4x100 w Finale Wojewódzkim Szkolnej Ligi Lekkoatletycznej

 

Klasa 2z

 Czerniak Oskar

IV miejsce w Finale Wojewódzkim XX Licealiady w Sztafetowych Biegach Przełajowych - Poznań 17.10.2018r

Frysztyniak Hubert

Udział w Mistrzostwach Rejonu w Tenisie Stołowym Chłopców

Hałuszczak Bartosz

5 miejsce drużynowo w Finale Wojewódzkim Szkolnej  Ligi  Lekkoatletycznej

7 miejsce w pchnięciu kulą w Finale Wojewódzkim Szkolnej Ligi Lekkoatletycznej

Kwiecień Patryk

IV miejsce w Mistrzostwach Rejonu w koszykówce

Maczkowiak Martyna

IV miejsce w Finale Wojewódzkim Licealiady w Piłce Ręcznej

 

Nowak Julia

1 miejsce w Mistrzostwach Powiatu w piłce ręcznej

Piętka Filip

Udział w Finale Wojewódzkim Licealiady w Sztafetach Pływackich

 

Klasa 3a

Jąder Jan

I miejsce w Drużynowych Mistrzostwach Powiatu w Szachach Dziewcząt i Chłopców 

II miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Piłce Siatkowej Chłopców

IV miejsce w Mistrzostwach Rejonu w koszykówce

Koziołek Sebastian

II miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Piłce Siatkowej Chłopców

Pietrzak Norbert

IV miejsce w Mistrzostwach Rejonu w koszykówce

 

Klasa 3b

 Antkowiak Dawid

1 miejsce w Mistrzostwach Powiatu w sztafetowych Biegach Przełajowych

Biskup Aleksandra

V miejsce w Mistrzostwach Rejonu w Piłce Siatkowej Dziewcząt

Kaczmarek Honorata

1 miejsce drużynowo w Finale Wojewódzkim Szkolnej  Ligi  Lekkoatletycznej

2 miejsce w rzucie oszczepem w Finale Wojewódzkim Szkolnej Ligi Lekkoatletycznej

IV miejsce w Finale Wojewódzkim Licealiady w Piłce Ręcznej

Kocąka Zuzanna

9 miejsce w Finale Wojewódzkim Licealiady w Sztafetach Pływackich:

Roguszka  Magdalena

IV miejsce w Finale Wojewódzkim XX Licealiady w Sztafetowych Biegach Przełajowych - Poznań 17.10.2018r

V miejsce w Mistrzostwach Rejonu w Piłce Siatkowej Dziewcząt

VII m w Zawodach Rejonowych w Piłce Plażowej dziewcząt

Skoracka Roksana

IV miejsce w Finale Wojewódzkim Licealiady w Piłce Ręcznej

 

Klasa 3c

Nasiłowski Franciszek

IV miejsce w Mistrzostwach Rejonu w koszykówce

Żabski Maksymilian

IV miejsce w Mistrzostwach Rejonu w koszykówce

 

Klasa 3d

 Biniaś Błażej

II miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Piłce Siatkowej Chłopców

IV miejsce w Mistrzostwach Rejonu w koszykówce

Drgas Teresa

II miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Piłce Koszykowej 

Janiszewski Jan

II miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Piłce Siatkowej Chłopców

Olszewski Wojciech

IV miejsce w Finale Wojewódzkim XX Licealiady w Sztafetowych Biegach Przełajowych - Poznań 17.10.2018r

Złoty medal w Finale Województwa Wielkopolskiego w Drużynowych Biegach Przełajowych - Żerków 5 kwietnia 2019

Skrzypczak Martyna

II miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Piłce Koszykowej 

Stachowiak Maria

II miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Piłce Koszykowej 

Zboralska Julita

2 miejsce w XXVI Międzynarodowym Festiwalu Unihokeja Dzieci i Młodzieży o Puchar Bałtyku. Ogólnopolska Licealiada

 

Klasa 3e

Nowak Marcin

Udział w Finale Wojewódzkim Licealiady w Sztafetach Pływackich

 Damian Piter

IV miejsce w Finale Wojewódzkim XX Licealiady w Sztafetowych Biegach Przełajowych - Poznań 17.10.2018r

5 miejsce drużynowo w Finale Wojewódzkim Szkolnej  Ligi  Lekkoatletycznej

3 miejsce w skoku w dal i 5 miejsce w sztafecie 4x100 w Finale Wojewódzkim Szkolnej Ligi Lekkoatletycznej

III miejsce w Mistrzostwach Rejonu w Piłce Ręcznej

II miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Piłce Siatkowej Chłopców

IV miejsce w Mistrzostwach Rejonu w koszykówce

Złoty medal w Finale Województwa Wielkopolskiego w Drużynowych Biegach Przełajowych - Żerków 5 kwietnia 2019

Studzińska Daria

IV miejsce w Finale Wojewódzkim Licealiady w Piłce Ręcznej

 

Klasa 3f

Górecka Alicja

V miejsce w Mistrzostwach Rejonu w Piłce Siatkowej Dziewcząt

 Jurga Jakub

IV miejsce w Finale Wojewódzkim XX Licealiady w Sztafetowych Biegach Przełajowych - Poznań 17.10.2018r

5 miejsce drużynowo w Finale Wojewódzkim Szkolnej  Ligi  Lekkoatletycznej

2 miejsce w biegu na 1500 m. w Finale Wojewódzkim Szkolnej Ligi Lekkoatletycznej

Złoty medal w Finale Województwa Wielkopolskiego w Drużynowych Biegach Przełajowych - Żerków 5 kwietnia 2019

 

Klasa 3g

Wiktoria Czerniak

IV miejsce w Finale Wojewódzkim XX Licealiady w Sztafetowych Biegach Przełajowych - Poznań 17.10.2018r

1 miejsce drużynowo w Finale Wojewódzkim Szkolnej  Ligi  Lekkoatletycznej

1 miejsce w biegu na 400 m. i 1 miejsce w sztafecie 4x100 w Finale Wojewódzkim Szkolnej Ligi Lekkoatletycznej

IV miejsce w Finale Wojewódzkim Licealiady w Piłce Ręcznej

VII miejsce w Finale Województwa Wielkopolskiego w Drużynowych Biegach Przełajowych - Żerków 5 kwietnia 2019

 

Koza Dawid

II miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Unihokeju chłopców

III miejsce w Mistrzostwach Rejonu w Piłce Ręcznej

II miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Piłce Siatkowej Chłopców

Kruk Franek

Udział w Finale Wojewódzkim Licealiady w Sztafetach Pływackich

Nowacka Katarzyna

IV miejsce w Finale Wojewódzkim XX Licealiady w Sztafetowych Biegach Przełajowych - Poznań 17.10.2018r

1 miejsce drużynowo w Finale Wojewódzkim Szkolnej  Ligi  Lekkoatletycznej

1 miejsce w biegu na 800 m. w Finale Wojewódzkim Szkolnej Ligi Lekkoatletycznej

VII miejsce w Finale Województwa Wielkopolskiego w Drużynowych Biegach Przełajowych - Żerków 5 kwietnia 2019

1 miejsce w Finale Wojewódzkim Licealiady w Drużynowych Biegach na Orientację w kategorii Dziewcząt.

Pajchrowska Marta

V miejsce w Mistrzostwach Rejonu w Piłce Siatkowej Dziewcząt

VII m w Zawodach Rejonowych w Piłkę Plażową dziewcząt

 Szczepaniak Antonina

IV miejsce w Finale Wojewódzkim XX Licealiady w Sztafetowych Biegach Przełajowych - Poznań 17.10.2018r

1 miejsce drużynowo w Finale Wojewódzkim Szkolnej  Ligi  Lekkoatletycznej

4 miejsce w biegu na 800 m. w Finale Wojewódzkim Szkolnej Ligi Lekkoatletycznej

VII miejsce w Finale Województwa Wielkopolskiego w Drużynowych Biegach Przełajowych - Żerków 5 kwietnia 2019

 

Klasa 3h

Czwojdrak Wojciech

II miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Unihokeju chłopców

Jung Gracjan

II miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Unihokeju chłopców

Tepper Jonasz

II miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Unihokeju chłopców

Wojtaszak Daria

II miejsce w Drużynowych Mistrzostwach Powiatu w Tenisie Stołowym Dziewcząt

I miejsce w Drużynowych Mistrzostwach Powiatu w Szachach Dziewcząt i Chłopców 

V miejsce w Mistrzostwach Rejonu w Piłce Siatkowej Dziewcząt

 

Klasa 3z

Andrzejewska Agnieszka

I miejsce w Mistrzostwach Województwa Wielkopolskiego w Unihokeju Dziewcząt

Horowski Maciej

IV miejsce w Mistrzostwach Rejonu w koszykówce

Maćkowiak Marta

I miejsce w Mistrzostwach Województwa Wielkopolskiego w Unihokeju Dziewcząt

Paździor Martyna

IV miejsce w Finale Wojewódzkim Licealiady w Piłce Ręcznej

Piskorz Wiktoria

I miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Unihokeju Dziewcząt

IV miejsce w Finale Wojewódzkim Licealiady w Piłce Ręcznej

Radomska Wiktoria

I miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Piłce Ręcznej

 Seidel Daniel

IV miejsce w Finale Wojewódzkim XX Licealiady w Sztafetowych Biegach Przełajowych - Poznań 17.10.2018r

II miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Piłce Siatkowej Chłopców

Utrata Kacper

II miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Unihokeju chłopców