Zmiana rozmiaru tekstu

-A A +A

Space

 

Podsumowanie rywalizacji w ramach Licealiady - gry zespołowe.

W roku szkolnym 2017/2018 uczniowie naszej szkoły zdobywali bardzo wysokie miejsca w rywalizacji sportowej w ramach XIX Licealiady. Koniec roku to czas podsumowań. Na początek informacje na temat osiągnięć uzyskanych w grach zepołowych.

Halowa piłka nożna:

3 miejsce w Mistrzostwach Rejonu Leszczyńskiego, które odbyły się 20 listopada 2017 w Rawiczu zdobyli:

Dawid Kaźmierczak 3a
Jan Skibiński 2f
Gracjan Jung  i Wojtek Czwojdrak 2h
Jan Dolicher 3b
Dawid Frąckowiak  i Mikołaj Włodarek 1a
Jan Krawczyk 2z
Tomasz Szafran 1g

W wygranych Mistrzostwach Powiatu szkołę oprócz wyżej wymienionych reprezentował  Jan Jąder 2a.

 Nauczyciel - Krzysztof Piosik

Piłka ręczna:

Dziewczęta

3 miejsce w Półfinale Wojewódzkim Licealiady, a tym samym 5 miejsce w województwie, na zawodach, które odbyły się 7 grudnia 2018 w Wolsztynie zdobyły:

Laura Kaczmarek i Magdalena Śliwa 3g
Wiktoria Tomys 3e
Wiktoria Czerniak  i Marta Franecka 2g
Daria Studzińska 2e
Martyna Paździor 2z
Honorata Kaczmarek 2b
Joanna Patalas 2h
Agata Kujbida 1c
Julia Nowak 1z
Roksana Ksiąg 2d
Patrycja Pikuła  i Wiktoria Weiss 1g

Na Mistrzostwach Powiatu szkołę oprócz wyżej wymienionych reprezentowały Joanna i Paulina Wyrwa 3g, Marta Rozynek 2f, Łucja Kostrzewska 1b, Karolina Małycha 3c, Julia Sawicka 1a.

Nauczyciel -  Mateusz Kazubski

Chłopcy

4 miejsce w Finale Wojewódzkim Licealiady w dniu 12 grudnia 2017 w Wągrowcu wywalczyli:

Szymon Przybysz 1a
Przemysław May 1d
Wojciech Hruświcki, Krzysztof Nowak i Tomasz Szafran 1g
Damian Piter 2e
Dawid Koza 2g
Bartosz Nawrot 3a
Jędrzej Horowski i Kacper Siejek 3e

Na wcześniejszych szczeblach (Mistrzostwa Powiatu i Rejonu) szkołę reprezentowali Jan Skibiński 2f i Krzysztof Balcerek 3e.

Nauczyciele – Krzysztof Piosik (rejon) i Mateusz Kazubski

Unihokej

Dziewczęta

4 miejsce w Finale Wojewódzkim Licealiady w dniu 19 grudnia w Zbąszyniu wywalczyły:

Dagmara Brudnicka 3h
Weronika Rychła  i Wiktoria Kolendowicz 3f
Julita Zboralska  i Roksana Ksiąg 2d
Marta Maćkowiak  i Agnieszka Andrzejewska 2z
Roksana Skoracka 2b
Kinga Waszkowiak 1g
Izabela Jąder  i Zuzanna Babuszkiewicz 1c

Na wcześniejszych szczeblach (Mistrzostwa Powiatu i Rejonu) szkołę reprezentowały Wiktoria Piskorz 2z i Marta Wróbel 1b.

Nauczyciele – Iwona Kozłowska (strefa) i Mateusz Kazubski

Chłopcy

3 miejsce w Strefowych Mistrzostwach  w dniu 14 listopada w Swarzędzu, a tym samym 7 w województwie zdobyli:

Wojciech Baer, Albert Dziemba, Tobiasz Łukaszewski, Adrian Mikołajczak i Mateusz Rogoziński 3h, 
Gracjan Jung i Jakub Tepper 2h
Dawid Koza 2g
Michał Lewandowski 3a
Wiktor Ruta i Igor Wiśniewski 1a

Nauczyciele – Mateusz Kazubski (powiat) i Krzysztof Piosik

Piłka siatkowa

Dziewczęta

4 miejsce w Mistrzostwach Rejonu w dniu 6 marca 2018 w Rawiczu zajęły dziewczęta :

Adamczak Sandra, Kostrzewska Łucja, Rodewald Julia i Strugała Julia 1b
Biskup Aleksandra i Roguszka Magdalena 2b
Górecka Alicja  i Malcherek Monika 2f
Mała Weronika i Pańczuk Dagmara 3c
Nadolska Julia  i Pawłowska Natalia 1f
Pajchrowska Marta 2g
Szymańska Angelika 3a
Wojtaszak Daria 2h

Nauczyciel – Iwona Kozłowska

Chłopcy

2 miejsce w Mistrzostwach Powiatu w dniu 5 lutego 2018 w Powodowie zdobyli:

Bardan Michał 1b
Biniaś Błażwj 2d
Gindera Wojciech 3a
Hałuszczak Bartosz 3a
Janiszewski Jan 2d
Jąder Jan 2a
Koza Dawid 2g
May Przemysław 1d
Papież Ireneusz 3f
Ruta Wiktor 1a
Tomaszewski Dominik 1b
Włodarek Mikołaj 1a

Nauczyciel – Iwona Kozłowska

Koszykówka

Dziewczęta

3 miejsce w Mistrzostwach Rejonu Leszczyńskiego w dniu 5 lutego 2018 w Rawiczu wywalczyły:

Zuza Drgas  3g
Teresa Drgas , Martyna Skrzypczak, Marysia Stachowiak 2d
Basia Misiorna 3e
Karolina Weiss 3h
Łucja Kostrzewska, Julia Grześkowiak 1b
Julia Stachowiak 2f
Martyna Idziejczak 1c
Izabela Andrys, Marta Klupsz 1f

W Mistrzostwach Powiatu szkołę reprezentowała Weronika Sitkowska 2c.

Nauczyciel – Małgorzata Zaremba

Chłopcy

2 miejsce w Mistrzostwach Powiatu w dniu 5 lutego 2018 w Wolsztynie zdobyli:

Basiński Michał 3d
Biniaś Błażej 2d
Golczak Wiktor i Markiewicz Jonasz 1c
Humski Jakub 3e
Jąder Jan  i Pietrzak Norbert 2a
Nasiłowski Franciszek i Żabski Maksymilian 2c
Piter Damian 2e
Ruta Wiktor 1a
Skwierzyński Jakub 1g

Nauczyciel – Krzysztof Piosik

Piłka nożna

5 miejsce w Mistrzostwach Rejonu Leszczyńskiego w dniu 12 kwietnnia w Wolsztynie wywalczyli:

Basiński Michał 3d
Bochiński Filipi  i Szafran Tomasz 1g
Dolicher Jan 3b
Janiszewski Jan 2d
Jąder Jan 2a
Kaźmierczak Dawid 3a
Krawczyk Jan 2z
Siejek Kacper 3e
Utrata Kacper 2z
Wiśniewski Igor i  Włodarek Mikołaj 1a
Czwojdrak Wojciech 2h

Nauczyciel – Krzysztof Piosik

Siatkówka plażowa

Dziewczęta

7 miejsce w Mistrzostwach Rejonu w dniu 24 maja 2018 w Jutrosinie wywalczyły:

Pajchrowska Marta 2g
Rodewald Julia  1b

W Mistrzostwach Powiatu zamiast Julii grała Roguszka Magdalena 2b

Nauczyciel – Iwona Kozłowska

Chłopcy

2 miejsce w Mistrzostwach Powiatu w dniu 18 maja 2018 w Wolsztynie zdobyli:

Janiszewski Jan  2d
Koza Dawid  2g

Nauczyciel – Iwona Kozłowska

 

Koszykówka 3x3 (streetball)

Dziewczęta

4 miejsce w Mistrzostwa Rejonu Leszczyńskiego w dniu 11 maja 2018 w Lesznie zdobyły:

Teresa Drgas 2d
Zuza Drgas 3g
Basia Misiorna 3e
Karolina Weiss 3h

Nauczyciel – Małgorzata Zaremba

4 miejsce w Mistrzostwach Rejonu Leszczyńskiego w dniu 10 maja 2018 w Lesznie zdobyli:

Maksymilian Żabski  i Franciszek Nasiłowski 2c
Jan Jąder 2a
Damian Piter 2e

Nauczyciel – Krzysztof Piosik