Zmiana rozmiaru tekstu

-A A +A

Space

 

Piątek 27 kwietnia - zakończenie roku klas trzecich

W piątek 27 kwietnia 2018r. o godz. 11.00 w Sali miejskiej „Świtezianka” odbędzie się uroczyste zakończenie roku klas trzecich.

 
Klasy I i II mają skrócone lekcje.
Rozkład lekcji w piątek, 27 kwietnia 2018r.

Lekcja 1       8.00- 8.30
Lekcja 2       8.35-9.05
Lekcja 3       9.10 - 9.40
Lekcja 4       9.45- 10.15
Lekcje 5,  6, 7, 8 – odwołane

Klasy III

Godz. 8.00 – msza święta dla maturzystów

Godz. 9.10 (lekcja 3) – spotkania z wychowawcami

Sale spotkań: 

J. Stańko – sala 32

M. Zaremba – sala 31

A. Gubernat – sala 13

I. Kozłowska – sala 27

M. Buda – sala 11

M. Dechnik – sala 43

Monika Klessa – sala 14

P. Korbas – sala 26

 

Godz. 10.15. pamiątkowe zdjęcie nauczycieli i uczniów klas trzecich

Zastępstwa:

Za J. Stańko

Lekcja 4

2a informatyka

M. Strażyńska –  sala 19 (bez stolików)

Za M. Zarembę

Lekcja 3

2ch – w.f.

B. Bauta sala 8   - geografia

Lekcja 4

1cgz – w.f.

J. Czebanienko s.42   - j. angielski

Za I. Kozłowską

Lekcja 4

1cgh – w.f.

L. Lisiewicz sala 15 – j. angielski

Za A. Gubernat

Lekcja 3

1jp (j. francuski)

R. Magdans sala 4    - biologia

Za M. Budę

Lekcja 4

2R- geografia

K. Rozynek-Ekiert sala 8   - geografia

Za M. Dechnik

Lekcja 3

1z2 – j. angielski

Sz. Ptak sala 39   - historia

Za M. Klessę

Lekcja 3

2e - matematyka

A.Pacholska sala 44   - j. polski

Lekcja 4

2e - matematyka

K. Nieborak sala 44   - matematyka

Za P. Korbasa

Lekcja 3

jz2 – j. angielski

E. Kowalewicz sala 6   - biologia

Za F. Arndta

Lekcja 4

1b - WOS

R. Lorenc-Popiół sala 45  - Historia

Za księdza Marcina:

Lekcja 1

1g - religia

J. Pawliczak sala 46  – j. polski

 

W związku z koniecznością ustawienia dużych sal do matury już w czwartek oraz przeniesienia krzeseł do Świtezianki na uroczystość w piątek nastąpi zmiana sal, w których odbędą się zajęcia:

Lekcja

sala 4

Sala 6

Sala 27- brak części łaek

Sala 28

Sala 32

Sala 8

Sala 11

1

 

 

 

 

 

 

 

2

 

 

 

jz1 A. Skrzypczak

 

 

 

3

1jp za A. Gubernat – R. Magdans

Jz2 za P. Korbasa – E. Kowalewicz

3d – I. Kozłowska

jz2 A. Skrzypczak

3a – J. Stańko

2ch za M. Zarembę – B. Bauta

3e- M. Buda

4

 

 

3d– I. Kozłowska

 

3a – J. Stańko

2R za M. Budę – K. Rozynek - Ekiert

3e- M. Buda

 

 

Lekcja

sala 39

Sala 18

Sala 41

Sala 45

Sala 12

Sala 43

Sala 15

1

 

Brak krzeseł i kilku ławek – zajęcia przeniesione do innej sali

 

 

Brak krzeseł i ławek– zajęcia przeniesione do innej sali

 

 

2

 

 

jz1 L. Lisiewicz

 

 

3

jz2 za M. Dechnik – Sz. Ptak

jz2 L. Lisiewicz

 

3f-M. Dechnik

 

4

 

2a – Marcin Klessa

1b – zastępstwo za F. Arndta – R. Lorenc-Popiół

3f- M. Dechnik

1cgh za I. Kozłowską – L. Lisiewicz

 

Lekcja

sala 47

Sala 44

Sala 46

Sala 52

Sala 42

Sala 49

Sala 40

1

1g – za M. Budzińskiego J. Pawliczak

 

Wyłączona z zajęć

 

Sala bez stolików – zajęcia wg planu

Sala bez stolików – zajęcia wg planu

 

2

 

 

 

 

3

 

2e – za M. Klessę A. Pacholska

1d J. Pawliczak

1b – Marcin Klessa

4

 

2e – za M. Klessę K. Nieborak

1d J. Pawliczak

1cgz za M. Zarembę – J. Czebanienko

 

 

Lekcja

sala 26

Sala 13

Sala 14

Sala 19

Sala 31

Sala 34

Sale 29,51

1

 

 

 

Brak ławek

zajęcia wg planu

1d – Marcin Klessa

 

Wyłączone z zajęć

2

 

 

 

2z – Marcin Klessa

 

3

3h-P. Korbas

3c-A. Gubernat

3g-M. Klessa

3b- M. zaremba

1b – M. Strażyńska

4

3h-P. Korbas

3c-A. Gubernat

3g-M. Klessa

2a – M. Strażyńska

3b-M. Zaremba

 

 

Pozostałe zajęcia odbywają się w salach wg planu