Zmiana rozmiaru tekstu

-A A +A

Space

 

Sukcesy uczniów 2017/2018

OSIĄGNIĘCIA UCZNIÓW WROK SZKOLNY 2017/2018

 

OLIMPIADY

IMIĘ  I NAZWISKO UCZNIA

KLASA

OLIMPIADA

ETAP

Marta Milczyńska

3c

V Olimpiady Wiedzy o Turystyce

etap okręgowy

Paweł Wawrzynowicz

1b

etap okręgowy

Olga Lauba

1c

LXVIII Olimpiada Literatury i Języka Polskiego

kwalifikacje do et. okręgowego

Marianna Mindak

2c

Olimpiada Solidarności. Dwie dekady Historii

kwalifikacje do et. okręgowego

Maksymilian Żabski

2c

kwalifikacje do et. okręgowego

Marta Skorupińska

2d

Olimpiada Wiedzy o Ubezpieczeniach

kwalifikacje do et. okręgowego

Martyna Skrzypczak

2d

kwalifikacje do et. okręgowego

Maria Stachowiak

2d

kwalifikacje do et. okręgowego

Olga Starkowska

2z

XLIV Olimpiada Geograficzna

etap okręgowy

Marta Milczyńska

3c

etap okręgowy

Franciszek Nasiłowski

2c

etap okręgowy

Żaneta Ciesielska

3h

XLIV Olimpiada Historyczna

etap okręgowy

Patryk Kubicki

3e

etap okręgowy

Maria Tomiak

1z

etap okręgowy

Michał Wajs

2e

etap okręgowy

Aleksandra Buda

3b

XLVII Olimpiada Biologiczna

etap okręgowy

Martyna Lulkiewicz

3b

XVI Olimpiada Lingwistyki Matematycznej

kwalifikacje do et. okręgowego

Maciej Czarny

2a

kwalifikacje do et. okręgowego

Zuzanna Giziewicz

2d

XXXI Olimpiada Wiedzy Ekonomicznej

etap okręgowy

Michał Nowak

2d

etap okręgowy

Weronika Tomaszewska

3b

XXXIII Olimpiada Wiedzy Ekologicznej

kwalifikacje do et. okręgowego

Michał Wawrzynowicz

2g

kwalifikacje do et. okręgowego

Vadym Slesarew

1a

XLIX Olimpiada Języka Rosyjskiego

kwalifikacje do et. okręgowego

Danylo Skrahlenko

1a

kwalifikacje do et. okręgowego

Aleksandra Szarłata

3d

II Olimpiada Statystyczna

etap okręgowy

Magdalena Śliwa

3g

etap okręgowy

Dominika Zielińska

3g

etap okręgowy

Sandra Kasperska

3h

41.Olimpiada Języka Niemieckiego

etap okręgowy

Laura Doulgeris

1z

etap okręgowy

 

KONKURSY

UCZEŃ

KLASA

KONKURS

ETAP/ MIEJSCE

Arkadiusz Maryniuk

2a

XVI edycja Wielkopolskiego Konkursu Matematycznego „Supermatematyk”

udział w ćwierćfinale

Maciej Czarny

2a

awans do półfinału

Miłosz Grocholewski

2a

awans do półfinału

Maria Nowaczyk

2a

awans do półfinału

Jakub Zmuda

2a

awans do półfinału

Grzegorz Piątek

2a

awans do półfinału

Michał Hordecki

2a

awans do półfinału

Zuzanna Maniarska

2c

udział w ćwierćfinale

Patrycja Mayer

1d

awans do półfinału

Wiktoria Fimińska

1a

awans do półfinału

Natalia Grygus

1a

awans do półfinału

Vadym Slesarev

1a

awans do półfinału

Monika Ścipniak

1a

awans do półfinału

Michał Bardan

1b

awans do półfinału

Wojciech Mikołajewski

1b

awans do półfinału

Przemysław Augustyniak

2d

awans do półfinału

Marta Skorupińska

2d

awans do półfinału

Maria Stachowiak

2d

awans do półfinału

Emilia Gabler

1c

Rejonowy Konkurs Literacki „Myśli nieuczesane”

1m. w kat. proza

Agata Frąckowiak

1c

3m. w kat. proza i 2m piosenka poetycka

Karolina Jureczka

2c

1m. w kat. poezja

Barbara Jundziłł

2c

3m. w kat. proza

Ewa Chybin

3c

2m. w kat. proza

Nikola Pempera

2b

wyróżnienie w kat.

Karolina Małycha

3c

1m. w kat. poezja

Emilia Gabler

1c

Konkursu Poezji Irlandzkiej

Finał

Julia Niedzielska

1f

Finał

Teresa Drgas

2d

Finał

Jakub Wysocki

1a

VII Konkurs Recytatorski "Słowiańskie Recytacje"

Udział w konkursie wojewódzkim

Emilia Gabler

1c

Udział w konkursie wojewódzkim

Agata Frąckowiak

1c

Udział w konkursie wojewódzkim

 

OSIĄGNIĘCIA SPORTOWE

UCZEŃ

KLASA

OSIĄGNIĘCIA

Mikołaj Włodarek

 

1A

VII miejsce w Finale Wojewódzkim Licealiady w Szachach Drużynowych 2017/18

1 miejsce w powiatowych mistrzostwach halowej piłki nożnej chłopców w ramach Licealiady 

II miejsce  w Mistrzostwach Powiatu w Piłce Siatkowej Chłopców

Dawid Frąckowiak

1A

1 miejsce w powiatowych mistrzostwach halowej piłki nożnej chłopców w ramach Licealiady 

Szymon Przybysz

 

1A

1 miejsce w mistrzostwach rejonu leszczyńskiego w piłce ręcznej chłopców. Awans do finałów wojewódzkich. 

Wiktor Ruta

 

1A

1 miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Unihokeju

II  miejsce w Mistrzostwach Powiatu Wolsztyńskiego w Piłce Koszykowej

II miejsce  w Mistrzostwach Powiatu w Piłce Siatkowej Chłopców

Igor Wiśniewski

1A

1 miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Unihokeju

Julia Sawicka

1A

2 miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Piłce Ręcznej

Łucja Kostrzewska

 

1B

I miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Sztafetowych Biegach Przełajowych - Powodowo 28.09. 2017 r.

VIII miejsce w Finale Wojewódzkim Licealiady w Sztafetowych Biegach Przełajowych -Poznań 12.10.2017

4 miejsce w sztafecie 4x100m w Szkolnej Lidze Lekkoatletycznej,

7 miejsce w biegu na 100m w Szkolnej Lidze Lekkoatletycznej,

7 mejsce drużynowo w Szkolnej Lidze Lekkoatletycznej

2 miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Piłce Ręcznej

I miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Piłce Siatkowej Dziewcząt

III miejsce w Mistrzostwach Rejonu Leszczyńskiego w Piłce Koszykowej Dziewcząt - Rawicz 5.02.2018 r

Agata Wożakowska

 

1B

I miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Sztafetowych Biegach Przełajowych - Powodowo 28.09. 2017 r.

VIII miejsce w Finale Wojewódzkim Licealiady w Sztafetowych Biegach Przełajowych -Poznań 12.10.2017

Sandra Adamczak

1B

I miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Piłce Siatkowej Dziewcząt

Julia Rodewald

1B

I miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Piłce Siatkowej Dziewcząt

Julia Strugała

1B

I miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Piłce Siatkowej Dziewcząt

Julia Grześkowiak

1B

III miejsce w Mistrzostwach Rejonu Leszczyńskiego w Piłce Koszykowej Dziewcząt - Rawicz 5.02.2018 r

Michał Bardan

1B

II miejsce  w Mistrzostwach Powiatu w Piłce Siatkowej Chłopców

Dominik Tomaszewski

1B

II miejsce  w Mistrzostwach Powiatu w Piłce Siatkowej Chłopców

 

Jonasz Markiewicz

 

1C

II miejsce w Drużynowych Mistrzostwach Powiatu w Tenisie Stołowym 

II  miejsce w Mistrzostwach Powiatu Wolsztyńskiego w Piłce Koszykowej

Zuzanna Babuszkiewicz

1C

Zajęcie II miejsca w zawodach strefowych w Unihokeju Dziewcząt w ramach Licealiady

1 miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Unihokeju

Iza Jąder

 

1C

Zajęcie II miejsca w zawodach strefowych w Unihokeju Dziewcząt w ramach Licealiady

1 miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Unihokeju

Agata Kujbida

 

1C

1 miejsce na Mistrzostwach Rejonu Leszczyńskiego w piłce ręcznej.  Awans do finału wojewódzkiego 

2 miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Piłce Ręcznej

III miejsce w Półfinale Wojewódzkim Licealiady w piłce ręcznej.

Martyna Idziejczak

1C

III miejsce w Mistrzostwach Rejonu Leszczyńskiego w Piłce Koszykowej Dziewcząt - Rawicz 5.02.2018 r

Wiktor Golczak

1C

II  miejsce w Mistrzostwach Powiatu Wolsztyńskiego w Piłce Koszykowej

Przemysław May

1D

I miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Sztafetowych Biegach Przełajowych - Powodowo 28.09. 2017 r.

X miejsce w Finale Wojewódzkim Licealiady w Sztafetowych Biegach Przełajowych -Poznań 12.10.2017

1 miejsce w mistrzostwach rejonu leszczyńskiego w piłce ręcznej chłopców. Awans do finałów wojewódzkich. 

II miejsce  w Mistrzostwach Powiatu w Piłce Siatkowej Chłopców

Dominik Połetek

1D

I miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Sztafetowych Biegach Przełajowych - Powodowo 28.09. 2017 r.
X miejsce w Finale Wojewódzkim Licealiady w Sztafetowych Biegach Przełajowych -Poznań 12.10.2017

9 miejsce drużynowo w Szkolnej Lidze Lekkoatletycznej

Bartosz Hałuszczak  

1D

9 miejsce drużynowo w Szkolnej Lidze Lekkoatletycznej

Ola Przybyła

1F

I miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Sztafetowych Biegach Przełajowych - Powodowo 28.09. 2017 r.

VIII miejsce w Finale Wojewódzkim Licealiady w Sztafetowych Biegach Przełajowych -Poznań 12.10.2017

Julia Nadolska

1F

I miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Piłce Siatkowej Dziewcząt

Natalia Pawłowska

1F

I miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Piłce Siatkowej Dziewcząt

Izabela Andrys

1F

III miejsce w Mistrzostwach Rejonu Leszczyńskiego w Piłce Koszykowej Dziewcząt - Rawicz 5.02.2018 r

Marta Klupsz

1F

III miejsce w Mistrzostwach Rejonu Leszczyńskiego w Piłce Koszykowej Dziewcząt - Rawicz 5.02.2018 r

Zofia Żok

1G

I miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Sztafetowych Biegach Przełajowych - Powodowo 28.09. 2017 r.

VIII miejsce w Finale Wojewódzkim Licealiady w Sztafetowych Biegach Przełajowych -Poznań 12.10.2017

4 miejsce w sztafecie 4x100m w Szkolnej Lidze Lekkoatletycznej

7 miejsce drużynowo w Szkolnej Lidze Lekkoatletycznej

Sylwia Spławska

 

1G

I miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Sztafetowych Biegach Przełajowych - Powodowo 28.09. 2017 r.

VIII miejsce w Finale Wojewódzkim Licealiady w Sztafetowych Biegach Przełajowych -Poznań 12.10.2017

7 miejsce drużynowo w Szkolnej Lidze Lekkoatletycznej

Wiktoria Weiss

1G

I miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Sztafetowych Biegach Przełajowych - Powodowo 28.09. 2017 r.

VIII miejsce w Finale Wojewódzkim Licealiady w Sztafetowych Biegach Przełajowych -Poznań 12.10.2017

4 miejsce w sztafecie 4x100m w Szkolnej Lidze Lekkoatletycznej

7 miejsce drużynowo w Szkolnej Lidze Lekkoatletycznej

1 miejsce na Mistrzostwach Rejonu Leszczyńskiego w piłce ręcznej.  Awans do finału wojewódzkiego 

2 miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Piłce Ręcznej

III miejsce w Półfinale Wojewódzkim Licealiady w piłce ręcznej.

Filip Bochinski

1G

I miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Sztafetowych Biegach Przełajowych - Powodowo 28.09. 2017 r.

X  miejsce w Finale Wojewódzkim Licealiady w Sztafetowych Biegach Przełajowych -Poznań 12.10.2017

9 miejsce drużynowo w Szkolnej Lidze Lekkoatletycznej

Kinga Waszkowiak

 

1G

VII miejsce w Finale Wojewódzkim Licealiady w Szachach Drużynowych 2017/18

Zajęcie II miejsca w zawodach strefowych w Unihokeju Dziewcząt w ramach Licealiady

1 miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Unihokeju

Klaudia Krzyżańska

1G

7 miejsce drużynowo w Szkolnej Lidze Lekkoatletycznej

Tomasz Szafran

 

1G

9 miejsce drużynowo w Szkolnej Lidze Lekkoatletycznej 

1 miejsce w powiatowych mistrzostwach halowej piłki nożnej chłopców w ramach licealiady 

Wojciech Hruświcki

 

1G

1 miejsce w mistrzostwach rejonu leszczyńskiego w piłce ręcznej chłopców. Awans do finałów wojewódzkich. 

Szymon Nowak

 

1G

1 miejsce w mistrzostwach rejonu leszczyńskiego w piłce ręcznej chłopców. Awans do finałów wojewódzkich. 

Patrycja Pikuła

 

1G

1 miejsce na Mistrzostwach Rejonu Leszczyńskiego w piłce ręcznej.  Awans do finału wojewódzkiego 

2 miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Piłce Ręcznej

III miejsce w Półfinale Wojewódzkim Licealiady w piłce ręcznej.

Jakub Skwierzyński

1G

II  miejsce w Mistrzostwach Powiatu Wolsztyńskiego w Piłce Koszykowej

Oskar Czerniak

 

1Z

I miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Sztafetowych Biegach Przełajowych - Powodowo 28.09. 2017 r.

X miejsce w Finale Wojewódzkim Licealiady w Sztafetowych Biegach Przełajowych -Poznań 12.10.2017

Laura Doulgeris

1Z

I miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Sztafetowych Biegach Przełajowych - Powodowo 28.09. 2017 r.

Hubert Frysztyniak

1Z

II miejsce w Drużynowych Mistrzostwach Powiatu w Tenisie Stołowym 

Julia Nowak’

 

1Z

II miejsce w Mistrzostwach Powiatowych w Badmintonie drużynowym chłopców i dziewcząt

1 miejsce na Mistrzostwach Rejonu Leszczyńskiego w piłce ręcznej.  Awans do finału wojewódzkiego 

III miejsce w Półfinale Wojewódzkim Licealiady w piłce ręcznej.

Patryk Kwieciań

1Z

II miejsce w Mistrzostwach Powiatowych w Badmintonie drużynowym chłopców i dziewcząt

Jan Jąder

 

2A

1 miejsce w powiatowych mistrzostwach halowej piłki nożnej chłopców w ramach licealiady 

II  miejsce w Mistrzostwach Powiatu Wolsztyńskiego w Piłce Koszykowej

II miejsce  w Mistrzostwach Powiatu w Piłce Siatkowej Chłopców

Norbert Pietrzak

2A

II  miejsce w Mistrzostwach Powiatu Wolsztyńskiego w Piłce Koszykowej

Weronika Hała

2B

II miejsce w Drużynowych Mistrzostwach Powiatu w Tenisie Stołowym 

Honorata Kaczmarek

 

2B

1 miejsce na Mistrzostwach Rejonu Leszczyńskiego w piłce ręcznej.  Awans do finału wojewódzkiego 

2 miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Piłce Ręcznej

III miejsce w Półfinale Wojewódzkim Licealiady w piłce ręcznej

Roksana Skoracka

2B

1 miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Unihokeju

Magdalena Roguszka

2B

I miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Piłce Siatkowej Dziewcząt

Aleksandra Biskup

2B

I miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Piłce Siatkowej Dziewcząt

Klaudia Zimna

2C

II miejsce w Mistrzostwach Powiatowych w Badmintonie drużynowym chłopców i dziewcząt

Franciszek Nasiłowski

2C

II  miejsce w Mistrzostwach Powiatu Wolsztyńskiego w Piłce Koszykowej

Maksymilian Żabski

2C

II  miejsce w Mistrzostwach Powiatu Wolsztyńskiego w Piłce Koszykowej

Weronika Sitkowska

2C

I miejsce w Mistrzostwach Powiatu Wolsztyńskiego w Piłce Koszykowej

Wojciech Olszewski

2D

I miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Sztafetowych Biegach Przełajowych - Powodowo 28.09. 2017 r.

X miejsce w Finale Wojewódzkim Licealiady w Sztafetowych Biegach Przełajowych -Poznań 12.10.2017

9 miejsce drużynowo w Szkolnej Lidze Lekkoatletycznej

Julita Zboralska

 

2D

Zajęcie II miejsca w zawodach strefowych w Unihokeju Dziewcząt w ramach Licealiady

1 miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Unihokeju

Roksana Ksiąg

 

2D

1 miejsce na Mistrzostwach Rejonu Leszczyńskiego w piłce ręcznej.  Awans do finału wojewódzkiego 

1 miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Unihokeju

2 miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Piłce Ręcznej

III miejsce w Półfinale Wojewódzkim Licealiady w piłce ręcznej.

Teresa Drgas

2D

III miejsce w Mistrzostwach Rejonu Leszczyńskiego w Piłce Koszykowej Dziewcząt - Rawicz 5.02.2018 r

Martyna Skrzypczak

2D

III miejsce w Mistrzostwach Rejonu Leszczyńskiego w Piłce Koszykowej Dziewcząt - Rawicz 5.02.2018 r

Maria Stachowiak

2D

III miejsce w Mistrzostwach Rejonu Leszczyńskiego w Piłce Koszykowej Dziewcząt - Rawicz 5.02.2018 r

Błażej Biniaś

 

2D

II  miejsce w Mistrzostwach Powiatu Wolsztyńskiego w Piłce Koszykowej

II miejsce  w Mistrzostwach Powiatu w Piłce Siatkowej Chłopców

Jan Janiszewski

2D

II miejsce  w Mistrzostwach Powiatu w Piłce Siatkowej Chłopców

Damian Piter

 

2E

X miejsce w Finale Wojewódzkim Licealiady w Sztafetowych Biegach Przełajowych -Poznań 12.10.2017

7 miejsce w biegu na 400m w Szkolnej Lidze Lekkoatletycznej,

9 miejsce drużynowo w Szkolnej Lidze Lekkoatletycznej

II  miejsce w Mistrzostwach Powiatu Wolsztyńskiego w Piłce Koszykowej

Daria Studzińska

 

2E

1 miejsce na Mistrzostwach Rejonu Leszczyńskiego w piłce ręcznej.  Awans do finału wojewódzkiego 

2 miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Piłce Ręcznej

III miejsce w Półfinale Wojewódzkim Licealiady w piłce ręcznej.

Jakub Jurga

2F

I miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Sztafetowych Biegach Przełajowych - Powodowo 28.09. 2017 r. 

X  miejsce w Finale Wojewódzkim Licealiady w Sztafetowych Biegach Przełajowych -Poznań 12.10.2017

9 miejsce drużynowo w Szkolnej Lidze Lekkoatletycznej

Jan Skibiński

2F

I miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Sztafetowych Biegach Przełajowych - Powodowo 28.09. 2017 r. 
X miejsce w Finale Wojewódzkim Licealiady w Sztafetowych Biegach Przełajowych -Poznań 12.10.2017

9 mejsce drużynowo w Szkolnej Lidze Lekkoatletycznej

1 miejsce w powiatowych mistrzostwach halowej piłki nożnej chłopców w ramach licealiady 

1 miejsce w mistrzostwach rejonu leszczyńskiego w piłce ręcznej chłopców. Awans do finałów wojewódzkich. 

Marta Rozynek

2F

2 miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Piłce Ręcznej

Alicja Górecka

2F

I miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Piłce Siatkowej Dziewcząt

Monika Malcherek

2F

I miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Piłce Siatkowej Dziewcząt

Julia Stachowiak

2F

III miejsce w Mistrzostwach Rejonu Leszczyńskiego w Piłce Koszykowej Dziewcząt - Rawicz 5.02.2018 r

Antonina Szczepaniak

2G

I miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Sztafetowych Biegach Przełajowych - Powodowo 28.09. 2017 r.

VIII miejsce w Finale Wojewódzkim Licealiady w Sztafetowych Biegach Przełajowych -Poznań 12.10.2017

7 miejsce drużynowo w Szkolnej Lidze Lekkoatletycznej

Katarzyna Nowacka

2G

I miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Sztafetowych Biegach Przełajowych - Powodowo 28.09. 2017 r.

VIII miejsce w Finale Wojewódzkim Licealiady w Sztafetowych Biegach Przełajowych -Poznań 12.10.2017

4 miejsce w sztafecie 4x100m w Szkolnej Lidze Lekkoatletycznej,

7 miejsce w biegu na 400m w Szkolnej Lidze Lekkoatletycznej,

7 miejsce drużynowo w Szkolnej Lidze Lekkoatletycznej

Wiktoria Czerniak

 

2G

I miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Sztafetowych Biegach Przełajowych - Powodowo 28.09. 2017 r.

VIII miejsce w Finale Wojewódzkim Licealiady w Sztafetowych Biegach Przełajowych -Poznań 12.10.2017
7 miejsce drużynowo w Szkolnej Lidze Lekkoatletycznej

1 miejsce na Mistrzostwach Rejonu Leszczyńskiego w piłce ręcznej.  Awans do finału wojewódzkiego 

2 miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Piłce Ręcznej

III miejsce w Półfinale Wojewódzkim Licealiady w piłce ręcznej.

Dawid Koza

 

2G

X miejsce w Finale Wojewódzkim Licealiady w Sztafetowych Biegach Przełajowych -Poznań 12.10.2017

1 miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Unihokeju

II miejsce  w Mistrzostwach Powiatu w Piłce Siatkowej Chłopców

Marta Franecka

 

2G

1 miejsce na Mistrzostwach Rejonu Leszczyńskiego w piłce ręcznej.  Awans do finału wojewódzkiego 

2 miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Piłce Ręcznej

III miejsce w Półfinale Wojewódzkim Licealiady w piłce ręcznej

Marta Pajchrowska

2G

I miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Piłce Siatkowej Dziewcząt

Wojciech Czwojdrak

2H

I miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Sztafetowych Biegach Przełajowych - Powodowo 28.09. 2017 r.

1 miejsce w powiatowych mistrzostwach halowej piłki nożnej chłopców w ramach Licealiady 

Gracjan Jung

 

2H

X miejsce w Finale Wojewódzkim Licealiady w Sztafetowych Biegach Przełajowych -Poznań 12.10.2017

1 miejsce w powiatowych mistrzostwach halowej piłki nożnej chłopców w ramach Licealiady 

1 miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Unihokeju

Daria Wojtaszak

 

2H

VII miejsce w Finale Wojewódzkim Licealiady w Szachach Drużynowych 2017/18

II miejsce w Drużynowych Mistrzostwach Powiatu w Tenisie Stołowym 

I miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Piłce Siatkowej Dziewcząt

Joanna Patalas

2H

III miejsce w Półfinale Wojewódzkim Licealiady w piłce ręcznej.

Jakub Tepper

 

2Z

II miejsce w Drużynowych Mistrzostwach Powiatu w Tenisie Stołowym 

1 miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Unihokeju

Jan Krawczyk

 

2Z

II miejsce w Drużynowych Mistrzostwach Powiatu w Tenisie Stołowym 

1 miejsce w powiatowych mistrzostwach halowej piłki nożnej chłopców w ramach licealiady 

Marta Maćkowiak

 

2Z

7 miejsce drużynowo w Szkolnej Lidze Lekkoatletycznej

Zajęcie II miejsca w zawodach strefowych w Unihokeju Dziewcząt w ramach Licealiady

1 miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Unihokeju

Maciej Horowski

2Z

9 miejsce drużynowo w Szkolnej Lidze Lekkoatletycznej

Agnieszka Andrzejewska

2Z

Zajęcie II miejsca w zawodach strefowych w Unihokeju Dziewcząt w ramach Licealiady

1 miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Unihokeju

Wiktoria Piskorz

 

2Z

Zajęcie II miejsca w zawodach strefowych w Unihokeju Dziewcząt w ramach Licealiady

1 miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Unihokeju

Martyna Paździor

 

2Z

1 miejsce na Mistrzostwach Rejonu Leszczyńskiego w piłce ręcznej.  Awans do finału wojewódzkiego 

2 miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Piłce Ręcznej

III miejsce w Półfinale Wojewódzkim Licealiady w piłce ręcznej.

Julia Nowak

2Z

2 miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Piłce Ręcznej

Bartosz Nawrot

 

3A

II miejsce w Mistrzostwach Powiatowych w Badmintonie drużynowym chłopców i dziewcząt

1 miejsce w mistrzostwach rejonu leszczyńskiego w piłce ręcznej chłopców. Awans do finałów wojewódzkich. 

Dawid Kaźmierczak

3A

1 miejsce w powiatowych mistrzostwach halowej piłki nożnej chłopców w ramach licealiady 

Michał Lewandowski

3A

1 miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Unihokeju

Angelika Szymańska

3A

I miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Piłce Siatkowej Dziewcząt

Wojciech Gindera

3A

II miejsce  w Mistrzostwach Powiatu w Piłce Siatkowej Chłopców

Bartosz Hałuszczak

3A

II miejsce  w Mistrzostwach Powiatu w Piłce Siatkowej Chłopców

Jan Dolicher

3B

1 miejsce w powiatowych mistrzostwach halowej piłki nożnej chłopców w ramach licealiady 

Karolina Małycha

3C

2 miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Piłce Ręcznej

Dagmara Pańczuk

3C

I miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Piłce Siatkowej Dziewcząt

Weronika Mała

3C

I miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Piłce Siatkowej Dziewcząt

Patrycja Witkowska

3D

I miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Sztafetowych Biegach Przełajowych - Powodowo 28.09. 2017 r.

VIII miejsce w Finale Wojewódzkim Licealiady w Sztafetowych Biegach Przełajowych -Poznań 12.10.2017

Gracjan Cupryś

3D

I miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Sztafetowych Biegach Przełajowych - Powodowo 28.09. 2017 r.

X miejsce w Finale Wojewódzkim Licealiady w Sztafetowych Biegach Przełajowych - Poznań 12.10.2017

Milena Kostrzewa

3D

II miejsce w Drużynowych Mistrzostwach Powiatu w Tenisie Stołowym 

Michał Basiński

3D

II  miejsce w Mistrzostwach Powiatu Wolsztyńskiego w Piłce Koszykowej

Kacper Siejek

3E

I miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Sztafetowych Biegach Przełajowych - Powodowo 28.09. 2017 r.

X miejsce w Finale Wojewódzkim Licealiady w Sztafetowych Biegach Przełajowych - Poznań 12.10.2017

1 miejsce w mistrzostwach rejonu leszczyńskiego w piłce ręcznej chłopców. Awans do finałów wojewódzkich. 

Wiktoria Tomys

 

3E

VII miejsce w Finale Wojewódzkim Licealiady w Szachach Drużynowych 2017/18 

1 miejsce na Mistrzostwach Rejonu Leszczyńskiego w piłce ręcznej.  Awans do finału wojewódzkiego 

2 miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Piłce Ręcznej

III miejsce w Półfinale Wojewódzkim Licealiady w piłce ręcznej

Jakub Humski

3E

II  miejsce w Mistrzostwach Powiatu Wolsztyńskiego w Piłce Koszykowej

Jędrzej Horowski

 

3E

8 miejsce w skoku w dal w Szkolnej Lidze Lekkoatletycznej,

9 miejsce drużynowo w Szkolnej Lidze Lekkoatletycznej

1 miejsce w mistrzostwach rejonu leszczyńskiego w piłce ręcznej chłopców. Awans do finałów wojewódzkich. 

Balcerek Krzysztof

 

3E

1 miejsce w mistrzostwach rejonu leszczyńskiego w piłce ręcznej chłopców. Awans do finałów wojewódzkich. 

Barbara Misiorna

3E

III miejsce w Mistrzostwach Rejonu Leszczyńskiego w Piłce Koszykowej Dziewcząt - Rawicz 5.02.2018 r

Weronika Rychła

 

3F

II miejsce w Mistrzostwach Powiatowych w Badmintonie drużynowym chłopców i dziewcząt

Zajęcie II miejsca w zawodach strefowych w Unihokeju Dziewcząt w ramach Licealiady

1 miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Unihokeju

Wiktoria Kolendowicz

3F

Zajęcie II miejsca w zawodach strefowych w Unihokeju Dziewcząt w ramach Licealiady

1 miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Unihokeju

Ireneusz Papież

3F

II miejsce  w Mistrzostwach Powiatu w Piłce Siatkowej Chłopców

Laura Kaczmarek

 

3G

7 miejsce drużynowo w Szkolnej Lidze Lekkoatletycznej

1 miejsce na Mistrzostwach Rejonu Leszczyńskiego w piłce ręcznej.  Awans do finału wojewódzkiego 

2 miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Piłce Ręcznej

III miejsce w Półfinale Wojewódzkim Licealiady w piłce ręcznej.

Magdalena Śliwa

 

3G

2 miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Piłce Ręcznej

III miejsce w Półfinale Wojewódzkim Licealiady w piłce ręcznej.

Joanna Wyrwa

3G

2 miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Piłce Ręcznej

Paulina Wyrwa

3G

2 miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Piłce Ręcznej

Zuzanna Drgas

 

3G

III miejsce w Mistrzostwach Rejonu Leszczyńskiego w Piłce Koszykowej Dziewcząt - Rawicz 5.02.2018 r. 

Angelika Skorupinska

 

3H

I miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Sztafetowych Biegach Przełajowych - Powodowo 28.09. 2017 r.

VIII miejsce w Finale Wojewódzkim Licealiady w Sztafetowych Biegach Przełajowych -Poznań 12.10.2017

5 miejsce w biegu na 800m w Szkolnej Lidze Lekkoatletycznej

7 miejsce drużynowo w Szkolnej Lidze Lekkoatletycznej

Dagmara Brudnicka

 

3H

Zajęcie II miejsca w zawodach strefowych w Unihokeju Dziewcząt w ramach Licealiady

1 miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Unihokeju

Magdalena Śliwa

3H

1 miejsce na Mistrzostwach Rejonu Leszczyńskiego w piłce ręcznej.  Awans do finału wojewódzkiego 

Wojciech Baer

3H

1 miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Unihokeju

Albert Dziemba

3H

1 miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Unihokeju

Tobiasz Łukaszewski

3H

1 miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Unihokeju

Adrian Mikołajczak

3H

1 miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Unihokeju

Mateusz Rogozińsk

3H

1 miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Unihokeju

Karolina Weiss

3H

III miejsce w Mistrzostwach Rejonu Leszczyńskiego w Piłce Koszykowej Dziewcząt - Rawicz 5.02.2018