Zmiana rozmiaru tekstu

-A A +A

Space

Liceum Ogólnokształcące w Wolsztynie jest sklasyfikowane w Rankingu Szkółi otrzymało tytuł Brązowej Szkoły.

 

Zebranie z rodzicami

W środę 6 grudnia 2017r. o godzinie 17.30 odbędą się zebrania z rodzicami poświęcone m.in. przekazaniu informacji o ocenach proponowanych. Rodzice będą mieli możliwość odbycia rozmowy indywidualnej z nauczycielami. 

Miejsca dyżurów nauczycieli:



1.

LULKIEWICZ Katarzyna

gabinet dyrektora

2.

SZPAKOWSKA Danuta

gabinet wicedyrektora

3.

MAŁA Jolanta

gabinet wicedyrektora

4.

ARNDT Filip - 

s.34 -zebranie rodziców kl.2c

5.

BARON Elżbieta

internat

6.

BARTKOWIAK Magdalena

s.31 - -zebranie rodziców kl.1d (UWAGA, ZMIANA SALI)

7.

BAUTA Beata

s.8 -zebranie rodziców kl.1a

8.

BUDA Małgorzata

s.11 - -zebranie rodziców kl.3e

9.

BUDZIŃSKI Marcin

STOŁÓWKA

10.

CADER Katarzyna

STOŁÓWKA

11.

CZEBANIENKO Jewgenia

NIEOBECNA (zebranie rodziców klasy 2e prowadzi I. JĄDER w sali 13)

12.

DECHNIK Marzena

s.43 - -zebranie rodziców kl.3f

13.

DOMAGALSKA Anna-Maria

biblioteka

14.

GRYS Łukasz

STOŁÓWKA

15.

GUBERNAT Adrianna

s.41- -zebranie rodziców kl.3c

16.

HAŁUSZCZAK Joanna

STOŁÓWKA

17.

JĄDER Izabela

s.13 - zebranie rodziców klasy 2e (UWAGA, ZMIANA SALI I PROWADZĄCEGO)

18.

JOKSZ Iwona

s.40 - -zebranie rodziców kl.1f

19.

KACZMAREK HOHM Katarzyna

pokój nauczycielski

20.

KANIA Dorota

pokój nauczycielski

21.

KASPERSKA Marta

POKÓJ NAUCZYCIELSKI

22.

KAZUBSKI Mateusz

s.46 - -zebranie rodziców kl.1g

23.

KLESSA Marcin

s.51- -zebranie rodziców kl.2z

24.

KLESSA Monika

s.14 - -zebranie rodziców kl.3g

25.

KORBAS Piotr

NIEOBECNY  -zebranie rodziców kl.3h poprowadzi w sali 26 J. ZIELIŃSKA-NESTOROVSKA

26.

KOSICKI Marcin

STOŁÓWKA

27.

KOWALEWICZ Ewa

s.6 - -zebranie rodziców kl.2b

28.

KOZŁOWSKA Iwona

s.15 - -zebranie rodziców kl.3d

29.

KROMA Natalia

pokój nauczycielski

30.

LASKOWSKI Marek-wycieczka

s. 47 - -zebranie rodziców kl.2h

31.

LORENC-POPIÓŁ Regina

s.45 - -zebranie rodziców kl.2a

32.

MAĆKOWIAK Szymon

STOŁÓWKA

33.

MAGDANS Renata

s.4- -zebranie rodziców kl.2g

34.

MATERNA Justyna

s.27 - -zebranie rodziców kl.2d

35.

NIEBORAK Krzysztof

s.19 -zebranie rodziców kl.1b

36.

NOWAK Aleksandra

STOŁÓWKA

37.

PACHOLSKA Anita

s.44- -zebranie rodziców kl.1c

38.

PAWLICZAK Justyna

NIEOBECNA

39.

PIOSIK Krzysztof

s.12 - -zebranie rodziców kl.1z

40.

PTAK Szymon

POKÓJ NAUCZYCIELSKI

41.

ROZYNEK -EKIERT Katarzyna

POKÓJ NAUCZYCIELSKI

42.

SKRZYPCZAK Alfred

NIEOBECNY

43.

SŁABĘCKA Maria

s.28

44.

STAŃKO Jarosław

s.32 - -zebranie rodziców kl.3a

45.

STRAŻYŃSKA Magdalena

s.29

46.

TOMALIK Piotr

POKÓJ NAUCZYCIELSKI

47.

TOMCZAK Martyna

gab. Pedagoga

48.

WOLNIK Ewa

POKÓJ NAUCZYCIELSKI

49.

ZAREMBA Małgorzata

s.18 - -zebranie rodziców kl.3b

50.

ZAREMBA Wioletta

biblioteka

51.

ZAWAL Maria

s.41a - -zebranie rodziców kl.2f

52.

ZIELIŃSKA-NESTOROVSKA Joanna

s. 26 
zebranie rodziców klasy 3h (UWAGA, ZMIANA SALI I PROWADZĄCEGO)