Zmiana rozmiaru tekstu

-A A +A

Space

 

Zaproszenie na galę MYŚLI NIEUCZESANYCH

Wszystkich laureatów V edycji Rejonowego Konkursu Literackiego „MYŚLI NIEUCZESANE” ZAPRASZAMY  na uroczystą galę rozdania nagród, która odbędzie się w auli LO 25.11.2016r o godz. 10.45. Lista laureatów poniżej. Zapraszamy również  zgłoszonych uczestników konkursu poezji śpiewanej, który odbędzie się podczas tej gali.

Laureaci V edycji Myśli Nieuczesanych 2016 

Kolejność alfabetyczna według nazwisk

  1. Gimnazja
  • Sandra Adamczak , kl.3, Gimnazjum w Obrze ,opowiadanie pt.  Za lekka…
  • Zuzanna Budzyń, kl.3, Gimnazjum w Siedlcu, reportaż pt. Prześladowanie drogą do piekła.
  • Agata Frąckowiak, kl.3,  Gimnazjum w Wielichowie, poezja.
  • Wiktoria Fimińska, kl.3, Gimnazjum w Zbąszyniu, opowiadanie pt. Gdybym była duchem
  • Emilia Gabler ,kl. 3, Gimnazjum  nr 1 w Wolsztynie, opowiadanie pt. Zasłony.
  • Maria Tomiak, kl.3, Gimnazjum w Siedlcu, opowiadanie pt. Ben.
  •  Emma Zając, kl.2, Gimnazjum w Zbąszyniu,  opowiadanie pt. Silver Moon.
  1. Szkoły ponadgimnazjalne
  • Ewa Chybin, kl. 2c, LO Wolsztyn, poezja.
  • Żaneta Ciesielska, kl.2h, LO Wolsztyn, opowiadanie pt. Morskie marzenia.
  • Julia Czarnecka , kl.3b, LO Wolsztyn, opowiadanie pt. Święci piekielni.
  • Marta Lehmann, kl.2, ZS nr 1 im. Garczyńskiego, Zbąszyń, poezja.
  • Martyna Lulkiewicz, 2B, LO Wolsztyn, poezja.
  • Karolina Małycha, kl.2c, LO Wolsztyn, poezja.
  • Kacper Mielcarek, kl.3b,  LO Wolsztyn, opowiadanie pt. Załóżmy, że świadomość ludzka jest… pendrive’m
  • Julia Napieralska, kl. 2b, LO Wolsztyn, opowiadanie pt. Exegi monumentum.
  • Patryk Ratajczak, kl.1z, LO Wolsztyn, opowiadanie pt. Benedictus somno.
  • Beata Stasińska, kl.2d, LO Wolsztyn, opowiadanie pt. Schutzhaftlagerfϋhrer  Gregor Krauze.
  • Maja Straburzyńska kl.2, ZS nr 1 im. Garczyńskiego, Zbąszyń, poezja.
  • Dominika Ślebioda, kl.1c, LO Wolsztyn, opowiadanie pt. Roztrzaskany.
  • Maciej Tyszka, kl.2 TŻ, ZSRiT Powodowo,  poezja.

Uczestnicy  konkursu poezji śpiewanej:

1.Milena Ball- Gimnazjum Siedlec

2. Agata Frąckowiak- Gimnazjum Wielichowo

3. Julia Lewandowska- Gimnazjum Rostarzewo

4. Marta Żok – ZSZ Wolsztyn

5. Teresa Drgas – Id LO Wolsztyn

6. Daria Hoffman- Iz LO Wolsztyn

7. Ola Strugała -  Ig LO Wolsztyn

8. Ola Stachowiak- IIIc LO Wolsztyn

9. Patrycja Krawczyk IIc LO Wolsztyn