Zmiana rozmiaru tekstu

-A A +A

Space

Liceum Ogólnokształcące w Wolsztynie jest sklasyfikowane w Rankingu Szkółi otrzymało tytuł Brązowej Szkoły.

 

Sukcesy uczniów 2015/2016

OLIMPIADY

Cezary Waligóra 3a Finalista etapu okręgowego Olimpiady Olimpiady Wiedzy Ekonomicznej
Jarosław Rapicki 2d Finalista etapu okręgowego Olimpiady Olimpiady Wiedzy Ekonomicznej
Szymon Rozynek 2a Finalista etapu okręgowego Olimpiady Olimpiady Wiedzy Ekonomicznej
Marcin Piechocki 2d Finalista etapu okręgowego Olimpiady Olimpiady Wiedzy Ekonomicznej
Jakub Mellerowicz 2d Finalista etapu okręgowego Olimpiady Olimpiady Wiedzy Ekonomicznej
Ewa Adamczak 3d Finalistka etapu centralnego Olimpiady Lingwistyki Matematycznej
     
Anna Kulus 2i Finalistka etapu centralnego XLVI Olimpiady Literatury i Języka Polskiego
Michalina Skitek 2i Laureatka X Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy o Rodzinie
Martyna Lulkiewicz 1b Finalistka X Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy o Rodzinie
Patrycja Nawracała 1f Finalistka X Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy o Rodzinie
Aleksandra Mikołajczak 3b Laureatka etapu okręgowego Olimpiady Biologicznej
Julia Sworowska 3b Finalistka etapu okręgowego Olimpiady Biologicznej
Paula Talukder 3g Finalistka etapu okręgowego Olimpiady Biologicznej
Mikołaj Przybyła 3g Finalista etapu okręgowego Olimpiady Wiedzy o Żywieniu i Żywności
Paweł Toś 2b Finalista etapu okręgowego Olimpiady Wiedzy o Żywieniu i Żywności
Magda Marcinkiewicz 3b Finalistka etapu okręgowego Olimpiady Wiedzy Ekologicznej
Paweł Toś 2b Finalista etapu okręgowego Olimpiady Wiedzy Ekologicznej
Mateusz Michnikowski 3g Finalista etapu okręgowego Olimpiady Geograficznej
Wojciech Prządka 3g Finalista etapu okręgowego Olimpiady Geograficznej
Dawid Butko 2f Finalista etapu okręgowego Olimpiady Geograficznej
Roksana Świtalska 2f Finalistka etapu okręgowego Olimpiady Geograficznej
Aleksandra Weihs 3d Finalista etapu okręgowego XL Olimpiady Języka Angielskiego
Patryk Kubicki 1e Finalista etapu okręgowego Olimpiady "Losy żołnierza i oręża polskiego"
Szymon Rozynek 2a Finalista etapu okręgowego Olimpiady "Losy żołnierza i oręża polskiego"
Bartek Hałuszczak 1a Finalista etapu okręgowego Olimpiady "Losy żołnierza i oręża polskiego"
Beata Stasińska 1b Finalistka etapu okręgowego Olimpiady Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym
Małgorzata Patalas 3d Finalistka etapu okręgowego XXXIX Olimpiady Języka Niemieckiego
Julia Lisiecka 3b Finalistka etapu okręgowego XXXIX Olimpiady Języka Niemieckiego
Denis Salamon 1a Finalista etapu okręgowego XXXIX Olimpiady Języka Niemieckiego
Patrycja Pilarska 2h Finalistka etapu okręgowego XXXIX Olimpiady Języka Niemieckiego

 

KONKURSY
Szymon Rozynek 2a IV miejsce w etapie wojewódzkim XXXIX Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej
Dominika Tomiak 1c Wyróżnienie w XI Wielkopolskim  Konkursie Recytatorskim "Poznańskie Dziewiątki"
Dominika Dzioch 1c Laureatka XX Lednickiej Wiosny Poetyckiej

Julia Napieralska

Adam Marciniak

Żaneta Ciesielska

1b

2e

1h

Wyróżnienie w XVI Ogólnopolskim Konkursie na pracę z literatury

Marcin Sterna

Natalia Waligóra

Dominika Tomiak

2b

3b

1c

Udział w etapie okręgowym XX Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy Biblijnej

Szymon Rozynek

Adrian Golczak

Anna Jazdon

Magdalena Stefan

Noemi Buj

2a

2a

2d

1d

1e

Finaliści Wielkopolskiego konkursu matematycznego "Supermatematyk"

Aleksandra Buda

Anna Jazdon

Marcin Piechocki

1b

2d

2d

Wyróznienie w konkursie "Kangur Matematyczny"

Natalia Brychcy

Jonasz Czarny

Jakub Dzioch

Barbara Jacewicz

Łukasz Mały

Adrian Miśko

Mateusz Piechocki

Piotr Wyrwiński

Marcin Dolicher

Małgorzata Patalas

3a

3a

3a

3a

3a

3a

3a

3a

3d

3d

Udział w ćwierćfinale Wielkopolskich Meczy Matematycznych
Marta Serwa 3h Finalistka Konkursu Poezji Irlandzkiej
Martyna Lulkiewicz 1b II miejsce w Międzynarodowym Festiwalu Francuskich Filmów Krótkometrażowych

Martyna Lulkiewicz

Angelika Pabich

Maria Wysokińska

Jędrzej Kocjan

Kacper Mielcarek

Paulina Piętka

Wiktoria Kaczmarek

Adam Burmistrzak

Norbert Obiegała

Patrycja Zielińska

Miłosz Stanek

1b

1b

1c

1c

2b

2b

2b

2c

2c

2c

2d

Udział w Ogólnopolskim Festiwalu Teatrów Francuskojęzycznych
Paulina Szram 1e Udział w etapie okręgowym XVII Konkursu Geologicznego
Julia Sworowska 3b I miejsce w projekcie Katedra Uczniowska
Aleksandra Mikołajczak 3b Wyróżnienie w projekcie Katedra Uczniowska