Zmiana rozmiaru tekstu

-A A +A

Space

Liceum Ogólnokształcące w Wolsztynie jest sklasyfikowane w Rankingu Szkółi otrzymało tytuł Brązowej Szkoły.

 

Sukcesy uczniów 2013/2014

OLIMPIADY

Agnieszka Dzioch 3e Udział w etapie okręgowym XL Olimpiady Geograficznej
Aleksandra Czarna 2g Udział w etapie okręgowym XL Olimpiady Geograficznej
Jakub Wajs 3b Udział w etapie okręgowym XLII Olimpiady Biologicznej
Sebastian Jąder 2b Udział w etapie okręgowym XXXVII Olimpiady Języka Niemieckiego
Wojciech Prządka 1g Laureat finału Ogólnopolskiej Olimpiady "Zasoby wodne Polski, zasoby-wykorzystanie-zagrozenia-inwestycje-ochrona"
Patryk Szczepaniak 3g Udział w etapie okręgowym XVIII Olimpiady Wiedzy o Żywieniu i Żywności
Szymon Filip 3h Finalista etapu okręgowego XL Olimpiady Historycznej
Bartosz Brzeziński 3i Finalista etapu okręgowego XXXVIII Olimpiady Artystycznej
Magda Marcinkiewicz 1b Udział w etapie centralnym Olimpiady Wiedzy Ekologicznej
Bartłomiej Wolański 3b Udział w II etapie Olimpiady Wiedzy Ekologicznej
Mikołaj Przybyła 1g Udział w II etapie Olimpiady Wiedzy Ekologicznej
Michalina Korzeniowska 3h Udział w etapie okręgowym Olimpiady Wiedzy o Rodzinie
Karolina Walkowiak 3h Udział w etapie okręgowym Olimpiady Wiedzy o Rodzinie
Patryk Krawczyk 2c Laureat szczebla centralnego Olimpiady Medialnej
Sebastian Jąder 2b Udział w II etapie LX Olimpiady Chemicznej
Tatiana Wajs 3e Udział w etapie finałowym Międzypowiatowej Olimpiady Wiedzy o Zakażeniach Wirusem HIV i Chorobie AIDS
   

KONKURSY

Grupa projektowa ZaPaRoWaNi 3a Zajęcie I miejsca w II edycji projektu e-szkoła Moja Wielkopolska za projekt "Zaparowani"Skład grupy:Izabela Bartkowiak, Joanna Biskup, Agata Brudło, Tomasz Buda, Jan Chrzanowski, Paweł Pigłas, Piotr Pocentek, Marika Prządka, Anna Sieradzka, Katarzyna Sobierajska, Mikołaj Stachowiak, Adam Waniowski. Grupa pracowała pod kierunkiem Pana Profesora Jarosława Stańko
Anna Przybyła  2i Zajęcie III miejsca w finale Międzypowiatowej Olimpiady Wiedzy o AIDS i HIV

Małgorzata Patalas

Ewa Adamczak

1d Zajęcie pierwszego miejsca w konkursie plastycznym "Pracuj bezpiecznie- Pracuj bez stresu"
Barbara Jacewicz 1a Wyróżnienie w konkursie plastycznym "Pracuj bezpiecznie-Pracuj bez stresu"
Patryk Krawczyk 2c Zajęcie I miejsca w Finale V Wielkopolskiego Konkursu Recytatorskiego "Poznańskie dziewiątki"
Bartosz Skrzypczak 3d Finalista konkursu "Matematyka w zastosowaniach"
Mateusz Piechocki 1a Finalista Wielkopolskiego Konkursu Matematycznego "Supermatematyk"
Jonasz Czarny 1a Finalista Wielkopolskiego Konkursu Matematycznego "Supermatematyk"
Izabella Suchojad 2a Finalistka Wielkopolskiego Konkursu Matematycznego "Supermatematyk"
Michalina Hallmann 2a Finalistka Wielkopolskiego Konkursu Matematycznego "Supermatematyk"
Martyna Śliwa 2d Finalistka Wielkopolskiego Konkursu Matematycznego "Supermatematyk"
Adrian Walkowiak 2d Finalista Wielkopolskiego Konkursu Matematycznego "Supermatematyk"
Agnieszka Sworowska 2b Finalistka Wielkopolskiego Konkursu Matematycznego "Supermatematyk"
Piotr Wośkowiak 2b Finalista Wielkopolskiego Konkursu Matematycznego "Supermatematyk"
Katarzyna Błoch 2b Wyróżnienie w IX edycji Rejonowego Konkursu Chemicznego "Katedra Uczniowska"
Adrianna Brembor 2b Wyróżnienie w IX edycji Rejonowego Konkursu Chemicznego "Katedra Uczniowska"
Patryk Krawczyk 2c Wyróżnienie w Konkursie Recytatorskim Poezji Słowiańskiej "Słowiańskie Recytacje 2014"
Agnieszka Dzioch 3e Zajęcie III miejsca w etapie okręgowym XV Konkursu Geologicznego
Dawid Śmidoda 2f Zajęcie III miejsca w etapie okręgowym XV Konkursu Geologicznego
klasa 1a   Zajęcie VI miejsca w rejonie wielkopolskim i jednoczesnie XXI miejsca w Polsce w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym "Matematyka bez granic"
klasa 1d   Zajęcie XIX miejsca w rejonie wielkopolskim i jednoczesnie XLVI miejsca w Polsce w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym "Matematyka bez granic"
klasa 1b   Zajęcie XX miejsca w rejonie wielkopolskim i jednoczesnie XLVII miejsca w Polsce w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym "Matematyka bez granic"
klasa 1e   Zajęcie XLI miejsca w rejonie wielkopolskim w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym "Matematyka bez granic"
Izabella Suchojad 2a Wyróżnienie w międzynarodowym Konkursie Kangur Matematyczny
Klaudia Wojtkowiak 2h Zajęcie zespołowo I miejsca w VI edycji Konkursu "Statystyka mnie dotyka"
Michał Myszkowski 2f Zajęcie zespołowo I miejsca w VI edycji Konkursu "Statystyka mnie dotyka"
Aleksandra Gaweł 2h Zajęcie zespołowo III miejsca w VI edycji Konkursu "Statystyka mnie dotyka"
Anita Kubaś 2h Zajęcie zespołowo III miejsca w VI edycji Konkursu "Statystyka mnie dotyka"
Alicja Tomys 2h Zajęcie zespołowo III miejsca w VI edycji Konkursu "Statystyka mnie dotyka"
Klaudia Kulus 1g Zajęcie I miejsca w XV Powiatowym Konkursie Młodych Talentów Literackich
Aleksandra Andrzejak 3c Zajęcie II miejsca w XV Powiatowym Konkursie Młodych Talentów Literackich
Anna Kwinto  2e Zdobycie wyróżnienia w XV Powiatowym Konkursie Młodych Talentów Literackich
Patryk Krawczyk 2c Zdobycie Grand Prix na IV Ogólnopolskim Festiwalu Piosenki Rosyjskiej
Daria Kliks 3c Udział w IV Ogólnopolskim Festiwalu Piosenki Rosyjskiej
Małgorzata Patalas 1d Zajęcie II miejsca w konkursie plastycznym "Rosja w oczach licealistów" zorganizowanym przez Uniwersytet Zielonogórski
Alicja Barczewska 2h Zajęcie III miejsca w konkursie plastycznym "Rosja w oczach licealistów" zorganizowanym przez Uniwersytet Zielonogórski
Ewa Adamczak 1d Zdobycie wyróżnienia w konkursie plastycznym "Rosja w oczach licealistów" zorganizowanym przez Uniwersytet Zielonogórski
Szymon Koziołek 1a Wyróżnienie w konkursie Fizycznym "Lwiątko 2014"
Łukasz Franek 2a Wyróżnienie w konkursie Fizycznym "Lwiątko 2014"
Martyna Śliwa 2d Wyróżnienie w konkursie Fizycznym "Lwiątko 2014"
Artur Janas 2d Wyróżnienie w konkursie Fizycznym "Lwiątko 2014"
Maria Kapska 2d Wyróżnienie w konkursie Fizycznym "Lwiątko 2014"
Bartosz Skrzypczak 3d Wyróżnienie w konkursie Fizycznym "Lwiątko 2014"
Bartłomiej Materna 3a Wyróżnienie w konkursie Fizycznym "Lwiątko 2014"
Dawid Kubik 2f Zajęcie II miejsca w eliminacjach powiatowych Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej
Paweł Szeląg 3e Zajęcie I miejsca w konkursie literackim "Myśli nieuczesane" w kategorii poezja
Paweł Szeląg 3e Udział w X ogólnopolskim Konkursie poetyckim im. Stanisława Czerniaka
Hubert Kościański 2d Udział w etapie okręgowym XVIII Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy Biblijnej
Sebastian Jąder 2b Udział w etapie wojewódzkim XIV edycji Ogólnopolskiego Konkursu Językowego "Pokaż nam język"
Natalia Tomiak 2i Udział w etapie wojewódzkim XIV edycji Ogólnopolskiego Konkursu Językowego "Pokaż nam język"
Weronika Walosik 3e Udział w etapie wojewódzkim XIV edycji Ogólnopolskiego Konkursu Językowego "Pokaż nam język"
Patryk Krawczyk 2c Wyróżnienie w IV edycji Konkursu recytatorskiego Poezji Słowiańskiej "Słowiańskie Recytacje 2014"
Patryk Krawczyk 2c Zajęcie I miejsca w V edycji Wielkopolskiego Konkursu recytatorskiego "Poznańskie dziewiątki"
Sebastian Jąder 2b Udział w II etapie Konkursu chemicznego organizowanego przez UAM
Daria Miśko 2h Zajęcie II miejsca w konkursie wiedzy o Francji organizowanego przez UZ
Wiktoria Woś 2h Zajęcie II miejsca w konkursie wiedzy o Francji organizowanego przez UZ
Adrian Walkowiak 2d Zajęcie II miejsca w konkursie wiedzy o Francji organizowanego przez UZ
Joanna Marciniak 3b Udział w finale etapu okręgowego Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy Biblijnej 
Michalina Korzeniowska 3h Zajęcie II miejsca w konkursie „Myśli nieuczesane” 2013 w kategorii proza 
Sebastian Jąder 2b Zajęcie III miejsca w konkursie „Myśli nieuczesane” 2013 w kategorii proza 
Agnieszka Sworowska 2b Udział w etapie wojewódzkim XIV edycji Ogólnopolskiego Konkursu Językowego "Pokaż nam język"
Szymon Filip 3h Udział w etapie wojewódzkim XIV edycji Ogólnopolskiego Konkursu Językowego "Pokaż nam język"
Joanna Filipowiak 2h Udział w etapie wojewódzkim XIV edycji Ogólnopolskiego Konkursu Językowego "Pokaż nam język"
Natalia Kaźmierczak 1b Udział w etapie wojewódzkim XIV edycji Ogólnopolskiego Konkursu Językowego "Pokaż nam język"
Martyna Lewandowska 2d Udział w etapie wojewódzkim XIV edycji Ogólnopolskiego Konkursu Językowego "Pokaż nam język"
Cezary Siejek 2d Udział w etapie wojewódzkim XIV edycji Ogólnopolskiego Konkursu Językowego "Pokaż nam język"
Natalia Szczotkarz 3h Udział w etapie wojewódzkim XIV edycji Ogólnopolskiego Konkursu Językowego "Pokaż nam język"

OSIĄGNIĘCIA SPORTOWE

Zajęcie VIII miejsca w Finale Mistrzostw Wielkopolski w Sztafetowych Biegach Przełajowych w składzie:

Sara Burmistrzak 3e, Katarzyna Dąbrowska 3i, Izabela Dobrowolska 3e, Julia Gawron 2g, Katarzyna Kalitka 2a, Patrycja Lichocka 1b, Katarzyna nowicka 3g, Julia Skorupińska 3f, Małgorzata Skorupińska 1f, Agnieszka Sworowska 2b, Julia Sworowska 1b

 

Sukcesy podczas Mistrzostw Wielkopolski w Lekkiej Atletyce:

Izabela Dobrowolska - złoty medal w biegu na 100 metrów

Katarzyna Dąbrowska - brązowy medal w skoku wzwyż

Nikodem Ptak - VI miejsce w biegu na 3000m

Milena Piskorska - IX miejsce w skoku w dal

Milena Piskorska, Katarzyna Dąbrowska, Sara Burmistrzak, Izabela Dobrowolska - udział w biegu sztafetowym 4x100m

 
Zdobycie brązowego medalu na Mistrzostwach Wielkopolski w badmintonie przez drużynę chłopców w składzie:Jędrzej Wach 2d, Daniel Zandecki 2d, Adam Jeż 1d
 
Gawron Julia - X miejsce w Biegach Przełajowych podczas Mistrzostw Powiatu, Udział w Mistrzostwach Rejonu w Piłce Koszykowej Dziewcząt, Udział w Drużynowych Mistrzostwach Powiatu w Tenisie Stołowym dziewcząt i chłopów, I miejsce w sztafetowych biegach przełajowych podczas Mistrzostw Powiatu
 
Kalitka Katarzyna -  II miejsce w Biegach Przełajowych podczas Mistrzostw Powiatu, I miejsce  w sztafetowych biegach przełajowych podczas Mistrzostw Powiatu, Udział w biegu na  800m podczas Mistrzostw Rejonu w LA, IV miejsce  podczas Mistrzostw Wielkopolski w Biegach na Orientację w klasyfikacji indywidualnei i I w klasyfikacji drużynowejdrużynowej.
 
Mielcarek Anna -  IV miejsce podczas Mistrzostw LA w biegach przełajowych
 
Berger Jakub -  II miejsce w Mistrzostwach w Piłce Nożnej Chłopców, II miejsce w Mistrzostwach Makroregionu Zachód w Unihokeju Chłopców, Udział w biegu na 100 m w Mistrzostwach LA Rejonu
 
Górny Krystian - II miejsce w Mistrzostwach w Piłce Nożnej Chłopców, II miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Piłce Siatkowej Chłopców, II miejsce w mistrzostwach Powiatu w Halowej Piłce Nożnej Chłopców
 
Nawracała Dominik - II miejsce w Mistrzostwach w Piłce Nożnej Chłopców, II miejsce w mistrzostwach Powiatu w Halowej Piłce Nożnej Chłopców
 
Błażejczak Hubert -  II miejsce w Mistrzostwach w Piłce Nożnej Chłopców, II miejsce w mistrzostwach Powiatu w Halowej Piłce Nożnej Chłopców
 
Cezary Siejek - II miejsce w Mistrzostwach w Piłce Nożnej Chłopców, II miejsce w Mistrzostwach Powiatu w piłce ręcznej Chłopców, III miejsce w mistrzostwach rejonu w Piłce Ręcznej Chłopców
 
Tobiasz Nowak - II miejsce w Mistrzostwach w Piłce Nożnej Chłopców
 
Jędrzej Wach - III miejsce w Drużynowych Mistrzostwach Powiatu w Tenisie Stołowym Chłopców
 
Justyna Żok, Kamila Urbaniak, Patrycja Grina - IV miejsce w Mistrzostwach rejonu w Piłce Siatkowej Dziewcząt
 
Martyna Lewandowska, Angelika Stachowiak, Roksana Moszka - IV miejsce w Aerobiku grupowym podczas Mistrzostw Rejonu
 
Aleksandra Czarna, Daria Kozłowska, Daria Wawrzyniak, Aleksandra Mai, III miejsce w Piłce Koszykowej dziewcząt na Mistrzostwach Rejonu