Zmiana rozmiaru tekstu

-A A +A

Space

 

Zastępstwa - blog

zastępstwa w dniu 8 stycznia 2019r.

st.
07

Dyżury nauczycieli:
piwnica 7.45-8.50- Ludmiła Lisiewicz
Świtezianka 7.45-8.00- Małgorzata Zaremba
aula 11.30-11.40- Marcin Klessa
aula 12.25-12.30 – Magdalena Bartkowiak
dziedziniec 14.05-14.10- Iwona Kozłowska
 

Posted By Zastępstwa czytaj dalej

zastępstwa w dniu 7 stycznia 2019

st.
06

Dyżury nauczycieli:

piwnica 7.45-9.45- Ludmiła Lisiewicz

parter 13.15-13.20- Ewa Wolnik

Posted By Zastępstwa czytaj dalej

zastępstwa w dniu 4 stycznia 2019

st.
03

Dyżury nauczycieli:

dziedziniec 7.45-8.00- Ludmiła Lisiewicz
dziedziniec  8.45-9.45 Małgorzata Zaremba
dziedziniec 10.30-10.45- Damian Sadza
parter 9.35-9.45- Joanna Piosik
parter 13.15-13.20- Beata Bauta
II piętro 10.30-10.45- Jewgienija Czebanienko
II piętro 11.30-11.40- Marzena Dechnik

Posted By Zastępstwa czytaj dalej

zastępstwa w dniu 3 stycznia 2019

st.
02

Dyżury nauczycieli:

II piętro 14.05 - 14.10 - Jagoda Zawal

dziedziniec 9.35 - 10.45- Mateusz Kazubski
 

Posted By Zastępstwa czytaj dalej

zastępstwa w dniu 2 stycznia 2019

st.
01

Dyżury nauczycieli:

II piętro 7.45-8.00- Adrianna Gubernat

II piętro 8.45-9.45- Jagoda Zawal
 

Posted By Zastępstwa czytaj dalej

zastępstwa 21 grudnia 2018

gru.
20

Dyżury nauczycieli:

dziedziniec  7.45-9.45 Małgorzata Zaremba
dziedziniec 10.30-10.45- Iwona Kozłowska
aula 7.45-9.45 – Magdalena Bartkowiak
parter 10.30-10.45- Ewa Kowalewicz
parter 11.30-12.30- Monika Klessa
piwnica 13.15-13.20- Marcin Budziński
piwnica 14.05-14.10- Magdalena Strażyńska
 

Posted By Zastępstwa czytaj dalej

zastępstwa w dniu 20 grudnia 2018

gru.
19

Dyżury nauczycieli:

dziedziniec 7.45-8.50 - Iwona Kozłowska

dziedziniec 9.35-10.45, 14.05-14.10 - Mateusz Kazubski

dziedziniec 11.30- 13.20-Małgorzata Zaremba

parter 9.35-10.45-Monika Klessa

piwnica 14.05-14.10 – Filip Arndt

parter 11.30-12.30 – Małgorzata Buda

Posted By Zastępstwa czytaj dalej

Zastępstwa w dniu 19 grudnia 2018

gru.
18

Dyżury nauczycieli:

Świtezianka 8.45-8.50- Mateusz Kazubski

dziedziniec 8.45-9.45- Małgorzata Zaremba

dziedziniec 14.05.14.10- Mateusz Kazubski

budynek techniczny 8.45-8.50- - Filip Arndt

budynek techniczny 14.05-14.10- Izabela Jąder

parter 12.25-13.20- Ewa Wolnik

parter 14.05.-14.10- Filip Arndt

piwnica 13.15-13.20- Małgorzata Buda

piwnica 14.05- 14.10- Marcin Budziński

II piętro 11.30-13.20- Regina Lorenc-Popiół

piwnica 7.45-8.50-  Renata Magdans

Posted By Zastępstwa czytaj dalej

zastępstwa 18 grudnia 2018

gru.
17

Klasa 1a- wycieczka po 2 lekcji.

Dyżury nauczycieli:
piwnica 7.45-8.50- Ludmiła Lisiewicz
dziedziniec 9.35 10.45- Iwona Kozłowska
dziedziniec 14.05-14.10- Szymon Ptak
piwnica 14.05-14.10- Iwona Kozłowska
aula 11.30-11.40- Justyna Pawliczak
aula 12.25-12.30 – Magdalena Bartkowiak
Świtezianka 7.45-8.00- Małgorzata Zaremba
budynek techniczny 10.30-10.45- Izabela Jąder

 

Posted By Zastępstwa czytaj dalej

zastępstwa w dniu 17 grudnia 2018

gru.
16

Dyżury nauczycieli:

aula 9.35-9.45 -  Justyna Pawliczak

II piętro 14.05-14.10 - Piotr Tomalik

piwnica 7.45-9.45- Ludmiła Lisiewicz

Posted By Zastępstwa czytaj dalej

Strony

Subskrybuj RSS - Zastępstwa - blog