Zmiana rozmiaru tekstu

-A A +A

Space

 

Zastępstwa - blog

zastępstwa w dniu 1 marca 2019

lt.
28

Dyżury nauczycieli:

dziedziniec 7.45-8.00 - Ludmiła Lisiewicz
I piętro 9.35-9.45- Joanna Piosik
I piętro 10.30-10.45- Magdalena Strażyńska
I piętro 11.30-11.40- Weronika Kowalczak
budynek techniczny 7.45-8.00 - Szymon Ptak
budynek techniczny 8.45-8.50- Filip Arndt

Posted By Zastępstwa czytaj dalej

zastępstwa w dniu 28 lutego 2019

lt.
27

Dyżury nauczycieli:
I 7.45-8.50- Marzena Dechnik

Posted By Zastępstwa czytaj dalej

zastępstwa w dniu 27 lutego 2019r.

lt.
26

Dyżury nauczycieli:
parter 7.45-8.00- Joanna Piosik

budynek techniczny 14.05- 14.10- Izabela Jąder

II piętro 7.45-9.45-  Adrianna Gubernat

I piętro 11.30-12.30- Michał Kut

Posted By Zastępstwa czytaj dalej

zastępstwa w dniu 26 lutego 2019

lt.
25

Dyżury nauczycieli:
piwnica 7.45 - 8.50- Ludmiła Lisiewicz
aula 7.45-8.50- Marzena Dechnik
budynek techniczny 10.30-10.45- Szymon Ptak

Międzynarodowy konkurs matematyczny „Matematyka bez Granic”

odbędzie się 26 lutego 2019 godz. 9.00- 10.30

Udział biorą całe klasy 1a, 1b, 1d, 1e.

Lekcja

Klasa 1a 
sala 14

Posted By Zastępstwa czytaj dalej

zastępstwa w dniu 25 lutego 2019

lt.
24

Dyżury nauczycieli:

piwnica 7.45-9.45- Ludmiła Lisiewicz

piwnica 11.30-12.30 – Monika Klessa

budynek techniczny 7.45-8.50- Szymon Ptak

budynek techniczny 9.35-9.45- Izabela Jąder

Posted By Zastępstwa czytaj dalej

zastępstwa w dniu 22 lutego 2019r.

lt.
21

Dyżury nauczycieli:

dziedziniec 7.45-8.00 - Ludmiła Lisiewicz
I piętro 7.45-8.50- Michał Kut
Świtezianka 7.45-8.00 – Iwona Kozłowska
dziedziniec 11.30-11.40- Krzysztof Piosik
dziedziniec 12.25-14.10- Iwona Kozłowska

Posted By Zastępstwa czytaj dalej

zastępstwa w dniu 21 lutego 2019

lt.
20

Klasy 2c, 3c (profil dziennikarski) - wycieczka. Odwołane są zajęcia klasy 2c.

Dyżury nauczycieli:

II piętro 11.30-13.20 - Justyna Pawliczak

I piętro 12.25-13.20 -  Michał Kut

Posted By Zastępstwa czytaj dalej

zastępstwa w dniu 20 lutego 2019

lt.
19

Dyżury nauczycieli:
I piętro  11.30-12.3- Michał Kut

Posted By Zastępstwa czytaj dalej

zastępstwa w dniu 19 lutego 2019

lt.
18

Dyżury nauczycieli:
piwnica 7.45 - 8.50- Ludmiła Lisiewicz
I piętro 7.45-8.00- Magdalena Strażyńska
II piętro 7.45 - 8.00 – Piotr Tomalik
II piętro 8.45 - 9.45 - Regina Lorenc-Popiół
aula 11.30-12.30 -  Justyna  Pawliczak

Posted By Zastępstwa czytaj dalej

zastępstwa w dniu 18 lutego 2019

lt.
16

Dyżury nauczycieli:

piwnica 7.45-9.45- Ludmiła Lisiewicz

aula 7.45-8.00- Magdalena Bartkowiak

aula 8.45-8.50- Jagoda Zawal

 

Posted By Zastępstwa czytaj dalej

Strony

Subskrybuj RSS - Zastępstwa - blog