Zmiana rozmiaru tekstu

-A A +A

Space

 

Zastępstwa - blog

zastępstwa w dniu 21 grudnia 2017r.

gru.
20

Klasa  2b – wycieczka po 2 lekcji

Dyżur nauczycieli:

piwnica 9.35-9.45 – Magdalena Strażyńska
piwnica10.30-10.45-  Renata Magdans

piwnica 12.25-13.20- Małgorzata Buda

aula 10.30-12.30 – Adrianna Gubernat

I  piętro 7.45-9.45- Natalia Kroma

Posted By Zastępstwa czytaj dalej

zastępstwa w dniu 20 grudnia 2017r.

gru.
19

Dyżur nauczycieli:

aula 10.30-10.50- Regina Lorenc-Popiół

aula 11.30-12.30 – Marek Laskowski

piwnica 7.45-8.50- Joanna Zielińska-Nestorovska

parter 14.05-14.10 – Ludmiła Lisiewicz

Posted By Zastępstwa czytaj dalej

zastępstwa w dniu 19 grudnia 2017r.

gru.
18

Dyżur nauczycieli:

    piwnica 11.30-11.40 - Ludmiła Lisiewicz,

I piętro 7.45-8.50- Beata Bauta,

aula 11.30-11.50- Jewgienija Czebanienko,

dziedziniec 9.35- 10.45- Krzysztof Piosik,

Świtezianka 8.45-8.50- Iwona Kozłowska.

Posted By Zastępstwa czytaj dalej

zastępstwa w dniu 18 grudnia 2017r.

gru.
16

Dyżur nauczycieli:

    piwnica 7.45- 9. 45- Ludmiła Lisiewicz,

I piętro 7.45-9.45- Anita Pacholska

 

Posted By Zastępstwa czytaj dalej

zastępstwa w dniu 15 grudnia 2017r.

gru.
14

Dyżur nauczycieli:
dziedziniec 7.45-8.00 – Ludmiła Lisiewicz
parter 14.05.14.10 – Ludmiła Lisiewicz
piwnica 13.15-13.20- Magdalena Strażyńska
 

Posted By Zastępstwa czytaj dalej

zastępstwa w dniu 14 grudnia 2017r.

gru.
13

 

Dyżur nauczycieli:

dziedziniec 11.30-12.30 – Mateusz Kazubski

 

zastępstwa w załączniku

Posted By Zastępstwa czytaj dalej

zastępstwa w dniu 13 grudnia 2017r.

gru.
12

Zastępstwa w dniu 13 grudnia 2017r.

Klasa 2g – wycieczka.
Dyżur nauczycieli:

parter 7.45-10.45  – Ewa Wolnik,

parter 11.30-12.30 – Katarzyna Rozynek-Ekiert

parter 13.15-13.20 – Monika Klessa

parter 14.05-14.10 – Ludmiła Lisiewicz

aula 7.45-8.50- Jewgienija Czebanienko,

budynek techniczny 7.45- 8.00- Szymon Ptak,

budynek techniczny 8.45-9.45- Filip Arndt.

Posted By Zastępstwa czytaj dalej

zastępstwa w dniu 12 grudnia 2017r.

gru.
11

Zastępstwa w dniu 12 grudnia  2017r.
Klasa 1b – wycieczka.

Dyżur nauczycieli:

    piwnica 11.30-11.40 - Ludmiła Lisiewicz,

dziedziniec 7.45- 8.50 – Monika Klessa

dziedziniec 9.35- 10.45- Iwona Kozłowska

Świtezianka 8.45-8.50- Iwona Kozłowska

Posted By Zastępstwa czytaj dalej

zastępstwa w dniu 11 grudnia 2017r.

gru.
08

Zastępstwa w dniu 11 grudnia  2017r.

Dyżur nauczycieli:

    piwnica 7.45- 9. 45- Ludmiła Lisiewicz,

piwnica 11.30-12.30- Katarzyna Rozynek-Ekiert,

piwnica 13.15-13.20- Beata Bauta,

  piwnica 14.05-14.10 – Ewa Kowalewicz,

  I piętro 12.25-14.10 – Justyna Materna

Posted By Zastępstwa czytaj dalej

zastępstwa w dniu 7 grudnia 2017

gru.
06

Zastępstwa w dniu 7 grudnia  2017r.
Dyżur nauczycieli:

budynek techniczny 11.30-11.40 ks. Marcin Budziński

piwnica 7.45-8.50- Krzysztof Nieborak

Zajęcia z sali 49 są przeniesione do sali 12 na lekcjach 1- 4,
do sali 43 na lekcjach 5-7.

Posted By Zastępstwa czytaj dalej

Strony

Subskrybuj RSS - Zastępstwa - blog