Zmiana rozmiaru tekstu

-A A +A

Space

 

Zastępstwa - blog

zastępstwa w dniu 26 lutego 2019

lt.
25

Dyżury nauczycieli:
piwnica 7.45 - 8.50- Ludmiła Lisiewicz
aula 7.45-8.50- Marzena Dechnik
budynek techniczny 10.30-10.45- Szymon Ptak

Międzynarodowy konkurs matematyczny „Matematyka bez Granic”

odbędzie się 26 lutego 2019 godz. 9.00- 10.30

Udział biorą całe klasy 1a, 1b, 1d, 1e.

Lekcja

Klasa 1a 
sala 14

Posted By Zastępstwa czytaj dalej

zastępstwa w dniu 25 lutego 2019

lt.
24

Dyżury nauczycieli:

piwnica 7.45-9.45- Ludmiła Lisiewicz

piwnica 11.30-12.30 – Monika Klessa

budynek techniczny 7.45-8.50- Szymon Ptak

budynek techniczny 9.35-9.45- Izabela Jąder

Posted By Zastępstwa czytaj dalej

zastępstwa w dniu 22 lutego 2019r.

lt.
21

Dyżury nauczycieli:

dziedziniec 7.45-8.00 - Ludmiła Lisiewicz
I piętro 7.45-8.50- Michał Kut
Świtezianka 7.45-8.00 – Iwona Kozłowska
dziedziniec 11.30-11.40- Krzysztof Piosik
dziedziniec 12.25-14.10- Iwona Kozłowska

Posted By Zastępstwa czytaj dalej

zastępstwa w dniu 21 lutego 2019

lt.
20

Klasy 2c, 3c (profil dziennikarski) - wycieczka. Odwołane są zajęcia klasy 2c.

Dyżury nauczycieli:

II piętro 11.30-13.20 - Justyna Pawliczak

I piętro 12.25-13.20 -  Michał Kut

Posted By Zastępstwa czytaj dalej

zastępstwa w dniu 20 lutego 2019

lt.
19

Dyżury nauczycieli:
I piętro  11.30-12.3- Michał Kut

Posted By Zastępstwa czytaj dalej

zastępstwa w dniu 19 lutego 2019

lt.
18

Dyżury nauczycieli:
piwnica 7.45 - 8.50- Ludmiła Lisiewicz
I piętro 7.45-8.00- Magdalena Strażyńska
II piętro 7.45 - 8.00 – Piotr Tomalik
II piętro 8.45 - 9.45 - Regina Lorenc-Popiół
aula 11.30-12.30 -  Justyna  Pawliczak

Posted By Zastępstwa czytaj dalej

zastępstwa w dniu 18 lutego 2019

lt.
16

Dyżury nauczycieli:

piwnica 7.45-9.45- Ludmiła Lisiewicz

aula 7.45-8.00- Magdalena Bartkowiak

aula 8.45-8.50- Jagoda Zawal

 

Posted By Zastępstwa czytaj dalej

zastępstwa w dniu 15 lutego 2019r.

lt.
14

Dyżury nauczycieli:

dziedziniec 7.45-8.00 - Ludmiła Lisiewicz
I piętro 10.30-11.40 - Marcin Budziński

parter 7.45-8.50- Michał Kut

Posted By Zastępstwa czytaj dalej

zastępstwa 14 lutego 2019

lt.
13

Klasy 1a, 1c – wycieczka. Uczniowie z klas 1a, 1c, którzy nie jadą na wycieczką mają zajęcia z klasą 1d.

Dyżury nauczycieli:

dziedziniec 7.45-8.50 - Iwona Kozłowska
dziedziniec 14.05-14.10- Iwona Kozłowska
budynek techniczny 10.30-10.45 – Szymon Ptak
budynek techniczny 11.30 – 14.10- Marcin Kosicki 
aula 12.25- 14.10- Jagoda Zawal
parter 11.30-12.30- Małgorzata Buda
parter 14.05-14.10- Filip Arndt
piwnica 11.30-13.20- Katarzyna Rozynek-Ekiert

Posted By Zastępstwa czytaj dalej

zastępstwa w dniu 13 lutego 2019

lt.
12

Dyżury nauczycieli:

aula 10.30-11.40- Adrianna Gubernat

budynek techniczny 8.45-8.50- Filip Arndt

piwnica 13.15-13.20- Krzysztof  Nieborak

parter 14.05 - 14.10- Filip Arndt

piwnica 14.05-14.10- Marcin Budziński

Świtezianka 8.45-8.50- Mateusz Kazubski

Posted By Zastępstwa czytaj dalej

Strony

Subskrybuj RSS - Zastępstwa - blog