Zmiana rozmiaru tekstu

-A A +A

Space

 

Zastępstwa - blog

zastępstwa w dniu 4 października 2019

paź.
03

Dyżury
Świtezianka 7.45-8.50 - Małgorzata Zaremba
dziedziniec 9.35-9.45 - Mateusz Kazubski
dziedziniec 11.30-11.40 -  Krzysztof Piosik
I piętro 7.45-8.50 - Michał Riedel

Posted By Zastępstwa czytaj dalej

zastępstwa w dniu 3 października 2019

paź.
02

zastępstwa w załączniku

Posted By Zastępstwa czytaj dalej

zastępstwa w dniu 2 października 2019r.

paź.
01

Dyżury
dziedziniec 7.45-8.50- Krzysztof Piosik
dziedziniec 9.35-9.45- Damian Sadza
II piętro 12.25-12.30- Marzena Dechnik
II piętro 13.15-13.20- Justyna Pawliczak
aula 14.05-14.10- Iwona Joksz

Posted By Zastępstwa czytaj dalej

zastępstwa w dniu 1 października 2019

wrz.
30

Dyżury
dziedziniec 11.30-11.40 – Mateusz Kazubski
dziedziniec 12.25-12.30 – Krzysztof Piosik
 

Posted By Zastępstwa czytaj dalej

Składanie deklaracji maturalnych

wrz.
29

Uczniowie klas maturalnych mają obowiązek złożyć deklarację maturalną do 30 września 2019r. (załacznik 1a ) do wychowawcy klasy lub do wicedyr D.Szpakowskiej.
Absolwenci Liceum Ogólnokształcącego składają deklarację maturalną do 7 lutego 2020r.  w sekretariacie szkoły (załącznik 1a).

   Absolwenci Uzupełniającego Liceum Ogólnokształcącego dla Dorosłych  oraz  Liceum Profilowanego składają deklarację do 31 grudnia 2019 do Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej w Poznaniu  (załącznik 1b).

 

 

Posted By Zastępstwa czytaj dalej

zastępstwa w dniu 30 września 2019

wrz.
29

Dyżury
budynek techniczny 11.30-11.40- Izabela Jąder
I piętro 11.30-11.40- Jewgienija Czebanienko
I piętro 12.25-13.20- Joanna Owsianikow
 

Posted By Zastępstwa czytaj dalej

zastępstwa w dniu 27 września 2019r.

wrz.
26

Dyżury
budynek techniczny 9.35 - 9.45 - Szymon Ptak
I piętro 7.45-8.50- Justyna Materna
dziedziniec 9.35-10.45- Mateusz Kazubski
piwnica 11.30 - 11.40  - Joanna Piosik
I piętro 11.30-11.40- Joanna Kaczmarek

Posted By Zastępstwa czytaj dalej

zastępstwa w dniu 18 września 2019r.

wrz.
17

Klasa  3d - wycieczka.

Dyżury
aula  7.45-8.00 - Jagoda Zawal
aula  8.45-9.45 – Iwona Joksz

 

 

Posted By Zastępstwa czytaj dalej

zastępstwa w dniu 17 września 2019

wrz.
16

Klasa  3d - wycieczka.

Dyżury
aula 11.30-11.40- Marek Laskowski
aula 12.25-13.20- Marcin Klessa
II piętro 7.45-8.00- Ewa Filipiak
II piętro 8.45-9.45- Jagoda Zawal
II piętro 10.30-10.45- Adrianna Gubernat
I piętro 10.30-10.45 – Katarzyna Rozynek-Ekiert
I piętro 11.30-11.40- Ewa Kowalewicz

 

 

 

Posted By Zastępstwa czytaj dalej

zastępstwa w dniu 16 września 2019

wrz.
15
Klasa  3d - wycieczka.
Dyżury
aula 8.45-9.45- Marzena Dechnik
aula 10.30-10.45 – Aleksandra Nowak
II piętro 13.15-14.10- Jagoda Zawal
 
Posted By Zastępstwa czytaj dalej

Strony

Subskrybuj RSS - Zastępstwa - blog