Zmiana rozmiaru tekstu

-A A +A

Space

 

Zastępstwa - blog

zastępstwa w dniu 18 marca 2019

mrz.
17

Na lekcjach 1-3 odbywa się próbny egzamin maturalny z matematyki.

Zastęsptwa w załączniku

Posted By Zastępstwa czytaj dalej

zastępstwa w dniu 15 marca 2019

mrz.
14

W załączniku plan lekcji klas trzecich oraz zastępstwa za nieobecnych nauczycieli.

aula 7.45-8.00 – Iwona Joksz
aula 8.45-9.45- Adrianna Gubernat
budynek techniczny 7.45- 9.45- Szymon Ptak
parter 10.30-10.45- Joanna Piosik
piwnica 10.30-10.45- Beata Bauta
piwnica 11.30-12.30- Małgorzata Buda
parter 14.05-14.10- Szymon Ptak
dziedziniec 7.45-8.00 – Ludmiła Lisiewicz

Posted By Zastępstwa czytaj dalej

zastępstwa w dniu 14 marca 2019r.

mrz.
13

Na lekcji 4 w auli odbędzie się finał konkurs matematyczny „Jeden z dziesięciu”.
W konkursie uczestniczą klasy 1a,1b,1d,1e,1g,1z.

Dyżury nauczycieli:
budynek techniczny 7.45-8.00- Marcin Kosicki
dziedziniec 7.45-9.45- Mateusz Kazubski
dziedziniec 10.30-10.45- Damian Sadza
parter 11.30-12.30- Małgorzata Buda

Posted By Zastępstwa czytaj dalej

zastępstwa w dniu 13 marca 2019

mrz.
12

Dyżury nauczycieli:
dziedziniec 10.30-10.45- Krzysztof Piosik
dziedziniec 11.30-11.40-  Damian Sadza
dziedziniec 12.25-13.20- Iwona Kozłowska
parter 9.35-9.45 –Beata Bauta
parter 10.30-10.45 –Monika Klessa
aula 7.45-8.00 - Iwona Joksz
aula 8.45-9.45- Marek Laskowski
aula 10.30-10.45- Adrianna Gubernat
aula 11.30-11.40- Magdalena Bartkowiak
I piętro 8.45-8.50- Jagoda Zawal
I piętro 9.35-9.45 -  Magdalena Strażyńska
I piętro 10.30-10.45 -  Krzysztof Nieborak

 

Posted By Zastępstwa czytaj dalej

zastępstwa w dniu 12 marca 2019

mrz.
11

Dyżury nauczycieli:
piwnica 7.45 - 8.50- Ludmiła Lisiewicz

aula 11.30-11.40- Adrianna Gubernat

aula 12.25-12.30- Magdalena Bartkowiak

dziedziniec 10.30-10.45- Krzysztof Piosik

I piętro 8.45-8.50-  Magdalena Strażyńska
 

Posted By Zastępstwa czytaj dalej

zastępstwa w dniu 11 marca 2019

mrz.
10

Dyżury nauczycieli:

piwnica  7.45-9.45 - Ludmiła Lisiewicz
dziedziniec 10.30-10.45- Krzysztof  Pioisk
dziedziniec 11.30-11.40- Mateusz Kazubski
Świtezianka 9.35-9.45- Krzysztof  Piosik

Posted By Zastępstwa czytaj dalej

zastępstwa w dniu 8 marca 2019

mrz.
07

Dyżury nauczycieli

dziedziniec 7.45-8.00 - Ludmiła Lisiewicz
budynek techniczny 7.45-8.50 - Szymon Ptak
 

Posted By Zastępstwa czytaj dalej

zastępstwa w dniu 7 marca 2019

mrz.
06

Na lekcji 2 w sali 29 odbędzie się konkurs matematyczny „Jeden z dziesięciu”.
W konkursie uczestniczą 3-osobowe drużyny z wszystkich klas pierwszych.

 

Posted By Zastępstwa czytaj dalej

zastępstwa w dniu 6 marca 2019

mrz.
05

Dyżury nauczycieli:
dziedziniec 10.30-11.40- Damian Sadza
 

Posted By Zastępstwa czytaj dalej

zastępstwa w dniu 5 marca 2019

mrz.
04

piwnica 7.45 - 8.50- Ludmiła Lisiewicz
 

Posted By Zastępstwa czytaj dalej

Strony

Subskrybuj RSS - Zastępstwa - blog