Zmiana rozmiaru tekstu

-A A +A

Space

 

Zastępstwa - blog

zebrania z rodzicami

gru.
06

W środę, 12 grudnia o godzinie 17.30 odbędą się zebrania z rodzicami. Na zebraniach zostaną przekazane m.in. informacje o  proponowanych  ocenach  śródrocznych. Rodzice będą mieli również możliwość odbycia indywidualnej rozmowy z nauczycielami. Nauczyciele pozostają do dyspozycji rodziców od godz. 17.30 do godz. 19.00. 
Po zebraniu z rodzicami zaplanowano o godzinie 18.15:

Posted By Zastępstwa czytaj dalej

zastępstwa w dniu 7 grudnia 2018

gru.
06

Dyżury nauczycieli:

parter 13.15-13.20- Małgorzata Buda

zastępstwa w załączniku

Posted By Zastępstwa czytaj dalej

zastępstwa 6 grudnia 2018

gru.
05

Dyżury nauczycieli:

dziedziniec 7.45-8.50- Iwona Kozłowska

dziedziniec 14.05-14,10- Krzysztof Piosik
 

Posted By Zastępstwa czytaj dalej

zastępstwa 5 listopada 2018

gru.
04

Dyżury nauczycieli:

Świtezianka 8.45-8.50- Mateusz Kazubski

 

Posted By Zastępstwa czytaj dalej

zastępstwa 4 grudnia 2018

gru.
03

Próbny egzamin maturalny z biologii i wiedzy o społeczeństwie (aula, czytelnia).

Dyżury nauczycieli:
parter 7.45-8.00- Katarzyna-Rozynek-Ekiert
parter 8.45-9.45-Joanna Piosik
piwnica 7.45-8.00- Renata Magdans
piwnica 8.45-8.50- Małgorzata Buda
dziedziniec 7.45-8.00- Krzysztof Nieborak
dziedziniec 8.45-8.50, 10.30-10.45- Krzysztof Piosik
dziedziniec 9.35-9.45, 12.25-13.20- Mateusz Kazubski
dziedziniec 11.30-11.40- Iwona Kozłowska

 

Posted By Zastępstwa czytaj dalej

zastępstwa 3 grudnia 2018

gru.
02

Próbny egzamin maturalny z matematyki, języka polskiego poziom rozszerzony
(aula, stołówka, sala 42, 29).

Dyżury nauczycieli:

I piętro 8.45-9.45- Magdalena Bartkowiak

 

Zajęcia z sal 42, 49 przeniesione są do innych klas.

Lekcja

Sala 42

nauczyciel E. Czebanienko

Sala 49

nauczyciel   M.Bartkowiak

Posted By Zastępstwa czytaj dalej

zastępstwa 30 listopada 2018

li.
29

Próbny egzamin maturalny z fizyki, chemii, historii, języka niemieckiego
(aula, stołówka, sala 47).

Dyżury nauczycieli:

parter 7.45-8.50- Krzysztof  Nieborak

I piętro 8.45-8.50- Weronika  Kowalczak,

dziedziniec 7.45-8.00- Iwona Kozłowska,

aula 12.25-13.20- Magdalena Bartkowiak

 

Posted By Zastępstwa czytaj dalej

zastępstwa 29 listopada 2018

li.
28

 

Dyżury nauczycieli:

parter 8.45- 8.50- Ewa Kowalewicz
piwnica 9.35- 9.45- Ewa Wolnik
II piętro 7.45- 8.00 Adrianna Gubernat
II piętro 8.45-9.45- Marzena Dechnik
II piętro 11.30-11.30- Anita Pacholska
dziedziniec 7.45-8.50- Mateusz Kazubski
dziedziniec 9.35- 10.45 – Iwona Kozłowska
dziedziniec 14.05-14.10- Mateusz Kazubski
Świtezianka 7.45-8.00 – Iwona Kozłowska
 

Posted By Zastępstwa czytaj dalej

zastępstwa 28 listopada 2018

li.
27

Dyżury nauczycieli:

parter 8.45- 8.50- Iwona Joksz
piwnica 9.35- 9.45- Renata Magdans
piwnica 11.30- 11.40- Katarzyna Cader
piwnica 13.15-13.20- Regina Lorenc-Popiół
dziedziniec 7.45-8.00- Marcin Kosicki
dziedziniec 8.45-9.45- Filip Arndt
dziedziniec 12.25 -13.20- Izabela Jąder
 

zastępstwa w załączniku

Posted By Zastępstwa czytaj dalej

zastępstwa w dniu 27 listopada 2018

li.
26

Klasa 2b – wycieczka. Uczniowie klasy 2b, którzy nie jadą na wycieczkę mają zajęcia z klasą 2g.

Dyżury nauczycieli:

I piętro 7.45-8.00- Jagoda Zawal
II piętro 7.45-8.00 – Iwona Joksz
II piętro 8.45-9.45- Justyna Pawliczak
piwnica 7.45-8.50- Monika Klessa
piwnica 9.35-9.45- Monika Klessa
budynek techniczny 9.35-9.45- Katarzyna Cader
piwnica 10.30-10.50- Anita Pacholska
parter 8.45-8.50- Magdalena Strażyńska
parter 9.35-9.45- Joanna Piosik
dziedziniec 11.35-13.20 – Mateusz Kazubski

Posted By Zastępstwa czytaj dalej

Strony

Subskrybuj RSS - Zastępstwa - blog