Zmiana rozmiaru tekstu

-A A +A

Space

 

Zastępstwa - blog

zastępstwa w dniu 31 maja 2019

maj
30

Dyżury nauczycieli:
I piętro 11.30- 12.30- Weronika Kowalczak
parter 9.35-9.45- Katarzyna Rozynek-Ekiert
piwnica 7.45-9.45- Ludmiła Lisiewicz
 

 

Posted By Zastępstwa czytaj dalej

zastępstwa w dniu 29 maja 2019

maj
28

Klasa 2b- zielona szkoła, klasa 1z – obóz wojskowy.
 

Dyżury nauczycieli:
dziedziniec 7.45-8.00- Filip Arndt
dziedziniec 8.45- 9.45- Małgorzata Buda
parter 7.45-10.45- Ewa Kowalewicz

Posted By Zastępstwa czytaj dalej

zastępstwa w dniu 28 maja 2019

maj
27

Klasa 2b- zielona szkoła. Klasa 1z - obóz wojskowy.
 

Dyżury nauczycieli:
piwnica 14.05-14.10 – Iwona Kozłowska

 

Posted By Zastępstwa czytaj dalej

zastępstwa w dniu 27 maja 2019

maj
26

Klasa 2b- zielona szkoła.
 

Dyżury nauczycieli:
dziedziniec 8.45- 10.30- Mateusz Kazubski

zastępstwa w załączniku

Posted By Zastępstwa czytaj dalej

zastępstwa w dniu 24 maja 2019

maj
23

Klasa 2g- zielona szkoła.
 

Dyżury nauczycieli:
piwnica  7.45- 9.45 - Ludmiła Lisiewicz
 

 

Posted By Zastępstwa czytaj dalej

zastępstwa w dniu 23 maja 2019

maj
22

Klasa 2g- zielona szkoła.
 

Dyżury nauczycieli:
piwnica 10.30-10.45- Ludmiła Lisiewicz
Świtezianka 10.30-10.45- Damian Sadza

Posted By Zastępstwa czytaj dalej

zastępstwa w dniu 22 maja 2019

maj
21

Klasa 2g- zielona szkoła.
lekcja 7 jest skrócona, trwa 30 minut (13.20-13.50)
 

Dyżury nauczycieli:
piwnica 7.45- 9.45- Katarzyna Rozynek-Ekiert
parter 7.45- 9.45- Joanna Piosik
parter 10.30-10.45- Monika Klessa

 

Posted By Zastępstwa czytaj dalej

Rekrutacja do klas pierwszych

maj
17

Dokumenty  kandydatów do klas pierwszych można składać  do 31 maja br. w sekretariacie szkoły ( I piętro ) od  godziny  7.30 do godziny 15.30  od poniedziałku do piątku. W dniach 28, 30 maja br. podania można składać w sekretariacie do godziny 16.00, w dniu 29 maja br. (środa)  do godziny 18.30. 

Posted By Zastępstwa czytaj dalej

Plan lekcji od 20 maja 2019

maj
17

Matury dobiegają końca, przed nami tylko dwa dni matur.
Od 20 maja br. pracujemy według planu w załączniku.

Danuta Szpakowska

Posted By Zastępstwa czytaj dalej

zastępstwa w dniu 20 maja 2019

maj
17

Matura pisemna z fizyki godz. 9.00 w auli i w czytelni,
z historii godz. 14.00  w auli.
Matura ustna w sali 47 godzina 14.00- 14.30.

Zajęcia  z sali 49 są przeniesione do sali 42.

Dyżury nauczycieli:
piwnica 7.45-8.00- Krzysztof Nieborak
piwnica 10.30-10.40- Ewa Kowalewicz
piwnica 14.05-14.10- Mateusz Kazubski
parter 11.25-12.30- Beata Bauta
I piętro 12.25- 13.20 - Weronika Kowalczak
II piętro 12.25-14.10- Piotr Tomalik

 

Posted By Zastępstwa czytaj dalej

Strony

Subskrybuj RSS - Zastępstwa - blog