Zmiana rozmiaru tekstu

-A A +A

Space

 

Zastępstwa - blog

zastępstwa w dniu 23 kwietnia 2018r.

kw.
22

Dyżury nauczycieli:

parter 7.45- 8.50 – Ludmiła Lisiewicz

Świtezianka 9.35-9.45- Małgorzata Zaremba

dziedziniec 10.30-11.30- Małgorzata Zaremba

dziedziniec 12.25-12.30- Mateusz Kazubski

aula 12.25-12.30- Magdalena Bartkowiak

aula 13.15-14.10 – Regina Lorenc-Popiół

Posted By Zastępstwa czytaj dalej

zastępstwa w dniu 20 kwietnia 2018r.

kw.
19

Dyżury nauczycieli:

parter 7.45- 8.50 – Magdalena Strażyńska

piwnica 10.30-12.30 – Ewa Kowalewicz

 Świtezianka 8.45-8.50- Iwona Kozłowska

I piętro 9.35-11.40- Natalia Kroma

 

Posted By Zastępstwa czytaj dalej

zastępstwa w dniu 19 kwietnia 2018r.

kw.
18

Klasa 1c – wycieczka.

Dyżury nauczycieli:

parter 9.35-11.40- Ludmiła Lisiewicz

II piętro 11.30-12.30 – Adrianna Gubernat

II piętro 10.30-10.45 - Justyna Pawliczak

II piętro 14.05-14.10 - Magdalena Bartkowiak

dziedziniec  7.45-8.00 – Iwona Kozłowska

dziedziniec  8.45-9.45 – Małgorzata Zaremba

dziedziniec 13.15-13.20 – Mateusz Kazubski

budynek techniczny 12.25-13.20- Izabela Jąder

Posted By Zastępstwa czytaj dalej

zastępstwa w dniu 18 kwietnia 2018r.

kw.
17

Dyżury nauczycieli:

parter 7.45- 9.45. Ludmiła Lisiewicz

parter 11.30-12.30 – Ewa Wolnik,

parter 13.15-13.20 – Beata Bauta

II piętro 10.30-10.45 – Anita Pacholska

II piętro 11.30-12.30- Magdalena Bartkowiak

Świtezianka 7.45-8.00 – Małgorzata Zaremba

dziedziniec 12.25-13.20 – Mateusz Kazubski

budynek techniczny 8.45-14.20 -Filip Arndt

Posted By Zastępstwa czytaj dalej

zastępstwa w dniu 17 kwietnia 2018r.

kw.
16

Klasa 1d – wycieczka.

Dyżury nauczycieli:

aula 7.45-8.50- Marzena Dechnik

aula 13.15-14.10- Justyna Pawliczak
parter  10.30-11.45- Małgorzata Buda

budynek techniczny 7.45-8.50 -Filip Arndt

budynek techniczny 11.30-11.40- Izabela Jąder

Posted By Zastępstwa czytaj dalej

zastępstwa w dniu 16 kwietnia 2018r.

kw.
15

Dyżury nauczycieli:
dziedziniec 7.45- 8.50- Ludmiła Lisiewicz
dziedziniec 9.35-9.45- Małgorzata Zaremba

Piwnica 11.30-12.30 – Beata Bauta

Piwnica 13.15-14.10 – Ewa Kowalewicz

II piętro 11.30-12.30- Piotr Tomalik
II piętro 13.15-13.20- Justyna Pawliczak

Posted By Zastępstwa czytaj dalej

zastępstwa w dniu 13 kwietnia 2018r.

kw.
12

Parter 9.35-9.45- Monika Klessa

I piętro 7.45- 8.50- Magdalena Strażyńska

Posted By Zastępstwa czytaj dalej

zastępstwa w dniu 12 kwietnia 2018r.

kw.
11

Parter 8.45-8.50- Natalia Kroma

W dniu 12 kwietnia o godzinie 11.30 w Wolsztyńskim Domu Kultury odbędzie się koncert  edukacyjny  „SYMFONIA NA SKRZYPCE I DJ-ja druga edycja” .    Koncert trwa 45 minut.

Udział biorą klasy 1a, 1c, 1d, 1f, 2c.
Uczniowie o godzinie 11.15  wychodzą ze szkoły
 

Posted By Zastępstwa czytaj dalej

zastępstwa w dniu 11 kwietnia 2018r.

kw.
10

Dyżury nauczycieli:

Aula 7.45-9.45- Jagoda Zawal

Posted By Zastępstwa czytaj dalej

zastępstwa w dniu 10 kwietnia 2018r.

kw.
09

Dyżury nauczycieli:

Budynek techniczny 9.35-10.45-Filip Arndt

Budynek techniczny 12.25-14.10 – Izabela Jąder

Posted By Zastępstwa czytaj dalej

Strony

Subskrybuj RSS - Zastępstwa - blog