Zmiana rozmiaru tekstu

-A A +A

Space

 

Zastępstwa - blog

zastępstwa w dniu 26 marca 2018r.

mrz.
25

Zastępstwa w załączniku

Posted By Zastępstwa czytaj dalej

zastępstwa w dniu 23 marca 2018r.

mrz.
22

Klasa 2c na lekcji 1 wyjście do sądu.

Dyżury nauczycieli:

aula 11.30-13.20 –Magdalena Bartkowiak

II piętro 12.25-14.10 – Jewgienija Czebanienko

 

Posted By Zastępstwa czytaj dalej

zastępstwa w dniu 22 marca 2018r.

mrz.
21

Dyżur nauczycieli:
aula  7.45 - 9.45- Marek Laskowski
aula 13.15-13.20 - Adrianna Gubernat
aula 14.05-14.10 - Magdalena Bartkowiak

budynek techniczny 7.45-8.00 – Izabela Jąder

 

Klasy III w auli szkolnej wykład  „Regionalny rynek pracy i jak się po nim poruszać – Powiatowy Urząd Pracy w Wolsztynie”

lekcja 1 – klasy 3a, 3b, 3c, 3g

lekcja 2 – klasy 3d, 3e, 3f, 3h

 

Posted By Zastępstwa czytaj dalej

zastępstwa w dniu 21 marca 2018r.

mrz.
20

Dyżur nauczycieli:
piwnica 12.25-12.30 – Beata Bauta

Aula 10.30-10.45- Adrianna Gubernat

II piętro 13.15-13.20-Iwona Joksz

 

Na lekcji 3, 4 w stołówce szkolnej odbywa się standaryzacja arkuszy maturalnych prowadzona przez OKE w Poznaniu (30 uczniów klas III).

Wycieczki:

Klasa 2f – lekcje 3,4,        klasa 2h – lekcje 5,6

Klasa 2b – lekcje 4, 5,     klasa 2e – lekcje 5, 6

Klasa 1d – wycieczka po 5 lekcji.

Klasa 1a – wycieczka po 6 lekcji.

Klasy 2f, 3c – wycieczka po lekcjach.

 

 

 

Posted By Zastępstwa czytaj dalej

zastępstwa w dniu 20 marca 2018r.

mrz.
19

Dyżur nauczycieli:
dziedziniec 9.35-10.45- Iwona Kozłowska

dziedziniec 11.30-12.40  -  Krzysztof Piosik

Świtezianka 8.45-8.50- Iwona Kozłowska

 

Zmiana sal w dniu 20 marca br.

 

 

Sala 15

nauczyciel Katarzyna
 Rozynek-Ekiert

Sala 28

Posted By Zastępstwa czytaj dalej

zastępstwa w dniu 19 marca 2018r.

mrz.
18

W auli odbywa się konkurs języka angielskiego i języka niemieckiego
 dla uczniów gimnazjów i szkół podstawowych
.

Zmiany sal w dniu 19 marca  w związku z wizytą gimnazjalistów w liceum 

W sali 28 odbywają się pokazy chemiczne. Zajęcia z sali  28 są przeniesione do sali 38.

W sali 15 odbywają się zajęcia z odnowy biologicznej. Zajęcia z sali 15 są przeniesione do sali 47.

Wyłączona jest z zajęć lekcyjnych sala gimnastyczna, proszę nauczycieli wychowania fizycznego o przeniesienie zajęć do innych sal.

Posted By Zastępstwa czytaj dalej

zastępstwa w dniu 16 marca 2018r.

mrz.
15

Dyżur nauczycieli:
budynek techniczny 8.45-11.40 -Szymon Ptak

dziedziniec 8.45-9.45- Mateusz Kazubski

dziedziniec 13.15-14.10- Krzysztof Piosik

piwnica  10.30-12.30 -  Ewa Kowalewicz

aula 10.30-10.45- Jagoda Zawal

parter 7.45-9.45 – Joanna Zielińska

parter 13.15-13.20- Magdalena Strażyńska

 

Posted By Zastępstwa czytaj dalej

zastępstwa w dniu 15 marca 2018r.

mrz.
14

Na lekcji 2 i 3 w stołówce odbędzie się konkurs matematyczny Kangur.

Na lekcjach 5 i 6 klasa 2a – wycieczka do WFM.

Dyżur nauczycieli:
piwnica 7.45-8.50-Natalia Kroma,

budynek techniczny 13.15-14.10-Szymon Ptak

II piętro 10.3010.45- Jewgienija Czebanienko

dziedziniec 10.30-10.45- Marcin Budziński

parter 8.45-9.45- Ewa Kowalewicz

 

 

Posted By Zastępstwa czytaj dalej

zastępstwa w dniu 14 marca 2018r.

mrz.
13
W środę 14 marca 2018r. odbędzie się w szkole święto matematyki. W tym dniu planujemy przeprowadzenie konkursu matematycznego z udziałem klas pierwszych, finału ligi matematyczno-chemicznej dla uczniów gimnazjów oraz uroczyste zakończenie finału powiatowego konkursu „Supermatematyk” z udziałem uczestników różnych szkół ponadgimnazjalnych lub ponadpodstawowych.
 
1. KONKURS DLA UCZNIÓW KLAS PIERWSZYCH-
3 lekcja - uczestniczą wszystkie klasy pierwsze, 4 lekcja – uczestniczą trzy zwycięskie klasy z pierwszego etapu).
Posted By Zastępstwa czytaj dalej

zastępstwa w dniu 13 marca 2018r.

mrz.
12

Dyżur nauczycieli:

parter 11.30-11.40 Ewa Wolnik

budynek techniczny 12.25-12.30 – Marcin Budziński

Posted By Zastępstwa czytaj dalej

Strony

Subskrybuj RSS - Zastępstwa - blog