Zmiana rozmiaru tekstu

-A A +A

Space

 

Zastępstwa - blog

zastępstwa w dniu 8 stycznia 2020r.

st.
07

Zastępstwa w załączniku.

Danuta Szpakowska

Posted By Zastępstwa czytaj dalej

zastępstwa w dniu 7 stycznia 2020

st.
06

zastępstwa w załączniku

Posted By Zastępstwa czytaj dalej

Plan lekcji od 7 stycznia 2020

st.
02

7 stycznia 2020 rozpoczynamy zajęcia po zimowej przerwie świątecznej.

Zajęcia będą odbywać się według nowego planu lekcji (załączniki).

Danuta Szpakowska

Posted By Zastępstwa czytaj dalej

zastępstwa w dniu 20 grudnia 2019

gru.
19

Dyżury za nieobecnych nauczycieli:

dziedziniec 12.25 - 14.10- Mateusz Kazubski

Posted By Zastępstwa czytaj dalej

zastępstwa w dniu 19 grudnia 2019

gru.
18

                      
Dyżury za nieobecnych nauczycieli:

parter 9.35-9.45- Beata Bauta
parter 10.30-10.45- Małgorzata Buda
dziedziniec 7.45-9.45- Iwona Kozłowska

 

 

Posted By Zastępstwa czytaj dalej

zastępstwa w dniu 18 grudnia 2019

gru.
17

Klasa 1a3 wycieczka po 5 lekcji.
Dyżury za nieobecnych nauczycieli:

aula 9.35-9.45- Marzena Dechnik
aula 10.30-10.45 – Weronika Kaczmarek
parter 7.45-8.00- Krzysztof Nieborak
parter 8.45-9.45 – Katarzyna Rozynek-Ekiert
piwnica 7.45-8.50 – Renata Magdans
piwnica 14.05-14.10- Ewa Kowalewicz
aula 13.15-13.20 – Marcin Klessa
 

Posted By Zastępstwa czytaj dalej

zastępstwa w dniu 17 grudnia 2019

gru.
16

Dyżury za nieobecnych nauczycieli:

II piętro 7.45-8.00 – Jewgienija Czebanienko
 II piętro 8.45-9.45 – Anita Pacholska
parter 12.25-12.30- Monika Klessa
parter 13.15-13.20- Małgorzata Buda
parter 14.05- 14.10- Krzysztof Nieborak
 

Posted By Zastępstwa czytaj dalej

zastępstwa w dniu 16 grudnia 2019

gru.
15

Dyżury za nieobecnych nauczycieli:

II piętro 13.15-13.20 – Marek  Laskowski
 II piętro 14.05-14.10 - Jewgienija Czebanienko
piwnica 12.25-13.20 – Katarzyna Wawrzyńska

 

Posted By Zastępstwa czytaj dalej

zastępstwa w dniu 13 grudnia 2019

gru.
12

Klasa 3d - wycieczka

Dyżury za nieobecnych nauczycieli:

 piwnica 7.45-8.00- Ewa Kowalewicz
II piętro 7.45-8.00- Jewgienija Czebanienko
II piętro 8.45-9.45- Marcin Klessa
aula 12.25—13.20- Beata Ligma
 

Posted By Zastępstwa czytaj dalej

zastępstwa w dniu 12 grudnia 2019

gru.
11

 I piętro 10.30-10.45- Jarosław Stańko
parter 7.450- 8.00 – Katarzyna Rozynek-Ekiert
parter 12.25-12.30 – Katarzyna Wawrzyńska

 

 

Posted By Zastępstwa czytaj dalej

Strony

Subskrybuj RSS - Zastępstwa - blog