Zmiana rozmiaru tekstu

-A A +A

Space

 

Zastępstwa - blog

zastępstwa 3 grudnia 2018

gru.
02

Próbny egzamin maturalny z matematyki, języka polskiego poziom rozszerzony
(aula, stołówka, sala 42, 29).

Dyżury nauczycieli:

I piętro 8.45-9.45- Magdalena Bartkowiak

 

Zajęcia z sal 42, 49 przeniesione są do innych klas.

Lekcja

Sala 42

nauczyciel E. Czebanienko

Sala 49

nauczyciel   M.Bartkowiak

Posted By Zastępstwa czytaj dalej

zastępstwa 30 listopada 2018

li.
29

Próbny egzamin maturalny z fizyki, chemii, historii, języka niemieckiego
(aula, stołówka, sala 47).

Dyżury nauczycieli:

parter 7.45-8.50- Krzysztof  Nieborak

I piętro 8.45-8.50- Weronika  Kowalczak,

dziedziniec 7.45-8.00- Iwona Kozłowska,

aula 12.25-13.20- Magdalena Bartkowiak

 

Posted By Zastępstwa czytaj dalej

zastępstwa 29 listopada 2018

li.
28

 

Dyżury nauczycieli:

parter 8.45- 8.50- Ewa Kowalewicz
piwnica 9.35- 9.45- Ewa Wolnik
II piętro 7.45- 8.00 Adrianna Gubernat
II piętro 8.45-9.45- Marzena Dechnik
II piętro 11.30-11.30- Anita Pacholska
dziedziniec 7.45-8.50- Mateusz Kazubski
dziedziniec 9.35- 10.45 – Iwona Kozłowska
dziedziniec 14.05-14.10- Mateusz Kazubski
Świtezianka 7.45-8.00 – Iwona Kozłowska
 

Posted By Zastępstwa czytaj dalej

zastępstwa 28 listopada 2018

li.
27

Dyżury nauczycieli:

parter 8.45- 8.50- Iwona Joksz
piwnica 9.35- 9.45- Renata Magdans
piwnica 11.30- 11.40- Katarzyna Cader
piwnica 13.15-13.20- Regina Lorenc-Popiół
dziedziniec 7.45-8.00- Marcin Kosicki
dziedziniec 8.45-9.45- Filip Arndt
dziedziniec 12.25 -13.20- Izabela Jąder
 

zastępstwa w załączniku

Posted By Zastępstwa czytaj dalej

zastępstwa w dniu 27 listopada 2018

li.
26

Klasa 2b – wycieczka. Uczniowie klasy 2b, którzy nie jadą na wycieczkę mają zajęcia z klasą 2g.

Dyżury nauczycieli:

I piętro 7.45-8.00- Jagoda Zawal
II piętro 7.45-8.00 – Iwona Joksz
II piętro 8.45-9.45- Justyna Pawliczak
piwnica 7.45-8.50- Monika Klessa
piwnica 9.35-9.45- Monika Klessa
budynek techniczny 9.35-9.45- Katarzyna Cader
piwnica 10.30-10.50- Anita Pacholska
parter 8.45-8.50- Magdalena Strażyńska
parter 9.35-9.45- Joanna Piosik
dziedziniec 11.35-13.20 – Mateusz Kazubski

Posted By Zastępstwa czytaj dalej

zastępstwa 26 listopada 2018

li.
25

Dyżury nauczycieli:

piwnica 7.45- 8.50- Ewa Wolnik
II piętro 7.45- 9.45 – Justyna Pawliczak
parter 8.45-8.50- Regina Lorenc-Popiół
piwnica 10.30-10.50-  Regina Lorenc-Popiół
parter 9.35-9.45- Filip Arndt
I piętro 9.35-9.45 – Adrianna Gubernat
dziedziniec 12.25-13.20- Damian Sadza
piwnica 11.35-12.30- Monika Klessa
 

Posted By Zastępstwa czytaj dalej

Plan lekcji w czasie próbnych matur

li.
23

W dniach 26 listopada - 4 grudnia w szkole odbywa się próbny egzamin maturalny (harmonogram w załaczniku). 
W dniach 26, 27 listopada nauczyciele wpuszczają uczniów do sal od godziny 7.45, 
o godzinie 8.00 uczniowie rozpoczynają pracę z arkuszem. W pozostałe dni uczniowie wpuszczani są do sal od godziny 8.oo. Pracę z arkuszem rozpoczynają o godzinie 8.15.

Posted By Zastępstwa czytaj dalej

zastępstwa 23 listopada 2018

li.
22

Dyżury nauczycieli:

aula 12.25-13.20- Regina Lorenc-Popiół
dziedziniec 7.45-8.00- Małgorzata Zaremba
parter 13.15-13.20- Monika Klessa

Posted By Zastępstwa czytaj dalej

zastępstwa w dniu 22 listopada 2018

li.
21

Dyżury nauczycieli:

dziedziniec 11.30 -12.30- Alfred Skrzypczak

dziedziniec 13.15 -14.10  Marcin Kosicki

Posted By Zastępstwa czytaj dalej

zastępstwa 20 listopada 2018

li.
19

zastępstwa w załączniku

Posted By Zastępstwa czytaj dalej

Strony

Subskrybuj RSS - Zastępstwa - blog