Zmiana rozmiaru tekstu

-A A +A

Space

 

Zastępstwa - blog

Etap szkolny Olimpiady Lingwistyki Matematycznej Ogłoszenie

paź.
17

Etap szkolny Olimpiady Lingwistyki Matematycznej odbędzie się 24 października br.

Posted By Zastępstwa czytaj dalej

zastępstwa w dniu 23 października 2019

paź.
22

Dyżury
II piętro 12.25-13.20 - Dariusz Poszwiński

aula 14.05-14.10 - Dariusz Poszwiński

Posted By Zastępstwa czytaj dalej

zastępstwa w dniu 22 października 2019

paź.
22

Dyżury
dziedziniec 11.30-12.30- Krzysztof Piosik
dziedziniec 13.15-14.10- Małgorzata Zaremba

Posted By Zastępstwa czytaj dalej

zastępstwa w dniu 21 października 2019

paź.
20

dziedziniec 11.30-12.30- Krzysztof Piosik
dziedziniec 13.15-14.10- Małgorzata Zaremba

Posted By Zastępstwa czytaj dalej

zastępstwa w dniu 18 października 2019r.

paź.
17

Dyżury
aula 7.45-8.50- Magdalena Bartkowiak

II piętro 13.15 – 14.10- Jagoda Zawal

Posted By Zastępstwa czytaj dalej

zastępstwa w dniu 17 października 2019

paź.
16

Dyżury
dziedziniec 9.35-9.45- Iwona Kozłowska
 

Posted By Zastępstwa czytaj dalej

zastępstwa w dniu 16 października 2019r.

paź.
15

Dyżury
dziedziniec 8.45-9.45- Krzysztof Piosik
II piętro 12.25-13.20- Filip Arndt
aula 14.05-14.10- Filip Arndt

Posted By Zastępstwa czytaj dalej

zastępstwa w dniu 15 października 2019r.

paź.
14

klasa 1a4 - wycieczka
Dyżury
II piętro 11.30-12.30 - Ewa Filipiak
budynek techniczny 10.30-12.30 - Szymon Ptak

Posted By Zastępstwa czytaj dalej

zastępstwa w dniu 11 października 2019

paź.
10

Dyżury
budynek techniczny 10.30 -10.45  - ks. Marcin Budziński
piwnica 9.35-9.45 - Ewa Kowalewicz
piwnica 10.30 -10.45 – Marta Kasperska-Kliks
aula 7.45- 8.50- Magdalena Bartkowiak
II piętro 14.05 -14.10- Hubert Rokoszewski
I piętro 7.45 - 8.50- Michał Riedel
parter 11.30 -11.40- Beata Bauta
parter 12.25 - 12.30- Katarzyna Wawrzyńska
dziedziniec 7.45 - 8.00- Krzysztof Piosik
piwnica 11.30-11.40- Ewa Wolnik
piwnica 12.25-13.20- Renata Magdans

Posted By Zastępstwa czytaj dalej

zastępstwa w dniu 10 października 2019

paź.
09

Dyżury
budynek techniczny 9.35 -9.45- Marcin Kosicki
budynek techniczny 10.30 -10.45  - Izabela Jąder
budynek techniczny 11.30-11.40 – ks. Marcin Budziński
parter 12.25 - 12.30 – Ewa Kowalewicz
piwnica 11.30 -11.40 - Małgorzata Buda
parter 14.05 -14.10 - Mateusz Kazubski
II piętro 11.30 -12.30 - Jewgienija Czebanienko
I piętro 13.15 - 13.20 - Weronika Kaczmarek
dziedziniec 11.30 - 13.20 - Małgorzata Zaremba

Posted By Zastępstwa czytaj dalej

Strony

Subskrybuj RSS - Zastępstwa - blog