Zmiana rozmiaru tekstu

-A A +A

Space

 

Zastępstwa - blog

zastępstwa w dniu 24 października 2018r.

paź.
23

Dyżury nauczycieli:

I piętro 7.45-8.00 – Magdalena Strażyńska

parter 7.45-8.00- Krzysztof Nieborak

aula 12.25-13.20- Marek Laskowski

aula 14.05-14.10 – Marcin Klessa

Świtezianka 8.45-9.45- Mateusz Kazubski

Posted By Zastępstwa czytaj dalej

zastępstwa w dniu 23 października 2018r.

paź.
22

Klasy 2b, 2c, 2f, 2z  – wycieczka.

Klasy 2d, 2g – wycieczka po 3 lekcji.

Uczniowie z klas 2b,2c,2d,2f,2g,2z, którzy nie jadą na wycieczkę mają zajęci z klasą 2a.

 

Dyżury nauczycieli:

Świtezianka 7.45-8.00 – Mateusz Kazubski

Dziedziniec 14.05.-14.10 – Krzysztof Nieborak

II piętro 10.30-10.45- Piotr Tomalik

II piętro 11.30-12.30- Regina Lorenc-Popiół

II piętro 13.15- 13.20- Jagoda Zawal

aula 11.30-11.40- Jewgienija Czebanienko

aula 12.25- 14.10 -Marcin Klessa

Posted By Zastępstwa czytaj dalej

zastępstwa 22 października 2018r.

paź.
21

Dyżury nauczycieli:

piwnica 11.30-12.30 - Monika Klessa

aula 11.30-12.30 - Justyna Pawliczak

aula 13.15-14.10 – Piotr Tomalik

Posted By Zastępstwa czytaj dalej

zastępstwa w dniu 19 października 2018

paź.
18

Dyżury nauczycieli:

I piętro 12.25- 14.10 – Michał Kut

piwnica 8.45-10.45- Ewa Kowalewicz

piwnica 11.30-12.30 – Małgorzata Buda

Świtezianka 7.45-8.00 - Małgorzata Zaremba

dziedziniec 11.30-14.10- Małgorzata Zaremba

aula 10.30-11.40 - Adrianna Gubernat

 

Posted By Zastępstwa czytaj dalej

Zapraszamy do udziału w konkursach artystycznych

paź.
17

W ramach szkolnych obchodów setnej rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości zapraszamy Licealistów do udziału w dwóch konkursach artystycznych, zorganizowanych w naszym Liceum.

Przedmiot i warunki konkursu (regulamin):

Posted By Zastępstwa czytaj dalej

zastępstwa w dniu 18 października 2018r.

paź.
17

Dyżury nauczycieli:

I piętro 9.35-10.45  - Weronika Kowalczak

I piętro 11.30-11.30 – Magdalena Strażyńska

Budynek techniczny 7.45-8.00 – Marcin Kosicki

Posted By Zastępstwa czytaj dalej

zastępstwa w dniu 17 października 2018

paź.
16

Klasa 1z – wycieczka

Dyżury nauczycieli:

I piętro 7.45-8.00 – Magdalena Strażyńska,
parter 9.35-9.45- Beata Bauta

parter  10.30- 10.45- Małgorzata Buda

dziedziniec 8.45-9.45- Mateusz Kazubski,

dziedziniec 12.25-14.10- Damian Sadza

Posted By Zastępstwa czytaj dalej

zastępstwa w dniu 16 października 2018r.

paź.
15

Dyżury nauczycieli:

II piętro 7.45-9.45 – Jagoda Zawal

Posted By Zastępstwa czytaj dalej

zastępstwa w dniu 15 października 2018r.

paź.
14

Dyżury nauczycieli:

budynek techniczny  7.45-9.45- Filip Arndt

II piętro 8.45-9.45 – Anita Pacholska

aula 7.45-8.50- Magdalena Bartkowiak

Posted By Zastępstwa czytaj dalej

zastępstwa w dniu 12 października 2018r.

paź.
11

Dyżury nauczycieli:

I piętro 12.25- 14.10 – Michał Kut

Posted By Zastępstwa czytaj dalej

Strony

Subskrybuj RSS - Zastępstwa - blog