Zmiana rozmiaru tekstu

-A A +A

Space

 

Zastępstwa - blog

Zmiana planu lekcji od 29 stycznia 2018r. Ogłoszenie

st.
23

Od 29 stycznia br. obowiązuje nowy plan lekcji.

W załącznikach znajduje się plan klas i plan nauczycieli.

Danuta Szpakowska

Posted By Zastępstwa czytaj dalej

zastępstwa w dniu 9 lutego 2018r.

lt.
08

Dyżur nauczycieli:
I piętro 11.30-12.30- Maria Słabęcka
I piętro 13.15-13.20- Justyna Materna
II piętro 12.25-14.15 – Jewgienija Czebanienko
dziedziniec 8.45-9.45- Iwona Kozłowska
Świtezianka 8.45-8.50- Mateusz Kazubski.

 

Posted By Zastępstwa czytaj dalej

zastępstwa w dniu 8 lutego 2018r.

lt.
07

Dyżur nauczycieli:

I piętro 7.45-8.00- Marcin Klessa
I piętro 9.35-9.45 – Piotr Korbas
I piętro 11.30-12.30- Natalia Kroma
budynek techniczny 9.35-10.45- Marcin Budziński
dziedziniec 7.45- 9.45- Iwona Kozłowska
Świtezianka 7.45-8.00 – Mateusz Kazubski

Posted By Zastępstwa czytaj dalej

zastępstwa w dniu 7 lutego 2018r.

lt.
06

Zajęcia klasy 1f są odwołane z powodu wycieczki.

Na lekcji 6 klasy  11b, 1d,1g, 1z uczestniczą w koncercie filharmonii
w auli szkolnej.

Dyżur nauczycieli:

II piętro 7.45-8.00 – Anita Pacholska
II piętro 8.45-8.50 – Adrianna Gubernat

II piętro 14.05- 14.10- Marcin Klessa

aula 10.30-10.45- Magdalena Bartkowiak

I piętro 8.45-9.45- Maria Słabęcka

dziedziniec 10.30-12.30 Mateusz Kazubski

dziedziniec 13.20-14.10- Iwona Kozłowska

budynek techniczny 7.45-9.45- Filip Arndt

 

Posted By Zastępstwa czytaj dalej

zastępstwa w dniu 6 lutego 2018r.

lt.
05

Dyżur nauczycieli:

piwnica 13.20-14.10 – Monika Klessa

parter 14.04.-14.10 – Małgorzata Buda,

II piętro 10.30-10.45- Jewgienija Czebanienko

budynek techniczny 10.30-10.45 – Filip Arndt

dziedziniec 11.30-14.10- Iwona Kozłowska

Posted By Zastępstwa czytaj dalej

zastępstwa w dniu 5 lutego 2018r.

lt.
03

Dyżur nauczycieli:

aula 12.30- 14.10 – Magdalena Bartkowiak

dziedziniec 7.45-8.50-Piotr Tomalik

  dziedziniec 9.35-9.45- Ewa Kowalewicz

dziedziniec 10.30-12.30 - Mateusz Kazubski,

dziedziniec 13.15-14.10 – Magdalena Strażyńska

  budynek techniczny 11.30-11.40- Filip Arndt

  budynek techniczny 12.25 – 13.20 – Szymon Ptak

Posted By Zastępstwa czytaj dalej

zastępstwa w dniu 2 lutego 2018r.

lt.
01

Dyżur nauczycieli:

piwnica 13.15- 13.20 – Renata Magdans,

aula 11.30 – 12.30 - Magdalena Bartkowiak

aula 13.15- 14.10 – Regina Lorenc-Popiół

Posted By Zastępstwa czytaj dalej

zastępstwa w dniu 1 lutego 2018r.

st.
31

Dyżur nauczycieli:

I piętro 11.30-11.40- Piotr Korbas

I piętro 12.25-12.30- Katarzyna Cader

aula 13.15-13.20- Adrianna Gubernat

aula 14.05- 14.10 – Magdalena Bartkowiak

Posted By Zastępstwa czytaj dalej

zastępstwa w dniu 31 stycznia 2018r.

st.
30

Dyżur nauczycieli:

I piętro 10.30-10.45- Beata Bauta

I piętro 11.30-12.30- Jagoda Zawal

II piętro 9.35 – 9.45 – Regina Lorenc-Popiół

II piętro 10.30-10.45 –Marek Laskowski

Posted By Zastępstwa czytaj dalej

zastępstwa w dniu 30 stycznia 2018r.

st.
29

Dyżur nauczycieli:

    I piętro 7.358.50- Renata Magdans

Posted By Zastępstwa czytaj dalej

Strony

Subskrybuj RSS - Zastępstwa - blog