Zmiana rozmiaru tekstu

-A A +A

Space

 

Blogi

Plan lekcji od 13 stycznia 2020

st.
09

Plan lekcji od 13 stycznia 2020 w załącznikach.

Danuta Szpakowska

Posted By Zastępstwa czytaj dalej

zastępstwa w dniu 9 stycznia 2020

st.
08

zastępstwa w załączniku

Posted By Zastępstwa czytaj dalej

zastępstwa w dniu 8 stycznia 2020r.

st.
07

Zastępstwa w załączniku.

Danuta Szpakowska

Posted By Zastępstwa czytaj dalej

zastępstwa w dniu 7 stycznia 2020

st.
06

zastępstwa w załączniku

Posted By Zastępstwa czytaj dalej

Plan lekcji od 7 stycznia 2020

st.
02

7 stycznia 2020 rozpoczynamy zajęcia po zimowej przerwie świątecznej.

Zajęcia będą odbywać się według nowego planu lekcji (załączniki).

Danuta Szpakowska

Posted By Zastępstwa czytaj dalej

Olimpiada Statystyczna

gru.
20

W środę 4 grudnia 2019 roku w auli Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu odbył się etap okręgowy IV Olimpiady Statystycznej. Uczestniczyli w nim: Martyna Polowa z klasy 3d, Wiktor Piechowiak z klasy 3a oraz Krzysztof Szczepaniak z klasy 3f.

Posted By geografia czytaj dalej

ŚWIĄTECZNE KARTKI DLA SENIORÓW.

gru.
20

140 ŚWIĄTECZNYCH KARTEK przygotowanych przez uczniów kl.1c3 i 2c w ramach lekcji religii wolontariusze zanieśli do podopiecznych Domu Pomocy Społecznej i oddziału pielęgnacyjnego w Wolsztynie.

Tym drobnym gestem chcemy pokazać osobom starszym, że ktoś o nich pamięta.

Posted By wolontariat czytaj dalej

zastępstwa w dniu 20 grudnia 2019

gru.
19

Dyżury za nieobecnych nauczycieli:

dziedziniec 12.25 - 14.10- Mateusz Kazubski

Posted By Zastępstwa czytaj dalej

zastępstwa w dniu 19 grudnia 2019

gru.
18

                      
Dyżury za nieobecnych nauczycieli:

parter 9.35-9.45- Beata Bauta
parter 10.30-10.45- Małgorzata Buda
dziedziniec 7.45-9.45- Iwona Kozłowska

 

 

Posted By Zastępstwa czytaj dalej

zastępstwa w dniu 18 grudnia 2019

gru.
17

Klasa 1a3 wycieczka po 5 lekcji.
Dyżury za nieobecnych nauczycieli:

aula 9.35-9.45- Marzena Dechnik
aula 10.30-10.45 – Weronika Kaczmarek
parter 7.45-8.00- Krzysztof Nieborak
parter 8.45-9.45 – Katarzyna Rozynek-Ekiert
piwnica 7.45-8.50 – Renata Magdans
piwnica 14.05-14.10- Ewa Kowalewicz
aula 13.15-13.20 – Marcin Klessa
 

Posted By Zastępstwa czytaj dalej

Strony

Subskrybuj RSS - blogi