Zmiana rozmiaru tekstu

-A A +A

Space

 

Blogi

zastępstwa w dniu 11 grudnia 2019

gru.
10

Dyżury za nieobecnych nauczycieli:

Aula 9.35-9.45 – Magdalena Bartkowiak
aula 10.30-10.45 – Aleksandra Nowak
I piętro 8.45-8.50 - Weronika Kaczmarek
I piętro 9.35-9.45- Magdalena Strażyńska
dziedziniec 12.25-13.20 – Mateusz Kazubski
dziedziniec 14.05-14.10- Krzysztof Piosik
 

Posted By Zastępstwa czytaj dalej

zastępstwa w dniu 10 grudnia 2019

gru.
09

Matura próbna w auli w i sali 42 na lekcjach 1-4

Dyżury za nieobecnych nauczycieli:

II piętro 7.45-8.00- Iwona Joksz
II piętro 8.45-9.45- Jagoda Zawal
I piętro 10.30-10.45 – Adrianna Gubernat
I piętro 11.30-11.30- Weronika Kaczmarek
piwnica 10.30-10.45- Małgorzata Buda

Zmiany sal w dniu 10 grudnia 2019r.

W auli i w sali 42 odbywa się próbny egzamin maturalny.
Zajęcia z sal 42, 49, 52 przeniesione są do podanych sal.

Posted By Zastępstwa czytaj dalej

Zebranie z rodzicami

gru.
09

W środę 11 grudnia 2019r. odbędą się zebrania z rodzicami.

Posted By Jolanta.Mała czytaj dalej

zastępstwa w dniu 9 grudnia 2019

gru.
08

Matura próbna w auli w i sali 42 na lekcjach 1-4

Dyżury za nieobecnych nauczycieli:

I piętro 8.45-9.45 – Weronika Kaczmarek
II piętro 13.15-14.10- Marek Laskowski
Świtezianka 7.45-8.00- Mateusz Kazubski

Zmiany sal w dniu 9 grudnia 2019r.

W salach 42, 49 nie ma ławek, zajęcia przeniesione są do  podanych sal
 

Lekcja

Posted By Zastępstwa czytaj dalej

MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ WOLONTARIUSZA.

gru.
05

 Uczniowie należący do Szkolnego Koła Wolontariatu wraz z opiekunem p.Izabelą Jąder świętowali swój dzień.

Posted By wolontariat czytaj dalej
Posted By j.niemiecki czytaj dalej

Sukces Laury Doulgeris w Olimpiadzie Języka Niemieckiego

gru.
05

LAURA DOULGERIS

została zakwalifikowana do eliminacji okręgowych 43. OJN. Próg kwalifikujący ustalono na poziomie 70 punktów. Część pisemna odbędzie się  10 stycznia 2020 r. w szkołach o godz. 10.00 i potrwa dwie godziny lekcyjne.

Posted By j.niemiecki czytaj dalej

zastępstwa w dniu 5 grudnia 2019

gru.
04

Klasa 2g -wycieczka

Dyżury za nieobecnych nauczycieli:
II piętro 9.35 - 9.45 – Justyna Pawliczak
II piętro 10.30 - 10.45- Anita Pacholska
dziedziniec 10.30 - 10.45- Iwona Kozłowska
budynek techniczny 7.45 - 9.45- Marcin Kosicki
I piętro 8.45 - 8.50- Magdalena Strażyńska

 

Posted By Zastępstwa czytaj dalej

zastępstwa w dniu 4 grudnia

gru.
03

Dyżury za nieobecnych nauczycieli:

Piwnica 7.45-8.50- Katarzyna Wawrzyńska
piwnica 14.05-14.10- Ewa Kowalewicz
parter 12.25-12.30- Katarzyna Rozynek-Ekiert

Dyżury za nauczycieli nadzorujących próbny egzamin maturalny

Posted By Zastępstwa czytaj dalej

Powiatowa Olimpiada Wiedzy o Zakażeniach Wirusem HIV i Chorobie AIDS

gru.
02

Z radością informujemy, że Paulina Napierała (IIc) i Klaudia Kordus (IIb) ze Szkolnego Koła Przyrodników zajęły najwyższe miejsca w Powiatowej Olimpiadzie Wiedzy o AIDS i HIV. Gratulujemy!!! :) 

Posted By SKP czytaj dalej

Strony

Subskrybuj RSS - blogi