Zmiana rozmiaru tekstu

-A A +A

Space

 

Blogi

zastępstwa w dniu 27 maja 2019

maj
26

Klasa 2b- zielona szkoła.
 

Dyżury nauczycieli:
dziedziniec 8.45- 10.30- Mateusz Kazubski

zastępstwa w załączniku

Posted By Zastępstwa czytaj dalej

Zebranie z rodzicami

maj
24

Komunikat 24.05.2019r.

W środę 29 maja 2019r. o godz. 17.30 odbędą się zebrania z rodzicami uczniów klas pierwszych i drugich, z wyjątkiem klas: 1b i 1z (zebrania w czwartek 30.05.2019 o godz. 17.30) oraz 2f (zebranie we wtorek 28.05.2019 o godz. 17.30)

 

SALE SPOTKAŃ NAUCZYCIELI Z RODZICAMI:

                       

Lp.      Nazwisko i imię                                   sala

1.         LULKIEWICZ Katarzyna           gabinet dyrektora - 1 piętro

Posted By Jolanta.Mała czytaj dalej

zastępstwa w dniu 24 maja 2019

maj
23

Klasa 2g- zielona szkoła.
 

Dyżury nauczycieli:
piwnica  7.45- 9.45 - Ludmiła Lisiewicz
 

 

Posted By Zastępstwa czytaj dalej

zastępstwa w dniu 23 maja 2019

maj
22

Klasa 2g- zielona szkoła.
 

Dyżury nauczycieli:
piwnica 10.30-10.45- Ludmiła Lisiewicz
Świtezianka 10.30-10.45- Damian Sadza

Posted By Zastępstwa czytaj dalej

zastępstwa w dniu 22 maja 2019

maj
21

Klasa 2g- zielona szkoła.
lekcja 7 jest skrócona, trwa 30 minut (13.20-13.50)
 

Dyżury nauczycieli:
piwnica 7.45- 9.45- Katarzyna Rozynek-Ekiert
parter 7.45- 9.45- Joanna Piosik
parter 10.30-10.45- Monika Klessa

 

Posted By Zastępstwa czytaj dalej

Pożegnanie absolwentów

maj
21

W środę 22 maja 2019r. o godz. 14.00 w auli szkolnej odbędzie się uroczyste pożegnanie absolwentów.

 

Godz. 13.00 – spotkania z wychowawcami (odebranie dokumentów składanych przy przyjęciu do szkoły- pod warunkiem oddania karty obiegowej ucznia, informacje bieżące dotyczące uroczystości )

Posted By Jolanta.Mała czytaj dalej

Rekrutacja do klas pierwszych

maj
17

Dokumenty  kandydatów do klas pierwszych można składać  do 31 maja br. w sekretariacie szkoły ( I piętro ) od  godziny  7.30 do godziny 15.30  od poniedziałku do piątku. W dniach 28, 30 maja br. podania można składać w sekretariacie do godziny 16.00, w dniu 29 maja br. (środa)  do godziny 18.30. 

Posted By Zastępstwa czytaj dalej

zastępstwa w dniu 20 maja 2019

maj
17

Matura pisemna z fizyki godz. 9.00 w auli i w czytelni,
z historii godz. 14.00  w auli.
Matura ustna w sali 47 godzina 14.00- 14.30.

Zajęcia  z sali 49 są przeniesione do sali 42.

Dyżury nauczycieli:
piwnica 7.45-8.00- Krzysztof Nieborak
piwnica 10.30-10.40- Ewa Kowalewicz
piwnica 14.05-14.10- Mateusz Kazubski
parter 11.25-12.30- Beata Bauta
I piętro 12.25- 13.20 - Weronika Kowalczak
II piętro 12.25-14.10- Piotr Tomalik

 

Posted By Zastępstwa czytaj dalej

Wycieczka na Białoruś

maj
11

W dniach 26 czerwca - 2 lipca 2019 roku organizuję kolejną wycieczkę na Białoruś. Tym razem trasa będzie wiodła przez malownicze tereny północnej Białorusi. Zwiedzimy Grodno, Lidę, Mińsk, Połock, Witebsk i Berezynę.

Posted By geografia czytaj dalej

Zajęcia terenowe w Wielkopolskim Parku Narodowym

maj
11

W dniach 24-25 kwietnia 2019 roku uczniowie klasy 1e uczestniczyli w zajęciach terenowych w Wielkopolskim Parku Narodowym. Zajęcia odbywały się w Stacji Ekologicznej UAM w Jeziorach i były realizowane w ramach projektu edukacyjnego Przygoda z przyrodą – Wielkopolski Park Narodowy laboratorium badawczym Młodego Odkrywcy” dofinansowanego z funduszy Unii Europejskiej.

Posted By geografia czytaj dalej

Strony

Subskrybuj RSS - blogi